Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao, kako ja zavidam ovim u SAD...pročitale ste reportaže? Ako Mika dođe na EXIT, javimo se za lollipop girls?:naughty:

 

Ja ću da vas slikam,iz prvog reda iz publike...:biggrin2: Nisam ja baš za javne nastupe...

 

e,pa onda Anci,bas si lepa!

 

A tebe sam Ivona videla samo na onoj slici gde si mala,pa zato ne mogu nikakav kompliment tebi da kazem,mislim,slatka si mi skroz,ali pretpostavljam da si se promenila za 20-ak godina!

 

Eh...svi smo slatki kad smo mali...

Link to comment
Share on other sites

Ja ću da vas slikam,iz prvog reda iz publike...:biggrin2: Nisam ja baš za javne nastupe...

 

 

 

Eh...svi smo slatki kad smo mali...

 

Ni ja nisam za javne nastupe.:bleh: Ali bih se potrudila za Miku.:naughty:

 

jeste gledale snimak sa nekog od ovih poslednjih koncerata,pa ona mala predstava pre Lollipop?

ja sam bila:shocked: ,pa Miko,majka ti je tu!:shocked:

 

To misliš tisto sjenovito(??) kazalište? Ovo sa silhuetami, kad su obučeni u ove živalske kostume? To mi je tako super, jako mi se sviđa.

Već so ljudi razgovarali o tome i kako se im čini previše vulgarno. Ali meni se stvarno sviđa. Ne vidim ništa loše o tome. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ana ako ti je za utehu,ni ja nikud ne izlazim,ni ja nemam zivot izgleda:thumbdown:

onda ti i ja cemo da budemo lolipop devojcice (i Dragana,ako bude zainteresovana) a Ivona neka nas slika! ni ja nisam bas osoba za javne nastupe,kada na ulici vidim kameru,predjem trcecim korakom na drugu stranu,ali posto je ovde rec o Miki to menja sve iz korena!

 

da,mislila sam na ono sa siluetama u zivotinjskim kostimima,ne kazem da mi se ne svidja niti da je vulgarno,nego samo kada sam prvi put videla bila sam iznenadjena,on mi sav deluje tako fin,pa valjda zato.ma,ja sam bila iznenadjena i kada sam ga videla da pokazuje srednji prst.mada,kazem,nemam nista protiv,sve je to za ljude:thumb_yello: a i za zivotinje:naughty:

 

Devojke,samo da znate da ja stvarno racunam na vase witch powers da ga domamite na Exit!

 

Moram sada i ja da idem,bilo mi je lepo sa vama,cujemo se....

Link to comment
Share on other sites

Je*eš izlazak koji traje do ponoći! Jako sam omatorila! :old: U ponoć se pretvaram u bundevu!!!:thumbdown:

 

Krenula na koncert što je Exit organizovao, povodom izlasnosti mladih na glasanje (ulaznica je bila kažiprst koji svetli pod uv zracima:naughty: ) i nismo uspeli ni da udjemo!!! Ko bi rekao da je toliki odziv mladih na glasanju?!:shocked: Al smo bar pobedili!!!!!:thumb_yello:

 

Pa čestitam, vama dvema sapatnicama iz Srbije... Ako ništa drugo, bar nas neće sutra bombardovati, opet!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:

 

A,za Draganu,kada se pojavi,tj. za SSSW-super,samouvereno,i slicica je super,bez sve sale to SSSW mi se bas svidja!

 

Hvala!:blush-anim-cl:

 

Je*eš izlazak koji traje do ponoći! Jako sam omatorila! :old: U ponoć se pretvaram u bundevu!!!:thumbdown:

Pa čestitam, vama dvema sapatnicama iz Srbije... Ako ništa drugo, bar nas neće sutra bombardovati, opet!:biggrin2:

 

:roftl: treba češće da izlaziš....

 

...i možda nam do kraja godine ukinu vize...:wink2: mada meni to ništa ne znači jer nemam para da putujem!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Otvaram kafe!:bleh:

 

Kako ste?

 

Ivona- ja sam danas konačno nakupila sve i sad samo trebam omotati paketić. Kako nemam mnogo fantazije i vremena jednostavno sam kupila kutijo tako da neće biti vrlo personalna ali nadam se da se ti će sviđati. Pomalo je u Mika stilu.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Našla sam jo na internetu. Google je moj najbolji prijatelj.:naughty::roftl:

 

Videla si da je sad MFC oficialni/službeni (??) Mika forum?:yay::

 

Evo idem ja sad...Ugly Betty.:wink2:

 

Lepo se imaj, čujemo se sutra!

Lepo spavaj!

 

Juuuupiii!:yay:

 

Vidimo se!:thumb_yello::wink2: Lepo spavajjj!

Link to comment
Share on other sites

Ivona- ja sam danas konačno nakupila sve i sad samo trebam omotati paketić. Kako nemam mnogo fantazije i vremena jednostavno sam kupila kutijo tako da neće biti vrlo personalna ali nadam se da se ti će sviđati. Pomalo je u Mika stilu.:biggrin2:

 

Jao divnoooo!!!

E, ali bolje da ne šalješ još! Ja 16.2. idem na zimovanje, i ako mi stigne paketić u to vreme, neće imati ko da ga podigne na pošti, pa će ti ga vratiti nazad! Jako je glupa procedura, ne donose pakete na kućnu adresu, nego ih moraš pokupiti na pošti. I samo odredjen broj dana može da stoji kod njih...

Najbolje bi bilo da sačekaš nekih 7-10 dana, pa da ga onda pošalješ. Može tako?

 

Ja tebi šaljem do kraja nedelje!!!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

...i možda nam do kraja godine ukinu vize...:wink2: mada meni to ništa ne znači jer nemam para da putujem!:naughty:

 

cula sam na vestima,neki iz EU,zaboravila mu ime,kaze 2009.

 

mada,i ja imam isti problem:thumbdown:

pa,dobro,bice bolje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy