Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

ma ja sam ti lawyer to be...trebajo mi izgovori:naughty:

 

što kažete- da pocnemo novi thread? ta će brzo imati 3000 postova?:wink2:

 

 

Pusti da nam oni kažu...

 

Možda sad kad smo oficijalni, ne bude više ograničenja u broju postova po threadu! A bolje ostati na trojci nego na četvorci. Broj 4 mi je nekako...bezveze...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pusti da nam oni kažu...

 

Možda sad kad smo oficijalni, ne bude više ograničenja u broju postova po threadu! A bolje ostati na trojci nego na četvorci. Broj 4 mi je nekako...bezveze...:mf_rosetinted:

 

Sumnjam da će biti ovako...mislim da ću nam brzo kazati da trebamo novaj thread. I nismo oficijalni dok Mika ili Jerry ne kažu nešto. Do tad samo smo Mikino vlastništvo.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Prvo je imao 2825!

 

Uppps..ja sam mislila da je imao više...:blush-anim-cl:

 

Zašto ne volite 4? Ja najviše mrzim 5.:sneaky2: Jer je u poslednje vreme to moja jedina ocena koju dobivam.:boxed:

 

a ti meni baš izgledaš kao neki štreber koji nije pao ni jedan ispit!:blink::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne volite 4? Ja najviše mrzim 5.:sneaky2: Jer je u poslednje vreme to moja jedina ocena koju dobivam.:boxed:

 

A koja je razlika, gđice pravnice,...između oficijalnog threada i mikinog vlasništva? Kao i mikasounds i MFC su u njegovom vlasništvu, ali msounds je još uvek oficijalan???

 

A nisam znala da je sistem ocenjivanja u Sloveniji isti kao i kod nas...od 5-10?

U hrvatskoj su i na faxu ocene od 1 do 5.

Link to comment
Share on other sites

Uppps..ja sam mislila da je imao više...:blush-anim-cl:

 

 

 

a ti meni baš izgledaš kao neki štreber koji nije pao ni jedan ispit!:blink::wink2:

 

:lmao:

 

A koja je razlika, gđice pravnice,...između oficijalnog threada i mikinog vlasništva? Kao i mikasounds i MFC su u njegovom vlasništvu, ali msounds je još uvek oficijalan???

 

A nisam znala da je sistem ocenjivanja u Sloveniji isti kao i kod nas...od 5-10?

U hrvatskoj su i na faxu ocene od 1 do 5.

 

Da isti je sistem ocenijvanja. Ma ja prvo želim videti pismeno da smo sad official. Samo se nadam da ta forum neće nikada biti sličan mikasounds. Taj forum je mnogo, mnogo bolji!:punk:

 

 

 

Ćao Gasho!

Link to comment
Share on other sites

 

Da isti je sistem ocenijvanja. Ma ja prvo želim videti pismeno da smo sad official. Samo se nadam da ta forum neće nikada biti sličan mikasounds. Taj forum je mnogo, mnogo bolji!:punk:

 

 

Pa valjda će iste ljude zadržati da rade na njemu...

Link to comment
Share on other sites

Novi moderatori...:shocked::boxed: to je glupavo...šta fali starima?:blink:

 

Ma mislim da neće biti ništa strašno. Sigurna sam da Mika neće dovoliti da bi došlo do nekih vecih promjena. Bit ce kao uvijek samo da smo sad Mikino vlastništvo.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da neće biti ništa strašno. Sigurna sam da Mika neće dovoliti da bi došlo do nekih vecih promjena. Bit ce kao uvijek samo da smo sad Mikino vlastništvo.:naughty:

 

Ovo mi se svidja!:naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam...

Meni se ovaj forum sviđao baš zato...što je nastao iz potrebe ljudi da sami nešto naprave...da se sami okupe!

 

Bojim se da sad ne postanemo komercijala...

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam...

Meni se ovaj forum sviđao baš zato...što je nastao iz potrebe ljudi da sami nešto naprave...da se sami okupe!

 

Bojim se da sad ne postanemo komercijala...

 

Mislim da se to neće dogoditi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy