Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Znam,kupila sam juče Bravo!!!:wub2:

Pile moje malo...kako mi je cakan...:blush-anim-cl:

A i videla sam da će da objave njegov poster u Bravo Posterima,baš sam se obradovala!:thumb_yello:

I ja sam im pisala bar 18 puta...prošlog meseca nisam...ali oni kad god nešto objave o njemu to je uvek neki mali tekst,a ja mislim da Mika sad,posle ovih silnih osvojenih nagrada,zaslužuje bar na jednoj strani da se o njemu napiše.

O njemu pišu ovi iz OK!-a...čak su i par postera objavili...

 

Ja ne kupujem OK! :shocked: Koji posteri?:shocked: E tesko meni :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja ne kupujem OK! :shocked: Koji posteri?:shocked: E tesko meni :sneaky2:

Mislim da je u februaru izašao jedan članak o njemu na celoj strani. Predstavili su ga kao "Otkriće 2007".

Prošle godine (negde u julu čini mi se) su objavili veeeliki članak o njemu,na 2 strane i sa mnoštvom slika...u isto to neko vreme,objavili su 2 postera. Meni su oba na Zlatiboru (tamo sam ih ostavila jer mi se Mika tad nije toliko dopadao) i još se ubijam zbog toga,ali mi je,hvala nebesima,drugarica iz likovnog donela jedan od tih postera prošle nedelje...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u februaru izašao jedan članak o njemu na celoj strani. Predstavili su ga kao "Otkriće 2007".

Prošle godine (negde u julu čini mi se) su objavili veeeliki članak o njemu,na 2 strane i sa mnoštvom slika...u isto to neko vreme,objavili su 2 postera. Meni su oba na Zlatiboru (tamo sam ih ostavila jer mi se Mika tad nije toliko dopadao) i još se ubijam zbog toga,ali mi je,hvala nebesima,drugarica iz likovnog donela jedan od tih postera prošle nedelje...

 

Imam otkrice i imam nesto Cudak andjeoskog glasa :original:

Link to comment
Share on other sites

Imam otkrice i imam nesto Cudak andjeoskog glasa :original:

 

Pa da,to ti je to...ja imam jednu leeepu fasciklu u kojoj čuvam sve članke i isečke iz novina gde su pisali o Miki...:wub2: mmmmm...nešto obožavam tu fasciklu...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Pa da,to ti je to...ja imam jednu leeepu fasciklu u kojoj čuvam sve članke i isečke iz novina gde su pisali o Miki...:wub2: mmmmm...nešto obožavam tu fasciklu...:roftl:

 

Ja imam foliju...providnu:roftl: treba svesku da kupim :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam foliju...providnu:roftl: treba svesku da kupim :wub2:

Dobro,ovo moje nije PRAVA fascikla,ali mu to dođe tako nekako...u stvari sam odcepila korice naaajlepše moguće sveske koju imam pa to sad liči na fasciklu :naughty:

E a tebi se ne sviđa Mikin novi friz?

Link to comment
Share on other sites

Dobro,ovo moje nije PRAVA fascikla,ali mu to dođe tako nekako...u stvari sam odcepila korice naaajlepše moguće sveske koju imam pa to sad liči na fasciklu :naughty:

E a tebi se ne sviđa Mikin novi friz?

 

Ne svidja mi se :boxed: Ali mu ne stoji lose :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se :boxed: Ali mu ne stoji lose :wub2:

 

Ma Mika da stavi običnu krpu na sebe on bi opet izgledao hottt...prosto je takav...mmmmmmmmmm...okej,balavim:naughty:

 

Meni se isto više sviđa ona frizura od ranije,ali i ovo je slatko :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod ostavljanja,zašto nas je ovako malo? :boxed:

 

Ivoni se kompjuter pokvario,Ana je otisla na koncert,a Miranda ne znam gde je,ni Vedrana ne znam gde je.Lepo se provedi Ana :wink2: zakasnila sam dok si bila tu.Ivona popravi kompjuter :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

E a kako se vama devojkama sviđaju Take That...ja sam bila luda za njima kao vas dve za Mikom kad sam bila vaših godina...a to je bilo daaaaavnooooo!:blush-anim-cl::wink2:

 

Moja mama je odlepila za njima,pogotovo za onim Mark Owen-om...:naughty:

Ja mislim da su ok,imaju neke super pesme...imam njihov CD.

Link to comment
Share on other sites

E a kako se vama devojkama sviđaju Take That...ja sam bila luda za njima kao vas dve za Mikom kad sam bila vaših godina...a to je bilo daaaaavnooooo!:blush-anim-cl::wink2:

 

Ja mislim da nisam cula nijednu njihovu pesmu :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy