Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Ljudi posle studiranja treba da idu u zasluženu penziju!:naughty:

 

Amen!:mf_rosetinted:

:naughty:

Daj, pridruži se!!

 

A sad idem ja. Umorna sam i bio je duuuuuug dan. I još ništa od onih koji su danas na koncertu- no, naravno da od njih nema ništa ali mogli bi već otvoriti jedan ''thread'' za taj koncert. Jedva čekam da pročitam kako su se imali.

 

Lepo spavaj i se vidimo!

Ćaooooo!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amen!:mf_rosetinted:

:naughty:

Daj, pridruži se!!

 

A sad idem ja. Umorna sam i bio je duuuuuug dan. I još ništa od onih koji su danas na koncertu- no, naravno da od njih nema ništa ali mogli bi već otvoriti jedan ''thread'' za taj koncert. Jedva čekam da pročitam kako su se imali.

 

Lepo spavaj i se vidimo!

Ćaooooo!!

 

Važi! Ćaos!!!

Link to comment
Share on other sites

:shocked: ljudi zašto je Mika na NME-u nominovan za najgore obučenog???:mf_rosetinted:

To je već staro.:naughty: A zašto? Hmm...ma znaš kakvi su zafrustrirani ljudi.:mf_rosetinted:

Ana što si obrisala radove?:crybaby:

 

Ja ih nisam videla?:no:

Nisam ih obrisala. Poslala sam ih Ivoni preko mejla na spejsu.:wink2: Mogu i ih tebi ako želiš?

Link to comment
Share on other sites

To je već staro.:naughty: A zašto? Hmm...ma znaš kakvi su zafrustrirani ljudi.:mf_rosetinted:

Pa da...ali ja sam za to tek juče saznala...mada mislim da neće pobediti...

 

Nisam ih obrisala. Poslala sam ih Ivoni preko mejla na spejsu.:wink2: Mogu i ih tebi ako želiš?

 

Hoću!!!Želim....

Link to comment
Share on other sites

Pa da...ali ja sam za to tek juče saznala...mada mislim da neće pobediti...

 

Videla si da je Pete Doherty nominiran u kategoriji za najbolje I najgore obučenog?:roftl:

Meni je Mikin stil super a da sam potpuno iskrena svejedno mi je ako ga proglase za najgore obučenog. Nisam ja kriva ljudima da nemajo okusa.:mf_rosetinted::bleh:

 

Hoću!!!Želim....

OK, poslat ću ti!

Ali kako sam već kazala Ivoni- nisam ti ja neki crtač.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam još jedno pitanje...

Znate do kad će biti ulaznice za EXIT u pretprodaji i kako se ih može platiti? Kupit ću ulaznico sad kad dobijem jedan novac i zanima me kako mogu platiti- koje kartice imaju, može se platiti po preuzimanju?

Bilo bi fino da se može platiti preko paypala- tamo već dugo imam neki novac i bilo bi vrijeme da ga upotrebim.:naughty: Već sam htjela nešto kupiti prek ebaya a jel poštarina uvijek preskupa.:hypo:

Link to comment
Share on other sites

Hvala!:blush-anim-cl:

Mislim da ću poslati prvu? Samo nisam sigurna.

 

Ma poljudit ću...:S Sad sam htjela donirat novac za MFC a ne mogu.:crybaby: Imam nekakve probleme s tim paypalom.:sneaky2:

 

Pošalji je!:thumb_yello: Odlična je!

 

Nemoj se nervirati...doniraćeš!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

OK, hoću!:thumb_yello: Sad moram samo nešto izmisliti za text.:wink2:

 

Ma osječam se tako glupo.:boxed: Nemam pojma kako se radi s tim paypalom... obično znam kako se radi sa takima stvarima a kad je u pitanju novac uvijek me brine da može nešto ići naopako.:blink::naughty:

Link to comment
Share on other sites

OK, hoću!:thumb_yello: Sad moram samo nešto izmisliti za text.:wink2:

 

Ma osječam se tako glupo.:boxed: Nemam pojma kako se radi s tim paypalom... obično znam kako se radi sa takima stvarima a kad je u pitanju novac uvijek me brine da može nešto ići naopako.:blink::naughty:

 

Znam kako se osećaš...zato ja nikad ništa ne plaćam tim putem...samo moj muž!:naughty:

 

Da li želiš da ti kažem moju važnu odluku?:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam još jedno pitanje...

Znate do kad će biti ulaznice za EXIT u pretprodaji i kako se ih može platiti? Kupit ću ulaznico sad kad dobijem jedan novac i zanima me kako mogu platiti- koje kartice imaju, može se platiti po preuzimanju?

Bilo bi fino da se može platiti preko paypala- tamo već dugo imam neki novac i bilo bi vrijeme da ga upotrebim.:naughty: Već sam htjela nešto kupiti prek ebaya a jel poštarina uvijek preskupa.:hypo:

 

Sigurna sam da možeš platiti kartu po preuzimanju, s obzirom da si iz Slovenije...a verovatno može i na druge načine. Al najbolje bi bilo da se direktno od njih informišeš...trebalo bi sve da bude na ovoj stranici http://etickets.to/exit/ Mislim da ti kartu možeš već rezervisati, ako želiš.

A ovo ti je zvaničan sajt festivala http://eng.exitfest.org/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy