Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Ja to nisam primetila!!! A nisam ni glavata!!!

Što mi to sad radiš, pa neće devojka ništa hteti da proba?!?:sneaky2:

 

 

Ana, ništa je ne slušaj! Plazma je zakon!!!

 

 

To ti samo misliš...Stani ispred ogledala i pogledaj proporcije!

 

Ne stvarno ja obožavam plazmu ,ali od nje se stvarno prdi i raste glava-u većim količinama kod dece-pitaj bilo kog dečijeg lekara i on će ti potvrditi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To ti samo misliš...Stani ispred ogledala i pogledaj proporcije!

Ne stvarno ja obožavam plazmu ,ali od nje se stvarno prdi i raste glava-u većim količinama kod dece-pitaj bilo kog dečijeg lekara i on će ti potvrditi!

 

Ha-ha-ha!:thumbdown: Al smo duhoviti od jutros nešto...:mf_rosetinted:

 

Ana, ne padaj na provokacije!!! Ja te kontraindikacije plazma keksa, koje Dragana tvrdi da postoje, još nisam osetila!

Vedrana, ti si budući lekar!!! Podrži me!!!

 

 

Ustvari...Ana uopšte nije dete! Tako da što se glave tiče, ne mora da brine...

Link to comment
Share on other sites

Ha-ha-ha!:thumbdown: Al smo duhoviti od jutros nešto...:mf_rosetinted:

 

Ana, ne padaj na provokacije!!! Ja te kontraindikacije plazma keksa, koje Dragana tvrdi da postoje, još nisam osetila!

Vedrana, ti si budući lekar!!! Podrži me!!!

 

Ja joj kažem ozbiljno,a ona me zeza...jel treba opet da se posvađamo?

Link to comment
Share on other sites

Ja joj kažem ozbiljno,a ona me zeza...jel treba opet da se posvađamo?

 

Ozbiljno mi kažeš da proverim proporcije pred ogledalom?

Pa ne znam, jel treba?

 

 

 

Ja idem da pošaljem paket, a ti nastavi sa svojom bojkot kampanjom do prekosutra...ako hoćeš!:bleh: I onako sam samo došla da uzmem Aninu adresu!

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno mi kažeš da proverim proporcije pred ogledalom?

Pa ne znam, jel treba?

 

 

 

Ja idem da pošaljem paket, a ti nastavi sa svojom bojkot kampanjom do prekosutra...ako hoćeš!:bleh: I onako sam samo došla da uzmem Aninu adresu!

 

E budale!To te zezam, ali ovo drugo te ne zezam!

 

Ne kažem da će Ani narasti glava već da deci raste!I plazma jeste lepa...i treba da je proba devojka!

Link to comment
Share on other sites

Poslato!!! I POLUDELA SAM!!! Sve su mi pretumbali! Valjda imam terorističku facu, pa su kontali da će bombu naći unutra!:furious:

 

Stiže za 5 do 7 dana...samo ne znam u kom stanju! :no: :no: :no:

 

Dajjj bre Ivona što si skeptik?

 

Šta može da se desi keksu?Osim ako ga nisi izvadila iz originalne ambalaže pa se izlomi!

Link to comment
Share on other sites

Za Anu samo jedno obaveštenje: Plazma jeste zdrava , ali lekari maloj deci ne preporučuju puno plazme jer od nje deci raste glava, t.j. postanu glavata!

 

Još jedna stvar kod plazme je da goji, nadima stomak i od nje se extra prdi!:mf_rosetinted:

 

Ivona, pošalji devojci i eurokrema!:

 

Ja to nisam primetila!!! A nisam ni glavata!!! Deca od toga postaju PAMETNA, a ne glavata!!!

Što mi to sad radiš, pa neće devojka ništa hteti da proba?!?

 

Ana, ništa je ne slušaj! Plazma je zakon!!!

 

P.S. Mika je treći na na onoj tvojoj listi!!!

 

To ti samo misliš...Stani ispred ogledala i pogledaj proporcije!

 

Ne stvarno ja obožavam plazmu ,ali od nje se stvarno prdi i raste glava-u većim količinama kod dece-pitaj bilo kog dečijeg lekara i on će ti potvrditi!

 

Ha-ha-ha! Al smo duhoviti od jutros nešto...:

 

Ana, ne padaj na provokacije!!! Ja te kontraindikacije plazma keksa, koje Dragana tvrdi da postoje, još nisam osetila!

Vedrana, ti si budući lekar!!! Podrži me!!!

 

 

Ustvari...Ana uopšte nije dete! Tako da što se glave tiče, ne mora da brine...

 

Ja joj kažem ozbiljno,a ona me zeza...jel treba opet da se posvađamo?

 

Ozbiljno mi kažeš da proverim proporcije pred ogledalom?

Pa ne znam, jel treba?

 

 

 

Ja idem da pošaljem paket, a ti nastavi sa svojom bojkot kampanjom do prekosutra...ako hoćeš! I onako sam samo došla da uzmem Aninu adresu!

 

E budale!To te zezam, ali ovo drugo te ne zezam!

 

Ne kažem da će Ani narasti glava već da deci raste!I plazma jeste lepa...i treba da je proba devojka!

 

Poslato!!! I POLUDELA SAM!!! Sve su mi pretumbali! Valjda imam terorističku facu, pa su kontali da će bombu naći unutra!:furious:

 

Stiže za 5 do 7 dana...samo ne znam u kom stanju! :no:

 

Dajjj bre Ivona što si skeptik?

 

Šta može da se desi keksu?Osim ako ga nisi izvadila iz originalne ambalaže pa se izlomi!

 

Haha, izvinite mi ali ovo je pomalo smešno.:naughty: Bez brige poskusit ću te plazme kekse i ako mi naraste glava to će biti dobro jer ionako imam malu.:roftl:

Samo ne svađat! To nije zdravo!:mf_rosetinted:

 

I ja sam danas poslala paketić i imala neke probleme. Nisu mi pogledali što imam u kutiji ali trebala sam kupiti jedno većjo kutijo a nisam ni pomislila da ove manje nisam zavila ili zalepila tako da bi se poklopac mogao otvoriti i svi slatkiši bi pali van. Naravno sam se toga sjetila kad sam se već vratila iz pošte. Tako da sam išla natrag i zamolila ono curo da mi daje paketić kako ga mogu poviti i povezati. Dobit ćeš jedno u istino VELIKO kutijo. Ali paketić unutra je nekoliko manji, tako da se ne prebrzo veseliti.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

I ja sam danas poslala paketić i imala neke probleme. Nisu mi pogledali što imam u kutiji ali trebala sam kupiti jedno većjo kutijo a nisam ni pomislila da ove manje nisam zavila ili zalepila tako da bi se poklopac mogao otvoriti i svi slatkiši bi pali van. Naravno sam se toga sjetila kad sam se već vratila iz pošte. Tako da sam išla natrag i zamolila ono curo da mi daje paketić kako ga mogu poviti i povezati. Dobit ćeš jedno u istino VELIKO kutijo. Ali paketić unutra je nekoliko manji, tako da se ne prebrzo veseliti.:bleh:

 

Verovatno i u horoskopu piše da se danas ne treba ići na poštu!:naughty:

 

Da ja spremam večeru? Gladne?

Link to comment
Share on other sites

Hmm...zaboravila si na osnovne manire, ha?:sneaky2: Kako je moguće da ga zaboraviš pitati kako se zove? Ja neću kazati.:naughty:

 

Ma, idemo sad jesti. Već sam gladna. Jako.:naughty: I ovo izgleda vrlo okusno.

 

 

A gde je Dragana?

 

Mislim da je on i zaboravio kako se zove, kad je video šta ga čeka!:naughty: :naughty: :naughty:

 

A Dragana se možda boji da i bivšetina goji... Ostavićemo joj malo, za slučaj da se predomisli...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da si nam nedostajala!

 

A zašto ne večeraš?:shocked:Ali...ali bivšetina ne goji!!:cool:

 

Čak naprotiv...od nje se mršavi!!!:naughty:(kao i od sexa s bivšim...samo ovo ostavlja manje emotivnih posledica):naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy