Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ne kriziraj (ovo mi je dobra riječ:lmao:). Samo poslušaj Miku i idu u šetnju!

 

Ja...morala bih da učim. Ali sad imam ''pavzo''.:naughty:

 

Kako se ti sviđa moj novi avatar? Sad kad imam Garfielda ne mogu napisati sexy.:roftl:

 

Da...:sneaky2:Ali i pored Grafilda možeš biti Mikas sexy chick!

:wink2:

 

Lep je Garfild!:thumb_yello:

 

Ja ću sutra da učim...ali ozbiljno!:naughty: Možda ustaem i u 5 ujutru ako me ne bude mrzelo!

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Ja obožavam Garfielda...ma dobro, ja obožavam sve mace!!:wub2:

 

 

Možda bih lahko napisala nešto u stilu...mrjaaav; ili Mika me mika (mislim da sem već jednom obrazložila što to znači:wink2: ), ili samo cat chick.:naughty:

 

Ja ću učiti posle. Sad dobijemo posjet i možda idemo i u šetnjo ali učit ću posle. Evo sad je posjet već došao tako da se vidimo posle!!:wink2:

Ćaooos!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Ja obožavam Garfielda...ma dobro, ja obožavam sve mace!!:wub2:

 

 

Možda bih lahko napisala nešto u stilu...mrjaaav; ili Mika me mika (mislim da sem već jednom obrazložila što to znači:wink2: ), ili samo cat chick.:naughty:

 

Ja ću učiti posle. Sad dobijemo posjet i možda idemo i u šetnjo ali učit ću posle. Evo sad je posjet već došao tako da se vidimo posle!!:wink2:

Ćaooos!!

 

ćaoooos!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Cao,devojke!

Moze kafa za mene:blush-anim-cl: ?

 

Hvala na odgovoru Ivona!Nadam sa da te prosao grip!Ja ceo dan kisem,nadam se da to nije najava da i mene hvata.

 

Ana,ja ne znam sta je mika me mika,a to sam htele da te pitam jos onda kada ti je stajalo u potpisu.Pa,ako te ne mrzi,ukratko...:blush-anim-cl:

 

A,za Draganu,kada se pojavi,tj. za SSSW-super,samouvereno,i slicica je super,bez sve sale to SSSW mi se bas svidja!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Cao,devojke!

Moze kafa za mene:blush-anim-cl: ?

 

Hvala na odgovoru Ivona!Nadam sa da te prosao grip!Ja ceo dan kisem,nadam se da to nije najava da i mene hvata.

 

Ana,ja ne znam sta je mika me mika,a to sam htele da te pitam jos onda kada ti je stajalo u potpisu.Pa,ako te ne mrzi,ukratko...:blush-anim-cl:

/QUOTE]

 

Nema na čemu...nije da sam ti baš pomogla...

 

A ti, devojčice, s obzirom da si najmladja ovde...bar po članstvu...mogla bi i ti nekad da skuvaš kafu...i opereš sudove!:naughty::bleh:

 

 

P.S. Mika me mika znači nešto poput Mika mi se svidja...

Da ne ispadne da ja ne znam slovenački...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ama,hocu ja da se druzim,ali ne zna se je li mi sporiji komp ili konekcija,ja vec jedno 2-3 godine pricam kako "pod hitno" moram da ga odnesem u servis!

 

nego,nesto mi palo na pamet,nebitno potpuno,ali evo-sta ste vas tri u horoskopu? ja sam rak.

Link to comment
Share on other sites

Cao,devojke!

Moze kafa za mene:blush-anim-cl: ?

 

Hvala na odgovoru Ivona!Nadam sa da te prosao grip!Ja ceo dan kisem,nadam se da to nije najava da i mene hvata.

 

Ana,ja ne znam sta je mika me mika,a to sam htele da te pitam jos onda kada ti je stajalo u potpisu.Pa,ako te ne mrzi,ukratko...:blush-anim-cl:

 

A,za Draganu,kada se pojavi,tj. za SSSW-super,samouvereno,i slicica je super,bez sve sale to SSSW mi se bas svidja!:thumb_yello:

 

Može kafa!

coffee_roaster.jpg

 

Mika me mika znači, ako prevedem doslovno, Mika me privlači, kopka, primimavlja (izvini ako su te rijeći pogrešne, tako mi kaže moj riječnik:wink2: ). Mikati je glagol koji stoji za privlačiti/kopkati...a kad ga konjugiraš dobiješ Mika me mika. Nadam se da sam bila dovoljno razumljiva.:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ama,hocu ja da se druzim,ali ne zna se je li mi sporiji komp ili konekcija,ja vec jedno 2-3 godine pricam kako "pod hitno" moram da ga odnesem u servis!

 

nego,nesto mi palo na pamet,nebitno potpuno,ali evo-sta ste vas tri u horoskopu? ja sam rak.

 

Ovan...

(dalo se i zaključiti, jel da?:naughty: )

Link to comment
Share on other sites

 

Nema na čemu...nije da sam ti baš pomogla...

 

A ti, devojčice, s obzirom da si najmladja ovde...bar po članstvu...mogla bi i ti nekad da skuvaš kafu...i opereš sudove!:naughty::bleh:

 

 

P.S. Mika me mika znači nešto poput Mika mi se svidja...

Da ne ispadne da ja ne znam slovenački...:naughty:

 

Ccccc, Ivona kako si ti kruta. Tako bi ti izkoristila ubogo Vedrano!:shocked:

:naughty:

 

Ali obvladaš slovenački!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ccccc, Ivona kako si ti kruta. Tako bi ti izkoristila ubogo Vedrano!:shocked:

:naughty:

 

Od prvog dana treba oštro s ljudima! Posle, ako se navikne da je stalno čeka gotova kafa...nikad od nje neće postati lekar!:naughty::bleh::wink2:

Link to comment
Share on other sites

jaoj,evo ga Mika na radiju,neki remix Grace Kelly:wub2:

 

pa dobro,eto opracu solje veceras! (ionako u ovoj mojoj kuci samo ja i perem sudje:sneaky2: )ja retko mogu da svratim u 7 pa sam mislila ovako kada ipak dodjem da cete mi malo progledati kroz prste,ali dobro,eto opracu!

 

ah,kako se meni svidja ovaj njegov glas,divno,divno:wub2:

 

hvala za objasnjenje za mika me mika,bas ti je to zgodno ispalo.

a ti anci,sta si ti u horoskopu?

Link to comment
Share on other sites

Od prvog dana treba oštro s ljudima! Posle, ako se navikne da je stalno čeka gotova kafa...nikad od nje neće postati lekar!:naughty:

 

nepopravljiva si:lmao:

 

 

jaoj,evo ga Mika na radiju,neki remix Grace Kelly:wub2:

 

pa dobro,eto opracu solje veceras! (ionako u ovoj mojoj kuci samo ja i perem sudje:sneaky2: )ja retko mogu da svratim u 7 pa sam mislila ovako kada ipak dodjem da cete mi malo progledati kroz prste,ali dobro,eto opracu!

 

ah,kako se meni svidja ovaj njegov glas,divno,divno:wub2:

 

hvala za objasnjenje za mika me mika,bas ti je to zgodno ispalo.

a ti anci,sta si ti u horoskopu?

 

Vauu, super! Grace Kelly! Šteta samo da je nekakav remix, ja ne volim remixov.:biggrin2:

Bez brige, ja ću danas oprat sudje.:wink2:

Po horoskopu sam riba.

Link to comment
Share on other sites

Od prvog dana treba oštro s ljudima! Posle, ako se navikne da je stalno čeka gotova kafa...nikad od nje neće postati lekar!:naughty::bleh::wink2:

 

to ti je diskutabilno u svakom smislu...

 

ovan?ja imam odlicna iskustva s njima!

 

Anci,jesi ti na myspace-u ona lepotica sa dugom plavom kosom?(anabella)

Link to comment
Share on other sites

e,pa onda Anci,bas si lepa!

 

A tebe sam Ivona videla samo na onoj slici gde si mala,pa zato ne mogu nikakav kompliment tebi da kazem,mislim,slatka si mi skroz,ali pretpostavljam da si se promenila za 20-ak godina!

Da,Ana lepotica si ,veruj ti meni!

E,ovo za Exit i lolipop girls sam bas i ja mislila!Kako bi to bilo super!Pored Mike! O Boze bolje da ne razmisljam o tome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy