Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E pa ako imaš potrebu da me kecaš imaš PM!:wink2:

 

Ok...:wink2:

 

A svi koji me makar i površno poznaju, znaju da volim Miku...i onda sam malo paranoična kad vidim koliko poseta ima ovaj thread...i koliko mojih privatnih stvari ovde piše.

Link to comment
Share on other sites

Ok...:wink2:

 

A svi koji me makar i površno poznaju, znaju da volim Miku...i onda sam malo paranoična kad vidim koliko poseta ima ovaj thread...i koliko mojih privatnih stvari ovde piše.

 

Daj bre ne paniči...ne čita niko ovo koga znaš...ma svi sa foruma svračćaju ovde...vidiš da ih sve zanima a da ne znaju jezik!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Da da...čim su ti tu Vedrana i Miranda mene ignorišeš... :tears: :tears: :tears:

 

Ne, ne, ne...ti ovde dođeš, zbrišeš posle 5 min, i ostaviš me Vedrani i Mirandi da me teše!

Link to comment
Share on other sites

Keti ode...a Ana nas još nije skontala. Mi smo njoj na poslednjem mestu!:crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

E pa to nije istina.:wink2: Samo juče nisam imala ništa pametno za reći pa onda nisam ništa rekla.:naughty:

 

I kako ste mi danas?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će uskoro da nam zatvore trojku a taman sam se navikla na nju.....

 

Pa čudi me da već nisu. Mada ima jedan thread i sa preko 3000 postova. Moderatori spavaju ovih dana...

Link to comment
Share on other sites

Pa čudi me da već nisu. Mada ima jedan thread i sa preko 3000 postova. Moderatori spavaju ovih dana...

 

Pa prvi nam je imao oko 3 500 ukoliko se ne varam...:wink2: a bile smo samo nas tri!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy