Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Sutra! :wink2:

Idem sad...

Možda dođem kasnije

 

 

 

Mislim da sad radi. Stavila sam ga bila na private...što bi značilo da mogu samo ja da ga gledam.:mf_rosetinted:

 

:shocked: Što si ti večeras čudna....neverovatno....:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sam,za divno čudo,jedina od mojih drugarica koja ne grize nokte.:boxed:

Nikad ih, čini mi se, nisam ni grizla...

 

To je nasledno...kod mene u porodici većina ljusdi to radi ili su pak radili...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu!:thumb_yello: Aj probaj da vidimo jel znaš....

 

:shocked: I ti isti?Ja sa mislila da samo ja grizem i još me sramota...:blush-anim-cl::mf_rosetinted:

 

hmm,da probam...joj sto mi je lep:wub2:

 

MikaBW.jpg

 

joj i mene bude sramota za nokte,jedino se tesim kao nije da ih non-stop grizem,samo u kriznim situacijama:mf_rosetinted: i to sam pocela sa dobrih 20-ak godina!

Link to comment
Share on other sites

hmm,da probam...joj sto mi je lep:wub2:

 

MikaBW.jpg

 

joj i mene bude sramota za nokte,jedino se tesim kao nije da ih non-stop grizem,samo u kriznim situacijama:mf_rosetinted: i to sam pocela sa dobrih 20-ak godina!

 

Svaka čaast...jwel da da nije teško?

 

Au tek sa 20... ja to radim odavno....:mf_rosetinted: i nokti mi se stalno listaju...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

ajaa. ja sam to je pa res. dones je mami še kupovala letalske karte in jih dobila samo z veliko mučenja:d. mojo karto je dobila zadnjo in dvajset eurou cenejšo zase in za mojo sestro pa je morala dodat še dvajset eurou. ja to je pa tko k spletno vse kupuje.

oh ja zdej pa sam še odštevam dni:D. hvala za tok velik nasvetov ker se prov vidm kok bove z sestro zmedene tam v dvorani in pred koncertem.

zdej me pa še čaka plačilo mamic in rezervacija za prenočišče pomoje da v kakšnem hostelu ker je to najcenejši in upajmo da normalni način.

jst pa angleščina. veliko stvari razumem sam se mi pa velik stvari tut zaplete:D. zato ne berem tok informacij o miki na te spletni strani ker porabim preveč časa, ponavad berem med vikendi k se mi ni treba učit. primer: še zdej nerazumem kako naredit čestitko miki:D.

lep dan! hvala!

Manca

Link to comment
Share on other sites

evo mene, napokon...

falile ste mi:wub2: nadan se da san i ja vama falila(baren malo:blush-anim-cl: )

ja san bila u totalnoj gužvi zadnjih dana, em s faksom, pa san minjala komp pa nisan imala internet:sneaky2: , to je tribalo sve namistit...

ali napokon san tu!!!

evo prvi put da san sila za novi laptop, još se ni ne snalazin po tipkovnici, nisu mi slova na istom mistu ka na staron:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

evo mene, napokon...

falile ste mi:wub2: nadan se da san i ja vama falila(baren malo:blush-anim-cl: )

ja san bila u totalnoj gužvi zadnjih dana, em s faksom, pa san minjala komp pa nisan imala internet:sneaky2: , to je tribalo sve namistit...

ali napokon san tu!!!

evo prvi put da san sila za novi laptop, još se ni ne snalazin po tipkovnici, nisu mi slova na istom mistu ka na staron:thumbdown:

 

:woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy