Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

sta mislite stvarno je li nije blam da zovem i pitam za koncert?

sto bi bio? uostalom ne vide me:mf_rosetinted: a i valjda je lepo sto se interesujem za njihov program:naughty:

Naravno da nije blam,što bi bio?

Pozovi ih mooooolim te! I pitaj za neko vreme koje svima nama odgovara :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

UZMI POLAKO:lmao: :lmfao::lmao:

 

dok nije bilo interneta,kada sam ja bila mala,jedini nacin da saznas tekst neke pesme,barem meni,je bila Song Book u Huperu,ne znam seca li se neko toga,ja sam bas volela kada to objave,ali oni nisu prevodili,steta:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ivona ti si već odgovorila oni curi koja nam je poslala PM za Any other world mug?

 

Aha...evo sad baš. I svesrdno podržala njen trud i zalaganje...kad sam već ja toliko lenja...

 

UZMI POLAKO:lmao: :lmfao::lmao:

 

dok nije bilo interneta,kada sam ja bila mala,jedini nacin da saznas tekst neke pesme,barem meni,je bila Song Book u Huperu,ne znam seca li se neko toga,ja sam bas volela kada to objave,ali oni nisu prevodili,steta:naughty:

 

Jao da...i ja sam redovno kupovala Huper! Jel izlazi on još?

Link to comment
Share on other sites

Aha...evo sad baš. I svesrdno podržala njen trud i zalaganje...kad sam već ja toliko lenja...

 

Ja još uvek nisam dobro pročitala što želi...:blush-anim-cl: Sutra će joj odgovoriti...idem sad.

Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

Sad sam potrazila tog Zac-a E. Meni se ne svidja. Da ne spominjem sto je premlad za mene:naughty: Ali sam saznala da se prosle godine vidjao sa nekom Vanesom (dakle,zensko) kao i da je u januaru ove godine operisao slepo crevo.:mf_rosetinted::roftl:

 

Laku noc Miss Gaga!:wink2:

 

Huper izlazi jos uvek,mada ja ga gooodinama nisam kupila. Videla sam da su promenili izgled naslovne strane.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam potrazila tog Zac-a E. Meni se ne svidja. Da ne spominjem sto je premlad za mene:naughty: Ali sam saznala da se prosle godine vidjao sa nekom Vanesom (dakle,zensko) kao i da je u januaru ove godine operisao slepo crevo.:mf_rosetinted::roftl:

Laku noc Miss Gaga!:wink2:

 

Huper izlazi jos uvek,mada ja ga gooodinama nisam kupila. Videla sam da su promenili izgled naslovne strane.

 

E sa ovim saznanjem ću lakše noćas zaspati!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Laku noc svima koji odose,idem i ja:wink2:

Cujemo se!

 

Ivona,zato sam vam to i napisala,dobar san je jako znacajan:mf_rosetinted: :naughty:

 

Značajan, nego šta! Hvala ti Vedrana!!!:wink2:

 

Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

Evo me opet :original: Samo da pitam Vedranu.Smem li da stavim ovo tvoje prase na myspace?I imas li vece?:biggrin2:

 

to je deo jedne hmm nemam pojma kako se to kaze-slike koja ne stoji samo kao slika nego se smenjuje vise slika,pa imas utisak pomeranja:roftl: ono sa GIF ekstenzijom. Mogu da ti posaljem,skroz je slatko. Samo mi kazi gde da posaljem.

Ne trazi da kacim ovde,jer ja to ne znam:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to je deo jedne hmm nemam pojma kako se to kaze-slike koja ne stoji samo kao slika nego se smenjuje vise slika,pa imas utisak pomeranja:roftl: ono sa GIF ekstenzijom. Mogu da ti posaljem,skroz je slatko. Samo mi kazi gde da posaljem.

Ne trazi da kacim ovde,jer ja to ne znam:mf_rosetinted:

 

Oooo, pa tu si još?

Ajde pogledaj moj filmić na myspace-u pa mi javi kako ti se sviđa. Al iskreno!

Nisam ja baš prezadovoljna...ali moram da ga volim, kad je moj!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

to je deo jedne hmm nemam pojma kako se to kaze-slike koja ne stoji samo kao slika nego se smenjuje vise slika,pa imas utisak pomeranja:roftl: ono sa GIF ekstenzijom. Mogu da ti posaljem,skroz je slatko. Samo mi kazi gde da posaljem.

Ne trazi da kacim ovde,jer ja to ne znam:mf_rosetinted:

 

Preko e-maila?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy