Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

iiiiiiiiii, zimsku pravljico.:D

 

Samo toliko- ne misli da sam zaboravila na kondenzirano mleko...samo još nisam došla do Interšpara gdje ga imaju.:thumbdown: Da kažem istino nisam bila u gradu više nego 10 dana, no išla sam danas ali samo na kolodvor. Ali poslat ću ti ga, bez brige.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

iiiiiiiiii, zimsku pravljico.:D

 

Samo toliko- ne misli da sam zaboravila na kondenzirano mleko...samo još nisam došla do Interšpara gdje ga imaju.:thumbdown: Da kažem istino nisam bila u gradu više nego 10 dana, no išla sam danas ali samo na kolodvor. Ali poslat ću ti ga, bez brige.

 

:shocked: :shocked: :shocked:

Pa ti možda nisi zaboravila...ali ja jesam!:mf_rosetinted:

 

A zimsku praviljicu sam spomenula jer sam je jutros pila!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: :shocked: :shocked:

Pa ti možda nisi zaboravila...ali ja jesam!:mf_rosetinted:

 

A zimsku praviljicu sam spomenula jer sam je jutros pila!:wink2:

 

No ja nisam i kad idem u grad kupit ću ga.

 

Od svih zimskih čajeva meni se najviše sviđa Winter time. Njami.

 

 

Joj, jel itko zna kako uporabljati adobe photoshop??

Link to comment
Share on other sites

No ja nisam i kad idem u grad kupit ću ga.

 

Od svih zimskih čajeva meni se najviše sviđa Winter time. Njami.

 

 

Joj, jel itko zna kako uporabljati adobe photoshop??

 

Znam ja...i upravo ga koristim. Mislim..ovog momenta!!! Pitaj!

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam ni što pitati.:blink: Ja ga sad koristim prvi put i potpuno sam izgubljena. Kako poceti?

 

Hm...teško pitanje...

Šta želiš da napraviš? Crtež? Da obradiš neku fotografiju? Da napraviš fotomontažu?

Link to comment
Share on other sites

Hm...teško pitanje...

Šta želiš da napraviš? Crtež? Da obradiš neku fotografiju? Da napraviš fotomontažu?

 

Ne znam što želim napraviti.:lol3: Valjda se samo se želim samo malo igrati.:blush-anim-cl:

Hmmm, možda koji crtež...s tim programom možem praviti potipise za na ovaj forum, jel tako?

I da hvala za tvoju pomoć!:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što želim napraviti.:lol3: Valjda se samo se želim samo malo igrati.:blush-anim-cl:

Hmmm, možda koji crtež...s tim programom možem praviti potipise za na ovaj forum, jel tako?

I da hvala za tvoju pomoć!:flowers2:

 

Pa čekaj...nisam ti još ništa pomogla!!!

 

Za početak idi u gornji meni, pa u window. Otkači tools i history...i dve palete će ti se pojaviti na ekranu. U toolsima biraj oružje...čime ćeš crtati. Meni je sprej najbolji!!! A kada nešto pogrešiš i hoćeš da se vratiš nekoliko koraka unazad...umesto na undo...otvoriš history...i klikneš na potez do kog želiš da se vratiš!

Hm...ovo objašnjenje ni meni nije jasno...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj...nisam ti još ništa pomogla!!!

 

Za početak idi u gornji meni, pa u window. Otkači tools i history...i dve palete će ti se pojaviti na ekranu. U toolsima biraj oružje...čime ćeš crtati. Meni je sprej najbolji!!! A kada nešto pogrešiš i hoćeš da se vratiš nekoliko koraka unazad...umesto na undo...otvoriš history...i klikneš na potez do kog želiš da se vratiš!

Hm...ovo objašnjenje ni meni nije jasno...:shocked:

 

Ja nisam znala da moze da se crta :roftl: Hvala ti :flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj...nisam ti još ništa pomogla!!!

 

Za početak idi u gornji meni, pa u window. Otkači tools i history...i dve palete će ti se pojaviti na ekranu. U toolsima biraj oružje...čime ćeš crtati. Meni je sprej najbolji!!! A kada nešto pogrešiš i hoćeš da se vratiš nekoliko koraka unazad...umesto na undo...otvoriš history...i klikneš na potez do kog želiš da se vratiš!

Hm...ovo objašnjenje ni meni nije jasno...:shocked:

 

Ok hvala. Poskušat ću sutra sad mi (opet) nešto ne radi. Voljela bih se naučiti kako raditi s tom programom.

 

I, ideš danas van?

Link to comment
Share on other sites

E da,imam jedno pitanjce :blush-anim-cl:

Zna li neko kako da promenim ovo što mi piše ispod KETI ? Ne želim da mi stoji Mika Groupie...ja sam probala nešto,išla sam u account i onda izabrala nešto,nisam sigurna šta...ali ništa se nije promenilo :boxed:

Dobro,znam,smotana sam sa kompjuterima...:naughty:

I,kako da ubacim neku sličicu koja će da mi bude ispod svakog posta? Izvinite što sam ovako dosadna :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Šta je ovo,što nas je ovako malo?

Nema Dragane,Vedrane,Mirande...Gaša je online ali ne javlja se :boxed:

 

Evo me :wink2: Nego ja kad pocnem po myspace-u da gledam profile ne znam gde odem :roftl:

Link to comment
Share on other sites

E da,imam jedno pitanjce :blush-anim-cl:

Zna li neko kako da promenim ovo što mi piše ispod KETI ? Ne želim da mi stoji Mika Groupie...ja sam probala nešto,išla sam u account i onda izabrala nešto,nisam sigurna šta...ali ništa se nije promenilo :boxed:

Dobro,znam,smotana sam sa kompjuterima...:naughty:

I,kako da ubacim neku sličicu koja će da mi bude ispod svakog posta? Izvinite što sam ovako dosadna :roftl:

 

Account- edit profile- optional information- custom user title- save changes.;)

Link to comment
Share on other sites

E da,imam jedno pitanjce :blush-anim-cl:

Zna li neko kako da promenim ovo što mi piše ispod KETI ? Ne želim da mi stoji Mika Groupie...ja sam probala nešto,išla sam u account i onda izabrala nešto,nisam sigurna šta...ali ništa se nije promenilo :boxed:

Dobro,znam,smotana sam sa kompjuterima...:naughty:

I,kako da ubacim neku sličicu koja će da mi bude ispod svakog posta? Izvinite što sam ovako dosadna :roftl:

 

U Account pa Edit Profile i videces ga.A vo dole u Edit Signature i napises.Uzasno sam objasnila.Valjda si me razumela :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam znala da moze da se crta :roftl: Hvala ti :flowers2:

 

Može, ali meni je interesantnija obrada slika...

E da...korisno je da izbacite i paletu windows/brushes! Tu birate veličinu i oblik traga koji četka/sprej ostavljaju

Igrajte se malo s ovim, pa nam je sledeća vežba...zameniti glave na fotkama! :wink2::naughty:

 

Ok hvala. Poskušat ću sutra sad mi (opet) nešto ne radi. Voljela bih se naučiti kako raditi s tom programom.

 

I, ideš danas van?

 

Nope! Pa ne mogu da izlazim kad mi baba i deda nisu dobro. Ne mogu same da ih ostavim preko noći...

Link to comment
Share on other sites

Može, ali meni je interesantnija obrada slika...

E da...korisno je da izbacite i paletu windows/brushes! Tu birate veličinu i oblik traga koji četka/sprej ostavljaju

Igrajte se malo s ovim, pa nam je sledeća vežba...zameniti glave na fotkama! :wink2::naughty:

 

 

 

Nope! Pa ne mogu da izlazim kad mi baba i deda nisu dobro. Ne mogu same da ih ostavim preko noći...

 

Znam glave da menjam :naughty: Ali nemam vise taj program :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy