Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedno pitanje od totalne kompjuter-neznalice: ako sam negde npr.ovde okacila sliku sa photobucket ionda je tamo obrisem,je li nestaje i ovde?

 

 

 

 

btw,prvi put gledam ovaj intervju-http://youtube.com/watch?v=cZKXwrQdbWM

 

On je zaista nesto posebno.:wub2: Zasto nema takav neko u mom stvarnom zivotu?:sneaky2::crybaby:

 

 

stavi link:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje od totalne kompjuter-neznalice: ako sam negde npr.ovde okacila sliku sa photobucket ionda je tamo obrisem,je li nestaje i ovde?

 

 

 

 

btw,prvi put gledam ovaj intervju-http://youtube.com/watch?v=cZKXwrQdbWM

 

On je zaista nesto posebno.:wub2: Zasto nema takav neko u mom stvarnom zivotu?:sneaky2::crybaby:

 

Pa trebalo bi da nestane...po mojoj nekoj logici.

 

A znam taj intervju... Jedan od omiljenijih meni...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ne znam zašto:insane: ali to me podsjetilo na:

jeste primjetili da sve više na televiziji je "zovi samo zovi"

za svaku emisiju - nazovite da ovaj kandidat da ne ispadne, nazovite i recite svoje mišljenje, nazovite za sve moguće žive gluposti, bla bla bla..a cijena - da ti triba povećalo koliko je sitna:cool:

baren ovde

 

Jao i svi oni kvizovi...sa pitanjima na koja bi i najveći debil znao odgovor...a u program sasvim "slučajno" uključuju baš te koji ne znaju.

Traži se životinja na slovo "p", a gledalac kaže "mačka"!?!

Link to comment
Share on other sites

Ima da oblacis Miku http://www.stardoll.com/en/dolls/646/Mika.html

Samo su ga nekako ruznjikavo napravili :roftl:

 

pregrist ću jezik:naughty:

 

Jao i svi oni kvizovi...sa pitanjima na koja bi i najveći debil znao odgovor...a u program sasvim "slučajno" uključuju baš te koji ne znaju.

Traži se životinja na slovo "p", a gledalac kaže "mačka"!?!

:lmao: aa, to su takve navlačilice,užas.

a osim toga pmačka:roftl: čitala sam da voditelj cilo vrime ima pregled igre- stalno vidi na ekranu koliko ljudi zove i onda kad padne broj poziva diže cjenu nagrade, a znaju i po 40 min nikog ne pustit u eter...

ja samo ne znam ko to zove:thumbdown:

da su ka ja svi bi propali- ja iz principa ne bi ma ni za sve milijune zvala:protest:

alergična sam na njih..

Link to comment
Share on other sites

:lmao: aa, to su takve navlačilice,užas.

a osim toga pmačka:roftl: čitala sam da voditelj cilo vrime ima pregled igre- stalno vidi na ekranu koliko ljudi zove i onda kad padne broj poziva diže cjenu nagrade, a znaju i po 40 min nikog ne pustit u eter...

ja samo ne znam ko to zove:thumbdown:

da su ka ja svi bi propali- ja iz principa ne bi ma ni za sve milijune zvala:protest:

alergična sam na njih..

 

Ma strašno mi je što se na to stariji ljudi primaju. Moja baba npr. Ona se svaki put čudi kako niko ne zna odgovor...i što mi ne bismo nazvali, kad mi baš svaki znamo!?!

Jadni penzioneri se pomame za lakom zaradom...zovu 20 puta, ne puste ih ni u program...a račun za telefon na kraju meseca ne može ni čitava penzija da im pokrije.

Link to comment
Share on other sites

Idem da perem kosu.Laku noc :wink2:

 

Laku noć Gašomire!:wink2:

 

ja moram sada da idem,mozda posle opet svratim,nisam sigurna,ustvari uopste ne znam da li mi doza MFC-ja odmaze ili pomaze:mf_rosetinted:

 

Kakvo je to pitanje uopšte? Naravno da pomaže!:wink2:

 

Jel ideš i ti Miranda?

Link to comment
Share on other sites

Ma strašno mi je što se na to stariji ljudi primaju. Moja baba npr. Ona se svaki put čudi kako niko ne zna odgovor...i što mi ne bismo nazvali, kad mi baš svaki znamo!?!

Jadni penzioneri se pomame za lakom zaradom...zovu 20 puta, ne puste ih ni u program...a račun za telefon na kraju meseca ne može ni čitava penzija da im pokrije.

 

ma bljak, ja mislim da je to sve nešto polu legalno, jer takve vrste kvizova nema na državnoj televiziji, i mislim da to nije slučajnost..

Link to comment
Share on other sites

ma bljak, ja mislim da je to sve nešto polu legalno, jer takve vrste kvizova nema na državnoj televiziji, i mislim da to nije slučajnost..

 

Ja bih to zabranila, i u tom terminu uvek puštala Miku!!!:punk:

Link to comment
Share on other sites

Ja bih to zabranila, i u tom terminu uvek puštala Miku!!!:punk:

:roftl: da, i to ne samo iz sebičnih razloga:das:

mi mislimo i na penziće, tako bi umjesto da zovu i troše, lipo se rekreirali uz miku:biggrin2:

i svi zadovoljni!!!

Link to comment
Share on other sites

:roftl: da, i to ne samo iz sebičnih razloga:das:

mi mislimo i na penziće, tako bi umjesto da zovu i troše, lipo se rekreirali uz miku:biggrin2:

i svi zadovoljni!!!

 

Tako je!!! Moja baba npr. baš voli Miku!:punk:

Link to comment
Share on other sites

inače, jel ti izrađuješ onu šalicu? kako to iide

 

Ma...nisam još krenula ni da razmišljam na tu temu. Imam gomilu prečih stvari da obavim, a ni to nikako da počnem. Šta bi tek bilo da radim puno radno vreme?!? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

i ja zadnjih dana ništa ne stižem, u nedjelju sam napokon bila toliko premorena da sam zaspala u 8 navečer- a to ti je meni, ma kao da netko kaže da je zaspa u 3 popodne pa spava do sutra ujutro

ja nikad ne zaspem u 8 navečer:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

i ja zadnjih dana ništa ne stižem, u nedjelju sam napokon bila toliko premorena da sam zaspala u 8 navečer- a to ti je meni, ma kao da netko kaže da je zaspa u 3 popodne pa spava do sutra ujutro

ja nikad ne zaspem u 8 navečer:thumbdown:

 

Ni ja nikad ne ležem pre 1h...a od nedavno se stalno budim pre 9!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy