Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Dragana????Sto se ne javljas,nije valjda da kako si ostavila cigare neces ni kafu?:shocked:

 

Jesi ti rekla da je Mika rekao Galebu da mu se svidja njegov duks?Pa,ja to nisam gledala,cccccc,sta sam propustila....gledala sam samo ono kada mu kaze nesto u stilu da je najveca pop senzacija 2007 a ovaj kaze da se na oseca tako...

i kada ja rekao Kelly Rowland kako izgleda zaista,zaista,zaista,zaista,zaista lepo,jadna devojka samo promrljala hvala.

inace,nije on crnac,ja sam prilicno sigurna da je njemu tata iz Indije,doduse nisam bas 100%

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jap. Bila je...ali ništa. Sama mi je poslala poroku i onda ništaaaaaaa...

 

I have to second this.

I have had alot of complains about people only replying 'once or twice a day'. Which to me is perfectly well infact very good considering (as wendi mentioned) alot of people are busy or away from the computer for most of the day due to time zone differences, work, school, college, uni, health, traveling and generally spending time with their family and friends.

 

Projects like this are designed for you to get to know eachother before sending off parcels and i feel that to be able to do that successfully, you also have to appreciate that some people are not available 24/7

 

 

Vidiš da su se neki već žalili...

Onda možda bolje da probaš ponovo da kontaktiraš nju...pre nego što se obratiš ovoj "glavnoj i odgovornoj"...

Link to comment
Share on other sites

A za Exit...dobro si me razumela. Drugarica nam nabavi. Ona drži konje na tvrdjavi, pa se ona vodi kao resident. A mi se vodimo...ne znam...valjda kao ispomoć u štali!:naughty: :naughty: :naughty: Ali nisam sigurna da li ćemo moći i ove godine tako da se provučemo...

 

:roftl: :roftl: :roftl: super!

 

 

Ja sam podizala nesto sto je bilo na tatino ime,sa njegovom licnom i sve je bilo u redu,ali znas vec kako je sa administracijom u nasoj zemlji,bude ljuta brkata teta na salteru pa ti objasnjavaj do prekosutra kako si ti u pravu:sneaky2:

mada,mislim da ne bi trebalo da bude nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Dragana????Sto se ne javljas,nije valjda da kako si ostavila cigare neces ni kafu?:shocked:

 

Jesi ti rekla da je Mika rekao Galebu da mu se svidja njegov duks?Pa,ja to nisam gledala,cccccc,sta sam propustila....gledala sam samo ono kada mu kaze nesto u stilu da je najveca pop senzacija 2007 a ovaj kaze da se na oseca tako...

i kada ja rekao Kelly Rowland kako izgleda zaista,zaista,zaista,zaista,zaista lepo,jadna devojka samo promrljala hvala.

inace,nije on crnac,ja sam prilicno sigurna da je njemu tata iz Indije,doduse nisam bas 100%

 

ma nešto sam neraspoložena pa me mrzi i da kucam....

 

a ja sam to gledala naknadno za božić...

 

nemam pojma za njegovog tatu...znam da su ga ovi sa mtv adrie zezali kako nije crnac već cigan!

Link to comment
Share on other sites

Vidiš da su se neki već žalili...

Onda možda bolje da probaš ponovo da kontaktiraš nju...pre nego što se obratiš ovoj "glavnoj i odgovornoj"...

 

Ali znam da je već bila online mnogo puta. I poslala sam ji već ne-znam-koliko PMov i mejlova. Tako da ne znam. Ali naravno da ću pričekati. Nikako je ne želim dovesti u nevolju.:wink2: Ako će se mi javiti onda dobro ali ako onda-što ja mogu?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ma nešto sam neraspoložena pa me mrzi i da kucam....

 

a ja sam to gledala naknadno za božić...

 

nemam pojma za njegovog tatu...znam da su ga ovi sa mtv adrie zezali kako nije crnac već cigan!

 

To pričate o ovom (jedinom) zgodnom voditelju sa mtv adrie?? Oni koji ima jako slatku facu?

I što bi bilo tako krivo ako je crnac ili cigan??:mf_rosetinted:

 

Bože, kakvi primitvci...:furious:

Link to comment
Share on other sites

To pričate o ovom (jedinom) zgodnom voditelju sa mtv adrie?? Oni koji ima jako slatku facu?

I što bi bilo tako krivo ako je crnac ili cigan??:mf_rosetinted:

 

Bože, kakvi primitvci...:furious:

 

ma da,ali oni su se samo zezali!

Link to comment
Share on other sites

ma nešto sam neraspoložena pa me mrzi i da kucam....

 

super,sexy,smart neraspolozena!???!!ne,ne to ne moze zajedno!

neka onda ove ostale vestice nesto porade po tom pitanju,za sta im uostalom sluze te moci!!!???

 

O,moj Boze,ja u julu punim 26.I sta sam uradila u svom zivotu?NISTA!!!!!

Imam krizu srednjih godina:mf_rosetinted:

uf,idem da ucim....

 

Pozdrav svima,cujemo se...

Link to comment
Share on other sites

super,sexy,smart neraspolozena!???!!ne,ne to ne moze zajedno!

neka onda ove ostale vestice nesto porade po tom pitanju,za sta im uostalom sluze te moci!!!???

 

O,moj Boze,ja u julu punim 26.I sta sam uradila u svom zivotu?NISTA!!!!!

Imam krizu srednjih godina:mf_rosetinted:

uf,idem da ucim....

 

Pozdrav svima,cujemo se...

 

Hokus, pokus...

Znam ja šta će Draganu oraspoložiti!!! Malo bivšetine na sečuanski način!?:wink2:

 

Ne znam za tebe Vedrana, ali ja sam odlučila da od ovog rodjendana krenem godine da brojim unazad! Tako da ja punim 24 u aprilu...a ne 26, kako ste možd pomislili!:wink2::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Hokus, pokus...

Znam ja šta će Draganu oraspoložiti!!! Malo bivšetine na sečuanski način!?:wink2:

 

Ne znam za tebe Vedrana, ali ja sam odlučila da od ovog rodjendana krenem godine da brojim unazad! Tako da ja punim 24 u aprilu...a ne 26, kako ste možd pomislili!:wink2::bleh:

 

Ne može ni to da me oraspoloži!!!!

 

A ovo sa brojanjem godina unazad ti je super!

 

Ana sigurno su se zezali!

 

Vedrana srećno sa učenjem...i ja sutra opet počinjem!

Link to comment
Share on other sites

Hokus, pokus...

Znam ja šta će Draganu oraspoložiti!!! Malo bivšetine na sečuanski način!?:wink2:

 

Ne znam za tebe Vedrana, ali ja sam odlučila da od ovog rodjendana krenem godine da brojim unazad! Tako da ja punim 24 u aprilu...a ne 26, kako ste možd pomislili!:wink2::bleh:

 

Njami, slin-slin...:naughty: Bivšetine već dugo nije bilo na meniju i meni se nešto jede...tako da može! I naravno da će to Draganu oraspoložiti!

 

Hmmm...ja imam rođan dan za nekoliko tjedana.:sneaky2: Ali sviđa se mi ta ideja da brojim unazad...umjesto 23 21...čuje se dobro.:fisch:

Link to comment
Share on other sites

Njami, slin-slin...:naughty: Bivšetine već dugo nije bilo na meniju i meni se nešto jede...tako da može! I naravno da će to Draganu oraspoložiti!

 

Hmmm...ja imam rođan dan za nekoliko tjedana.:sneaky2: Ali sviđa se mi ta ideja da brojim unazad...umjesto 23 21...čuje se dobro.:fisch:

 

Ti si onda još malo pa maloletna!:naughty:

 

 

 

Ja mogu da vam kuvam, ali sam ostala bez bivših! Sada ako ste gladne, morate nekog svog da priložite!

Nismo Vedranu pitale, da nema nekog bivšeg koji joj ne treba...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ti si onda još malo pa maloletna!:naughty:

 

 

 

Ja mogu da vam kuvam, ali sam ostala bez bivših! Sada ako ste gladne, morate nekog svog da priložite!

Nismo Vedranu pitale, da nema nekog bivšeg koji joj ne treba...:naughty:

:naughty: Danas ja priložim jednog bivšog, može?:roftl:

 

Odoh ja...Laku noć!

 

Već ideš?

Lepo spavaj! Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Danas ja priložim jednog bivšog, može?:roftl:

 

Biće nam previše da same jedemo, ako Dragana ide... Bolje da ga ostavimo za sutra. A pošto je tvoj bivši, ti biraš način na koji će biti pripremljen!:naughty: :naughty: :naughty:

 

Laku noć D!

Link to comment
Share on other sites

Da...pri nas kažemu divlja riža ili punozrnata=integralna. :wink2: Ja živim zdravo. Ili barem poskušam.

 

Aaaa, živiš zdravoooo...pa onda da ti ja ipak ne šaljem onaj paketić...?:bleh: :bleh: :bleh:

 

Šalim se! Plazma je zdrava! Od toga deca rastu!!! A i mi odrasli rastemo od toga... samo malo u širinu!:naughty::bleh::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Za Anu samo jedno obaveštenje: Plazma jeste zdrava , ali lekari maloj deci ne preporučuju puno plazme jer od nje deci raste glava, t.j. postanu glavata!

 

Još jedna stvar kod plazme je da goji, nadima stomak i od nje se extra prdi!:mf_rosetinted:

 

Ivona, pošalji devojci i eurokrema!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Za Anu samo jedno obaveštenje: Plazma jeste zdrava , ali lekari maloj deci ne preporučuju puno plazme jer od nje deci raste glava, t.j. postanu glavata!

 

Još jedna stvar kod plazme je da goji, nadima stomak i od nje se extra prdi!:mf_rosetinted:

 

Ivona, pošalji devojci i eurokrema!:wink2:

 

Ja to nisam primetila!!! A nisam ni glavata!!! Deca od toga postaju PAMETNA, a ne glavata!!!

Što mi to sad radiš, pa neće devojka ništa hteti da proba?!?:sneaky2:

 

 

Ana, ništa je ne slušaj! Plazma je zakon!!!

 

P.S. Mika je treći na na onoj tvojoj listi!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy