Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ei sam neki mal nism natekočem...:D kaj se je pa zgodil da dvomiš? zih kej tazga k vedno sfalim!:D

itak da ti bom poročala!

lp manca

 

Ma tisto na londonskih koncertih, saj veš...prvo so bli že ful prepiri v sami vrsti, ker se je folk ful gužval pa ni upošteval nobenega vrstnega reda, pol pa jih je kao Mika (to se ne ve čist točno kdo je stal za vsem tem) povabil na ''after party''-kot zaključek njegove evropske ture. Pa se je narodu seveda čist speljalo...*presenečenje, presenečenje*:mf_rosetinted: in so tisti, ki so že dobili slike, avtograme kar nonstop plazli nazaj do njega in silili vanj, tak da se je odločil, da bo dovolj in se je poslovil. In potem so se ful nekaj pričkali tu na forumu- češ kdo je bil kriv/kdo ni bil in podobne stvari. Pač, kot v kokošnjaku. :lol3: Čeprav jaz ne razumem kak se lahko ma nekdo za ''ljubitelja'' Mike in si upa trdit, da ga ima rad, da ga spoštuje in podoben bla-bla, če potem ubogemu revežu ne da niti za dihat...Mah, sto ludi sto čudi, ne.

Lepo bodi!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako,prvo moram da naglasim da je pakovanje DVD-ja fantastično,nije u onoj glupoj plastičnoj kutiji već je ideja bila da se napravi kao neka knjiga,dakle ukoričeno je. Naravno,po koricama su razni ctreži a la Mika (:roftl: ) i piše "Live In Cartoon Motion".Kada se "knjiga" otvori ima ukupno 16 strana i tu su sve neke fotke sa koncerata,crteži itd. i spisak čega sve ima na DVD-ju: -Koncert Live At L'Olympia Paris 30th June 2007 (izvođeno 14 pesama)

-Documentary-A Long Way From Home (neverovatnih 53 minuta-samo Mika i njegov glas...:wub2: )

-Bonus Features Videos (tu imate sve Mikine spotove i 3 pesme izvođene Live & Acoustic)

plus neke igrice,recimo Hidden Treasures.To nisam gledala ali ću gledati!

 

Ovaj koncert sa DVD-ja je,inače,bio puštan na Studiu B,za doček Nove i Srpske Nove godine (ali samo neki delovi).

Meni se naaaaaajviše sviđa dokumentarac...mmmm...tu priča o svom životu (kako je bio maltretiran,o časovima sa ruskom nastavnicom,disleksiji...),zatim kako je napisao Grace Kelly, onda izvodi neke kompozicije na klaviru (nisu baš kompozicije, ali pokazuje kako je iskomponovao GK i tako nešto,ne znam tačno kako da objasnim),tu su i Cherisse i Mikey Choi,ima jedan deo gde se svi šetaju po Milanu i tu pričaju i oni...ima par delova gde sam se upiškila od smeha (:roftl: ), tu je provaljivao neke fore,glupirao se...znate kakav je već Mika...:naughty:

I...čini mi se da je u jednom delu dokumentarca spomenuo svoj prvi poljubac,ali nisam sigurna.

Na koncertu priča i francuski :wub2: tako da...mislim da ne moram da nastavljam...

 

E da,možete da pogledate neke delove sa DVD-ja na YouTube-u,samo ukucajte "Mika-wallet or purse?" i "Mika LICM" pa ćete videti.

 

Eto...toliko sam vam ispričala...valjda je dovoljno...znam da NE UMEM da objašnjavam i prepričavam (ali zaista ne umem,to mi je do sad veći broj ljudi reklo :blush-anim-cl: )...

 

...sve u svemu, DVD je odličan.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako,prvo moram da naglasim da je pakovanje DVD-ja fantastično,nije u onoj glupoj plastičnoj kutiji već je ideja bila da se napravi kao neka knjiga,dakle ukoričeno je. Naravno,po koricama su razni ctreži a la Mika (:roftl: ) i piše "Live In Cartoon Motion".Kada se "knjiga" otvori ima ukupno 16 strana i tu su sve neke fotke sa koncerata,crteži itd. i spisak čega sve ima na DVD-ju: -Koncert Live At L'Olympia Paris 30th June 2007 (izvođeno 14 pesama)

-Documentary-A Long Way From Home (neverovatnih 53 minuta-samo Mika i njegov glas...)

-Bonus Features Videos (tu imate sve Mikine spotove i 3 pesme izvođene Live & Acoustic)

plus neke igrice,recimo Hidden Treasures.To nisam gledala ali ću gledati!

 

Ovaj koncert sa DVD-ja je,inače,bio puštan na Studiu B,za doček Nove i Srpske Nove godine (ali samo neki delovi).

Meni se naaaaaajviše sviđa dokumentarac...mmmm...tu priča o svom životu (kako je bio maltretiran,o časovima sa ruskom nastavnicom,disleksiji...),zatim kako je napisao Grace Kelly, onda izvodi neke kompozicije na klaviru (nisu baš kompozicije, ali pokazuje kako je iskomponovao GK i tako nešto,ne znam tačno kako da objasnim),tu su i Cherisse i Mikey Choi,ima jedan deo gde se svi šetaju po Milanu i tu pričaju i oni...ima par delova gde sam se upiškila od smeha (:roftl: ), tu je provaljivao neke fore,glupirao se...znate kakav je već Mika...:naughty:

I...čini mi se da je u jednom delu dokumentarca spomenuo svoj prvi poljubac,ali nisam sigurna.Na koncertu priča i francuski :wub2: tako da...mislim da ne moram da nastavljam...

 

E da,možete da pogledate neke delove sa DVD-ja na YouTube-u,samo ukucajte "Mika-wallet or purse?" i "Mika LICM" pa ćete videti.

 

Eto...toliko sam vam ispričala...valjda je dovoljno...znam da NE UMEM da objašnjavam i prepričavam (ali zaista ne umem,to mi je do sad veći broj ljudi reklo :blush-anim-cl: )...

 

...sve u svemu, DVD je odličan.:thumb_yello:

 

Stvarno?! :wub2:

Ana, jel to istina...ti sigurno dvd znaš već napamet! Šta kaže o poljupcu?

Link to comment
Share on other sites

Da..i ispostavilo se da sam učila lekcije koje mi ne trebaju...:thumbdown: a ostalo mi je da naučim još 2 koje mi trebaju...A ti?:wink2:

 

Poznajem to...i meni se događa da se naučim nešto što ne trebam a ne ono što trebam. Ja...ma danas malo učila i to je to.

 

Hello!

 

 

 

Jesi ti to ponovo propusila???:shocked:

 

Ko?? Ja?? Neeeeee...:fisch::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Poznajem to...i meni se događa da se naučim nešto što ne trebam a ne ono što trebam. Ja...ma danas malo učila i to je to.

 

 

 

Ko?? Ja?? Neeeeee...:fisch::naughty:

 

:naughty: nikad se ne zna...znam ljude koji se zdravo hrane, a puše...:naughty:

 

A te lekcije bih još učila da mi danas profesorica nije rekla da to ne treba...:naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako,prvo moram da naglasim da je pakovanje DVD-ja fantastično,nije u onoj glupoj plastičnoj kutiji već je ideja bila da se napravi kao neka knjiga,dakle ukoričeno je. Naravno,po koricama su razni ctreži a la Mika (:roftl: ) i piše "Live In Cartoon Motion".Kada se "knjiga" otvori ima ukupno 16 strana i tu su sve neke fotke sa koncerata,crteži itd. i spisak čega sve ima na DVD-ju: -Koncert Live At L'Olympia Paris 30th June 2007 (izvođeno 14 pesama)

-Documentary-A Long Way From Home (neverovatnih 53 minuta-samo Mika i njegov glas...:wub2: )

-Bonus Features Videos (tu imate sve Mikine spotove i 3 pesme izvođene Live & Acoustic)

plus neke igrice,recimo Hidden Treasures.To nisam gledala ali ću gledati!

 

Ovaj koncert sa DVD-ja je,inače,bio puštan na Studiu B,za doček Nove i Srpske Nove godine (ali samo neki delovi).

Meni se naaaaaajviše sviđa dokumentarac...mmmm...tu priča o svom životu (kako je bio maltretiran,o časovima sa ruskom nastavnicom,disleksiji...),zatim kako je napisao Grace Kelly, onda izvodi neke kompozicije na klaviru (nisu baš kompozicije, ali pokazuje kako je iskomponovao GK i tako nešto,ne znam tačno kako da objasnim),tu su i Cherisse i Mikey Choi,ima jedan deo gde se svi šetaju po Milanu i tu pričaju i oni...ima par delova gde sam se upiškila od smeha (:roftl: ), tu je provaljivao neke fore,glupirao se...znate kakav je već Mika...:naughty:

I...čini mi se da je u jednom delu dokumentarca spomenuo svoj prvi poljubac,ali nisam sigurna.

Na koncertu priča i francuski :wub2: tako da...mislim da ne moram da nastavljam...

 

E da,možete da pogledate neke delove sa DVD-ja na YouTube-u,samo ukucajte "Mika-wallet or purse?" i "Mika LICM" pa ćete videti.

 

Eto...toliko sam vam ispričala...valjda je dovoljno...znam da NE UMEM da objašnjavam i prepričavam (ali zaista ne umem,to mi je do sad veći broj ljudi reklo :blush-anim-cl: )...

 

...sve u svemu, DVD je odličan.:thumb_yello:

 

WOW!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy