Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To ti se fax uključio.

A otkud ti ovde u ovo vreme?

 

ok,i sta onda da radim? mislim s tim sto se fax ukljucio?:roftl:ja stvarno ne znam!

 

a u ono vreme,malo svratila da vidim šta ima,kad ono svašta!

i onesvestim se ipred ekrana,zahvaljujući dotičnom:

PMika100.jpg

Mislim da se to zove emocionalna sinkopa.:mf_rosetinted:

 

Šalim se,ali nisam ni bila daleko:naughty: ,nego sam pootvarala sve one snimke iz Pekinga da mi se učitaju i onda mi se naravno sve zablokiralo:thumbdown: i nisam stigla ponovo da dodjem sve do sada kada nema nikoga.

Dragana,hajde mi ,molim te,osim to sa fax-om,kaži i sta je bekap i kako se to pravi. Čula sam za to u jednoj epizodi Sex i grada:naughty: ,ali nikako da saznam kako se to uradi i na šta (kada je Keri otišao laptop i sve sto je imala u njemu,možda se neko seća)

Čujemo se!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Samo za Vedranu::wink2:

 

Bekapovanje podataka ti je kad sve što imaš na hardu narežeš na diskove ili sačuvaš na jednoj particiji i posle toga gaziš sve što ti je na kompu...:wink2: Nisam ja baš neki stručnjak za rađenje toga, ali imam učitelja koji to radi čim nešto zaškripi!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Daaaaa...vikend...mmm...baš sam se sad vratila iz škole....:biggrin2:

Dobro sam! Kako si ti?:wink2:

 

Super!!!Bila sam da igram badminton.Bilo je super.Pa sutra idem malo do Niske Banje.Joj imam i domaci :doh::sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Super!!!Bila sam da igram badminton.Bilo je super.Pa sutra idem malo do Niske Banje.Joj imam i domaci :doh::sneaky2:

 

Jaoooo,badminton!! Obožavam badminton!:mf_lustslow:

Imam i ja domaći a i pita fiziku u utorak :mf_rosetinted: ...taman kad sam pomislila da sam sa svime završila - nešto novo je iskrslo...mislim,koga zanimaju oscilacije???

Pa hoćeš li sutra biti tu?

Link to comment
Share on other sites

Jaoooo,badminton!! Obožavam badminton!:mf_lustslow:

Imam i ja domaći a i pita fiziku u utorak :mf_rosetinted: ...taman kad sam pomislila da sam sa svime završila - nešto novo je iskrslo...mislim,koga zanimaju oscilacije???

Pa hoćeš li sutra biti tu?

 

Ja sam sa fizikom zavrsila.Danas sam imala test,odgovarala sam.Imam test iz geografije,iz matematike,mozda treba i biologiju da odgovaram :blink: I valjda nista vise.A sutra cu biti tu.

Link to comment
Share on other sites

Šta ima novo kod vas?:wink2:

 

Sutra kiša!:thumbdown::badmood:

 

Ma,nema ništa novo...ubila sam boga u svom drugu sad na likovnom zato što me je provocirao da je Mika peder...a Justin Timberlake je, po njegovim rečima, "oličenje muškosti"...

Mislim,ako nema ništa drugo da kaže za Miku osim da je peder,onda bolje ništa da ne govori...or else.

 

Nije valjda sutra kiša?:shocked: E,baš bezveze...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ma,nema ništa novo...ubila sam boga u svom drugu sad na likovnom zato što me je provocirao da je Mika peder...a Justin Timberlake je, po njegovim rečima, "oličenje muškosti"...

Mislim,ako nema ništa drugo da kaže za Miku osim da je peder,onda bolje ništa da ne govori...or else.

 

Nije valjda sutra kiša?:shocked: E,baš bezveze...:thumbdown:

 

Sram ga bilo :sneaky2: Kupite Bravo ima Mika i Bravo postere i tu ga ima.Mozda jos nisu izasli posteri :blink: Ja sam slala poruku da izadje Mika :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa fizikom zavrsila.Danas sam imala test,odgovarala sam.Imam test iz geografije,iz matematike,mozda treba i biologiju da odgovaram :blink: I valjda nista vise.A sutra cu biti tu.

Mi smo juče imali roditeljski...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sram ga bilo :sneaky2: Kupite Bravo ima Mika i Bravo postere i tu ga ima.Mozda jos nisu izasli posteri :blink: Ja sam slala poruku da izadje Mika :blush-anim-cl:

 

Znam,kupila sam juče Bravo!!!:wub2:

Pile moje malo...kako mi je cakan...:blush-anim-cl:

A i videla sam da će da objave njegov poster u Bravo Posterima,baš sam se obradovala!:thumb_yello:

I ja sam im pisala bar 18 puta...prošlog meseca nisam...ali oni kad god nešto objave o njemu to je uvek neki mali tekst,a ja mislim da Mika sad,posle ovih silnih osvojenih nagrada,zaslužuje bar na jednoj strani da se o njemu napiše.

O njemu pišu ovi iz OK!-a...čak su i par postera objavili...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy