Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

:doh:

Super sexy smart:lmao:

Dragana, to možeš napisati ti. Ali ja želim nešto napisati nešto što valja o meni.:roftl:

 

:shocked:

 

A ja sam i mislila da napišem tako nešto, ali se plašim da ne oteram neke fanove!:naughty:

 

Pa onda ne znam šta da napišeš!:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti napiši ovo Dragana!icon_exclaim.gif Ja sam još uvek bez ideje? Ali daj, ti napiši super, sexy, smart!!icon_exclaim.gifIli nešto slično.

 

Možda napišeš nešto na srpskom.:naughty: Nitko neće razumijeti.:naughty:

 

Izbaciće me sa foroma... ovako imam Nicka u potpisu!:blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

:lmao:

Ah, to znači da znam skoro vse o Miki.:mf_rosetinted: Phaaa, naravno!:naughty:

 

 

Haha, sad se mi i više sviđa!!:punk: Veštica!!:naughty:

 

Ajde nauči i mene nešto o Miki što ne znam!

 

MIslim da ću da promenim avatar u neki više veštičji!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

wendy.gif

 

Haha, ako poguglaš sexy smart witch dobiješ to sličicu.

aniwitch19-784909.gif

 

Hmm...što želiš znati o Miki??

 

:roftl: ODLIČNO!

 

Nešto...Što ne znam!.....Još!!!

 

Ana ja moram da idem...od 6 sam na nogama i ne mogu više da gledam u monitor!

Lepo spavaj...čujemo se sutra!Laku noć!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

da li neko zna (Ivona?) do kada ce kompleti ulaznica za exit biti po ovoj sadasnjoj ceni?

barem otprilike?kako je bilo proteklih godina?

 

Ja nisam kupovala ulaznice pa ne znam zasigurno...ali mislim da su sve do juna mogle da se kupe ulaznice po nešto nižoj ceni od one na dane koncerta. Nekoliko paketa bude u predprodaji, pa kad prodaju npr. one po 4000din izbace novi paket po 5000din...i tako je išlo sve do juna...

Ali s obzirom da je svake godine sve više posetilaca...ne verujem da će važiti isto pravilo... Bojim se samo da nemaju ograničen broj ulaznica, uopšte! Jer tvrdjava, realno, može da primi ogroman broj ljudi, ali kada su oni podjednako rasporedjeni na sve delove tvrdjave (što ovde nije slučaj...kad dodje neki dobar izvodjač, svi su na mainstage-u...a ostali stage-evi zvrlje prazni!)

Meni je samo žao te naše tvrdjave!:emot-sad: Lokacija je stvarno posebna, i daje festivalu baš specijalan šmek...ali po cenu da nam se uništi nešto što bi trebalo da pripada svetskoj kulturnoj baštini...

Pazi ovo:

 

"Komisija za saradnju s UNESCO-om skinula je Petrovaradinsku tvrđavu s liste predloga svetske kulturne baštine.

 

Predsednik Nacionalne komisije za saradnju sa UNESCO-om, Jovan Ćirilov, kaže za Radio 021 da država ne može da predloži nešto za listu svetske baštine, ukoliko sama ne stoji iza toga. "Onoga trenutka kada se kandiduje, država mora materijalno da brine o njoj, a ne može ako nije pod zaštitom.""

 

Mi bi da je svet zaštiti, a sami je ne štitimo?!?!?:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Hvala!:wink2:

 

U stvari na kraju metle je pauk koji ide gore-dole ali pošto je slika smanjena onda se ne vidi!

 

Moj prvi dan bez cigareta...i već sam:argue: :sweatdrop:

 

Nema na čemu!

Šteta samo da se ne vidi pauka. Ili je tako još bolje jer se užastno bojim paukova.:naughty:

 

Prvi dan ili prve ure??:roftl: Sve će biti OK, ti samo ustrajaj! Bit će ti bolje bez cigareta!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu!

Šteta samo da se ne vidi pauka. Ili je tako još bolje jer se užastno bojim paukova.:naughty:

 

Prvi dan ili prve ure??:roftl: Sve će biti OK, ti samo ustrajaj! Bit će ti bolje bez cigareta!:thumb_yello:

 

Znam...ne pušim od jutros uopšte...mada sam dolazila u isušenje da zapalim ali mi jako smrde cigare!

 

Jesi smislila šta ćeš da napišeš SUPER SEXY BOYKILLER ANA:wink2:

 

Evo vidi original sličicu, t.j. gif

 

 

witch-4.gif

 

a mislila sam da stavim ovu

 

witch-7.gif

Link to comment
Share on other sites

^^Prva je bolja. Barem se meni više sviđa.:wink2:

A zašto boykiller?:shocked:

Neću ja imati titulo smart & sexy. Prvo se ne osječam sexy a u posledne vreme ne osječam se ni smart.:roftl: Malo krize na faksu.:roftl:

 

Evo...zašto ne trebaš pušiti:mf_rosetinted: :

Link to comment
Share on other sites

^^Prva je bolja. Barem se meni više sviđa.:wink2:

A zašto boykiller?:shocked:

Neću ja imati titulo smart & sexy. Prvo se ne osječam sexy a u posledne vreme ne osječam se ni smart.:roftl: Malo krize na faksu.:roftl:

 

Evo...zašto ne trebaš pušiti:mf_rosetinted: :

 

Veoma poučno!:shocked: Užassss!

 

A što nisi smart i sexy...pa jesi i smart i sexy!

Link to comment
Share on other sites

Dugo te nije bilo. Uplašio te video?:mf_rosetinted: Sad znaš zašto ne smiješ pušiti!

 

Haha, ali ne osječam se sexy i smart u posledne vreme.:naughty: Ali jako želim promijeniti moju titulo...hm...samo ne znam u što??:crybaby:

 

eh ne dam se ja tako lako uplašiti!:naughty: Ali jeste grozno...kakav otrov!:shocked:

 

ANA WITCH BITCH!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Haha, bitch.:lmao:

Samo mogu mi dati ban!:shocked::bleh:

 

I što radiš?

 

Kriziram...razmišljam o pušenju iako je štetno i skupljam dobru volju da za 15-20 minuta počnem malo da vežbam...da malo izbacim toksične materije iz tela!:wink2:

 

Ti?

 

 

ANA SEXY MIKA FAN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy