Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

A ja se npr. svima hvalim da mi je on dečko...

Zaljubljenija sam u njega više nego u mnoge svoje bivše; ovo mi je jedna od dužih veza u životu (godinu dana); još me ni jednom,ali BAŠ ni jednom nije razočarao (koja još devojka može to da tvrdi za svog dečka?)...a sad ta sitnica što on ne zna da ja postojim, i što moram da ga delim sa još par miliona zaljubljenih klinki (ili onih koje se tako osećaju)...pa ne možeš imati baš sve!!!:naughty: :naughty: :naughty:

da, nećemo sad cjepidlačit:mfr_lol: :arf2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, nećemo sad cjepidlačit:mfr_lol: :arf2:

 

Ma da...i nema onog nerviranja... Nije mi se javio, da li ja njemu da se javim? Uvek je tu kad mi zatreba! Jutros sam bila na onoj je***oj punkciji, i sve vreme sam pevala u sebi Billy Brown...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bojana Ordinačev.

Ne. Ona je trudna,pa ju je menjala neka druga,ne znam tačno kako se zove.

 

Da, gledala sam reklamu na tv-u s Bojanom. Deluje super predstava...:thumb_yello: Još kad bi došli malo da nam gostuju...

Link to comment
Share on other sites

Ma da...i nema onog nerviranja... Nije mi se javio, da li ja njemu da se javim? Uvek je tu kad mi zatreba! Jutros sam bila na onoj je***oj punkciji, i sve vreme sam pevala u sebi Billy Brown...:wink2:

 

uf, da to..:thumbdown:

nisam znala da s to bila

aj eto riješila si se toga fala bogu, znan da mrziš igle koliko i ja..:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ko je sad sve ovde? Mislim,ko je online?

 

Ti, Miranda, Vedrana i ja!

Stavi nas na buddy listu pa ćeš uvek znati! (Izađe plusić kod našeg imena, na homepage-u)

Link to comment
Share on other sites

da, imala sam tehničkih problema:thumbdown:

ja sam baš dobro, a ti ?

Pa i ja sam ok...malo umorna...dobijem neki čudan osećaj u tibi kad pomislim da sutra idem u školu...i da imam hemiju...:thumbdown:

A opet,nekakvim čudom se razveselim kad se setim da imam još 40 dana (kad se oduzmu vikendi i ekskurzija) do kraja škole....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii:woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Ma da...i nema onog nerviranja... Nije mi se javio, da li ja njemu da se javim? Uvek je tu kad mi zatreba! Jutros sam bila na onoj je***oj punkciji, i sve vreme sam pevala u sebi Billy Brown...:wink2:

 

punkcija:boxed: :boxed: :boxed: Vidis da si hrabra.

 

ili to samo ne spominjes da si kroz suze pevala

 

 

 

hi keti!

Link to comment
Share on other sites

e to ni nisam znala..

a 500 postova vele važno odradila.....

 

Svakim postom se nešto novo nauči...buddy list je po planu i programu predviđen za 500-ti!:naughty:

 

punkcija:boxed: :boxed: :boxed: Vidis da si hrabra.

 

ili to samo ne spominjes da si kroz suze pevala

 

 

Hehehe.........hrabra? Ne bi se to tako moglo nazvati. Čak su i vrata zaključali...valjda sam delovala kao da ću da pobegnem...

Link to comment
Share on other sites

Svakim postom se nešto novo nauči...buddy list je po planu i programu predviđen za 500-ti!:naughty:

 

 

 

 

Hehehe.........hrabra? Ne bi se to tako moglo nazvati. Čak su i vrata zaključali...valjda sam delovala kao da ću da pobegnem...

 

:naughty: hehe...

Link to comment
Share on other sites

Nego,ima li nekih novosti u vezi našeg heroja??? :bond:

Mike???:naughty:

 

Jeste li pročitali da je on sad vlasnik MFC??

 

Gde si ti našla? Kao sad je definitivno MFC oficijalni sajt??? Od kad to?

Link to comment
Share on other sites

Hehehe.........hrabra? Ne bi se to tako moglo nazvati. Čak su i vrata zaključali...valjda sam delovala kao da ću da pobegnem...

 

:naughty: to je da niko ne bi usao i ometao dok rade,bice to ok,mora:mf_rosetinted:

 

A onda cemo jednog dana da ispricamo Miki kako ti je pomogao da budes hrabra,i on ce da bude srecan sto njegove pesme imaju takav uticaj na ljude sirom sveta.

 

pa ce nam dati vip karte za njegov naredni show,acces all areas

 

i onda je mrmot zavio cokoladu:mf_rosetinted:

 

Dobro sam, hvala, Keti,trebalo bi da ucim a sedim ovde,shame on me!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy