Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Devojke jeste gledale ovo..

 

 

Čak i moj zbunjeni Nick komentariše Miku....

A Ricky... počinjem da sumnjam da ga privatno tajno sluša!:naughty:

 

A evo ga i Dave Grohl!:

i Ricky opet!:naughty:

 

 

I ovo je za moj 1000 post na ovom threadu!:yay:

 

Aj, Dragana taj Nick tako govori da ga ništa ne razumijem. :lmfao: Samo momlja nešto, haha.

 

Dave!:wub2: A što to kaže jedan na kraju...I detest it?? Koga ili što??:blink:

 

Nadam se da će Mika pobijediti...bilo bi sanjsko!

 

Čestitke na 1000em postu!:yay:

Link to comment
Share on other sites

Sigurna sam da možeš platiti kartu po preuzimanju, s obzirom da si iz Slovenije...a verovatno može i na druge načine. Al najbolje bi bilo da se direktno od njih informišeš...trebalo bi sve da bude na ovoj stranici http://etickets.to/exit/ Mislim da ti kartu možeš već rezervisati, ako želiš.

A ovo ti je zvaničan sajt festivala http://eng.exitfest.org/

 

Hvala!

Juče sam nešto iskala ali ništa našla.:blink: Samo jedno stranicu gde moraš bit registriran da kupiš ulaznico.

Link to comment
Share on other sites

Ana jesi tu?

Samo da znaš da ti je paketić pripremljen i šaljem ga sledeće nedelje!:biggrin2: Baš sam imala inspiraciju, nadam se da će ti se svideti... I kad vidiš, nemoj da pomisliš da sam luda...samo sam malo detinjasta, i imam previše slobodnog vremena!:biggrin2::bleh::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Da, tu sam!

:woot_jump: Wiiiiiii, jedva čekam paketić!!:blush-anim-cl:

 

Poslala bih ga još juče, ali zbog carine može se predati samo u jednoj pošti u gradu, a meni su kola u kvaru!:thumbdown:

Ali...sad imam vremena da ga doradim!!! :arf2: I razmišljam da ga uvalim svojoj mladjoj sestri da ga preda...biće logičnije da ona tako nešto šalje svojoj drugarici!:naughty::bleh:

 

(S obzirom da mi još nisu našli MM para...ti si mi prva žrtva, htela nehtela!!!):tongue2:

Link to comment
Share on other sites

Poslala bih ga još juče, ali zbog carine može se predati samo u jednoj pošti u gradu, a meni su kola u kvaru!:thumbdown:

Ali...sad imam vremena da ga doradim!!! :arf2: I razmišljam da ga uvalim svojoj mladjoj sestri da ga preda...biće logičnije da ona tako nešto šalje svojoj drugarici!:naughty:

 

(S obzirom da mi još nisu našli MM para...ti si mi žrtva žrtva, htela nehtela!!!):tongue2:

 

Ali ponosna sam da sam ja ta žrtva!:harp:

 

U istino jedva čekam....

Da sam odkrita nisam imela mnogo vremena prošli tjedan tako da ću nakupiti nešto ''slovenačko'':mf_rosetinted: u ponedeljak i tad poslati paketić.:wink2: Nadam se da ga ćeš brzo dobiti!!

Link to comment
Share on other sites

Aj, Dragana taj Nick tako govori da ga ništa ne razumijem. :lmfao: Samo momlja nešto, haha.

 

Dave!:wub2: A što to kaže jedan na kraju...I detest it?? Koga ili što??:blink:

 

Nadam se da će Mika pobijediti...bilo bi sanjsko!

 

Čestitke na 1000em postu!:yay:

 

A da i ja GA NIKAD NIŠTA NE RAZUMEM...:naughty: ni njega ni Peanuta, ni Simona...

 

Ali sladak je...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

A da i ja GA NIKAD NIŠTA NE RAZUMEM...:naughty: ni njega ni Peunuta, ni Simona...

 

Ali sladak je...:wub2:

 

A ja već mislila da sam jedina koja ga ništa ne razumije.:naughty: Ali da, recimo da je sladak.:bleh:

 

 

 

A još uvek ne razumijem što je htjeo kazati ovaj momak od grupe Hard Fi...it's rubbish, I detest it...nešto ovako!! Jel to mislio na Miko??!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A ja već mislila da sam jedina koja ga ništa ne razumije.:naughty: Ali da, recimo da je sladak.:bleh:

 

 

 

A još uvek ne razumijem što je htjeo kazati ovaj momak od grupe Hard Fi...it's rubbish, I detest it...nešto ovako!! Jel to mislio na Miko??!:mf_rosetinted:

 

 

Neeee...ima još ljudi koji ih ništa ne mogu razumeti!:wink2::thumb_yello:

:shocked: što recimo...pa ti si bila ZA da je sladak!

 

Mmmmm...mislim da je mislio na Miku!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Neeee...ima još ljudi koji ih ništa ne mogu razumeti!:wink2::thumb_yello:

:shocked: što recimo...pa ti si bila ZA da je sladak!

 

Mmmmm...mislim da je mislio na Miku!:thumbdown:

 

Onda dobro!

Ma, samo sam se šalila.:wink2: Naravno da je sladak!:wub2: Ali ne kao Mika.

 

Koji degen!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ma baš nas briga...ali Dave je faca i po!:wub2:

 

Istina!

Nadam se da će i Foo Fighters doći na EXIT!!

:woot_jump:

 

Prošli put pročitala sam da Dave ne voli nakupovati smrznute hrane jer ga spominja na Kurt Cobaina. Oni so uvek ukopno kupovali toj hrano i sad kad Kurta više nema ga te uspomene previše bolijo.

Kurt & Dave = :wub2:

Link to comment
Share on other sites

I jaaaa!

 

:woot_jump:

 

onda dolazim 200%

 

Jadan Dave...:emot-sad:

 

Ana a sve zaboravim da te pitam jesi ti gledala onaj kratak interview na dodeli MTV Europe nagrada kad Mika kaže onom našem Galebu kako mu se sviđa njegov duks!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ah, i sad si želim da bih radila na MTV Adrii.:naughty:

Hm, imaš gde taj intervju? Mogu ga naći negde na youtube? Ili možda na stranici MTV Adrie?

 

Mislim da ga nigde nema...:sneaky2:

 

Puštali su ga za vaš Božić na TV-u...

 

A jel vi Ana imate TV3?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy