Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

jesi vidila miku:wub2:

 

E nisam...telefonirala sam, sad ću!

 

hej,tu ste?

 

Ivona upravo sam pogledala,meni izgleda dobro,ali ne znam sta vam profesor ocekuje da vidi,i muzika se lepo uklopila,koja je to pesma? Svidja mi se.

 

Filmić? Sviđa ti se?! Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Pesma je 9 crimes, Damien Rice

Ma, ja baš nisam zadovoljna. Neki dečko nam je pravio film, i onda...kad ti neko već čini uslugu, ne možeš još da zakeraš da ispravlja neke sitnice. Po meni bi neka slika trebala da traje duže, neka da prođe brže. Onaj font je kriminalan...al dobro sad. Za prvi put...

 

:trumpet: 500 postova!

 

:trumpet:

:yay::yay::yay:

 

Svaka čast!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nasla sam brojeve telefona rtv1 pa cu sutra da nazovem,valjda je ovaj za odnose sa javnoscu pravi.

sve imam utisak da ce mi reci-zeno,get a life!:mf_rosetinted:

 

i bice potpuno u pravu:boxed:

zašto:blink: pa ti si vjerni gledatelj......:biggrin2:

 

neplaćeno istraživanje tržišta.... kad promisliš- ti NJIMA činiš uslugu- povećavaš gledanost:bleh:

traži proviziju:glasses3:

Link to comment
Share on other sites

Laku noc Gasho!

Ivona dobar je film,nista se ne sekiraj.

Jeste Miranda,potpuno si u pravu,provizija! Vidis da mi nisi rekla ja bi im to jos i besplatno ucinila,cccc,kako sam naivna:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Laku noc Gasho!

Ivona dobar je film,nista se ne sekiraj.

Jeste Miranda,potpuno si u pravu,provizija! Vidis da mi nisi rekla ja bi im to jos i besplatno ucinila,cccc,kako sam naivna:mf_rosetinted:

 

"Nema džabe ni kod babe", što kaže moja drugarica!:wink2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Laku noc Gasho!

Ivona dobar je film,nista se ne sekiraj.

Jeste Miranda,potpuno si u pravu,provizija! Vidis da mi nisi rekla ja bi im to jos i besplatno ucinila,cccc,kako sam naivna:mf_rosetinted:

samo ti pitaj ekonomistu:biggrin2: :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Svojih godina!!! Tako se nisam ponašala ni u osnovnoj...:blush-anim-cl:

 

potpuno te razumem! i ja se isto tako osecam,sreca da ima MFC,pa mogu s nekim osecanja tog tipa da podelim,a i da vidim da nisam jedina. Sa mojim "stvarni zivot" drugarima-nema sanse! Prvo zato sto niko ne voli Miku (verovali ili ne,gluvi/slepi kod usiju/ociju) a drugo sto me je sramota!

 

sad sam videla sta ste pricale za spavanje,uh,stvarno cinite da se osecam bolje,mislila sam da ja nisam normalna sto mi treba 10 sati sna,tj.da sam lenstina koja bi samo da spava.

Link to comment
Share on other sites

potpuno te razumem! i ja se isto tako osecam,sreca da ima MFC,pa mogu s nekim osecanja tog tipa da podelim,a i da vidim da nisam jedina. Sa mojim "stvarni zivot" drugarima-nema sanse! Prvo zato sto niko ne voli Miku (verovali ili ne,gluvi/slepi kod usiju/ociju) a drugo sto me je sramota!

 

sad sam videla sta ste pricale za spavanje,uh,stvarno cinite da se osecam bolje,mislila sam da ja nisam normalna sto mi treba 10 sati sna,tj.da sam lenstina koja bi samo da spava.

 

nije to linčarenje(da bar je- ja bi volila da je..), nego takav si(nažalost:sneaky2: ) i gotovo!

 

a to za MFC- da smo barem svi u istom gradu..:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

potpuno te razumem! i ja se isto tako osecam,sreca da ima MFC,pa mogu s nekim osecanja tog tipa da podelim,a i da vidim da nisam jedina. Sa mojim "stvarni zivot" drugarima-nema sanse! Prvo zato sto niko ne voli Miku (verovali ili ne,gluvi/slepi kod usiju/ociju) a drugo sto me je sramota!

 

A ja se npr. svima hvalim da mi je on dečko...

Zaljubljenija sam u njega više nego u mnoge svoje bivše; ovo mi je jedna od dužih veza u životu (godinu dana); još me ni jednom,ali BAŠ ni jednom nije razočarao (koja još devojka može to da tvrdi za svog dečka?)...a sad ta sitnica što on ne zna da ja postojim, i što moram da ga delim sa još par miliona zaljubljenih klinki (ili onih koje se tako osećaju)...pa ne možeš imati baš sve!!!:naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

nije to linčarenje(da bar je- ja bi volila da je..), nego takav si(nažalost:sneaky2: ) i gotovo!

 

a to za MFC- da smo barem svi u istom gradu..:thumbdown:

 

Ma neeeeeeee...ovako je zanimljivije! Kad bi ti imala drugaricu iz Novog Sada, da nije ovoga?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ćao!!! Kako ste?:wink2: Ja bila u pozorištu pa se tek sad vratila...gledala sam "Neki to vole vruće"...predstava je fantastična!!!

Vidim vi se ovde raspisaste...:naughty:

 

Tu glavnu ulogu igra ona Bojana...hm...ne znam prezime...?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy