Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Pročitala!!! :wink2:

A kako se ti zoveš,jel se stvarno zoveš Gaša ili...? Mislim,pošto ovde uglavnom svi koristimo neke nadimke i tome slično...

:wink2:

 

Molim te obrisi to sto si me...kako se kaze :blink: Ja se zovem Dragana

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moja mama je odlepila za njima,pogotovo za onim Mark Owen-om...:naughty:

Ja mislim da su ok,imaju neke super pesme...imam njihov CD.

 

:shocked: Koliko ti mama ima godina?:shocked:

Ja sam bila Markov fan ali kad sam imala 14 godina...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hello! Kako ste devojke? (devojčice,žene,kako se već ko oseća:naughty:)

 

Ivoni se pokvario kompjuter:shocked: ,mislila sam da će to prvo meni da se desi,mada,camo je pitanje dana:thumbdown:

 

Dragana,hvala najlepše za objašnjenje:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Evo me!!!

Jedva sam se konektovala...i to u nekom safe modu, sta god to bilo. :mf_rosetinted: Preko vikenda nisam tu...a u ponedeljak nosim ovu kantu na servis, tako da se nećemo čuti neko vreme. Falićete mi!!!!:tears: :tears: :tears:

Link to comment
Share on other sites

Evo me!!!

Jedva sam se konektovala...i to u nekom safe modu, sta god to bilo. :mf_rosetinted: Preko vikenda nisam tu...a u ponedeljak nosim ovu kantu na servis, tako da se nećemo čuti neko vreme. Falićete mi!!!!:tears: :tears: :tears:

 

Hej! Cao! Ti si meni već nedostajala:wink2: !

Onda se večeras dobro nagledaj Mike da ga imaš u zalihama dok se vratiš!

Link to comment
Share on other sites

Hej! Cao! Ti si meni već nedostajala:wink2: !

Onda se večeras dobro nagledaj Mike da ga imaš u zalihama dok se vratiš!

 

Eh, da mi nije tebe Vedrana! :wink2:

 

E...imam jednu lepu vest. Tj. ne znam da li je lepa...al je lepša od one koje sam se ja bojala...

Stigli su mi rezultati pukcije...i rekli su mi da imam tu neku auto imunu trombocitopeniju. Navodno ima puno tih megakariocitnih ćelija koje proizvode nove trombocite. I ne mora nikakva terapija dok ne padne na ispod 40 000, ili ja ne osetim neke tegobe. E...aj mi ti sad to prevedi na narodski jezik...ako znaš. Kakve su to auto imune bolesti?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je logičan sled da nam posle toga ukinu vize!:bleh::naughty:

 

hahaha,ja sam ovo tek sad videla!(ne pitaj šta sam tražila):roftl::thumb_yello: e,baš si blesava! Mislila sam naravno na promene vezane za MFC,eventualno neke povlastice za kupovinu karata ili otkud znam tako nešto.Samo valjda neće uvesti plaćanje članarine ili tako nešto! Eno,obavestio ih je njegov menadžer da ce se time baviti kad se vrati iz Kine.

 

 

Ej,pa super za rezultate:biggrin2: :thumb_yello: Bas mi je drago!

Megakariociti.

Autoimune bolesti,najprostije receno (komplikovano ni ne znam:naughty: )-tvoj organizam iz najcesce nepoznatih razloga pocne da stvara antitela protiv sopstvenih celija. Tako,to kod tebe se verovatno stvaraju neka koja unistavaju trombocite.

Link to comment
Share on other sites

Ej,pa super za rezultate:biggrin2: :thumb_yello: Bas mi je drago!

Megakariociti.

Autoimune bolesti,najprostije receno (komplikovano ni ne znam:naughty: )-tvoj organizam iz najcesce nepoznatih razloga pocne da stvara antitela protiv sopstvenih celija. Tako,to kod tebe se verovatno stvaraju neka koja unistavaju trombocite.

 

Autodestruktivna...

Eto...dokaz da ja ni samu sebe ne mogu da podnesem...a očekujem da me drugi podnose!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Mogu da potražim po knjigama nesto opširnije,ali to je otprilike to. Autoimune trombocitopenije,su koliko ja znam (a to nije mnogo,nazalost) uglavnom idiopatske,sto znaci nepoznatog uzroka.

 

A reci mi...jel to sad tako kako je...do kraja života? Ili može da preraste u nešto gore...što nećemo naglas pominjati?

Link to comment
Share on other sites

ne znam,ja mislim da to ti je-sto ti je,ali stvarno ne znam.

Evo nasla sam u patologiji,nista nema o prelasku ni u sta gore:thumb_yello:

Samo ta prica o antitrombocitnim antitelima.

 

E pa ja ću da te držim za reč!:wink2:

Hvala ti! Na ohrabrenju i na objašnjenju!:flowers2: :flowers2: :flowers2:

 

Takve ja ljude volim! POZITIVNE!!! (što ja nisam:mf_rosetinted:) A ne ko moja sestra...što me teši veče pred punkciju, tako što mi priča kako to ne boli jer "grudna kost je jako tanka! Nju seku onim malim cirkularom kad treba nešto da se operiše!" Ili..."Autoimuna? Ne znam tačno šta je to...al mislim da je zaje**no!":mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Evo,procitala sam i u patoloskoj fiziologiji,ni oni ne kazu nista ni o kakvom prerastanju u gore-RELAX!

Jedino,kada se trombocitopenija javi u sklopu neke druge bolesti (koja je gora),ali za autoimunu ne.

Link to comment
Share on other sites

E pa ja ću da te držim za reč!:wink2:

Hvala ti! Na ohrabrenju i na objašnjenju!:flowers2: :flowers2: :flowers2:

 

Takve ja ljude volim! POZITIVNE!!! (što ja nisam:mf_rosetinted:) A ne ko moja sestra...što me teši veče pred punkciju, tako što mi priča kako to ne boli jer "grudna kost je jako tanka! Nju seku onim malim cirkularom kad treba nešto da se operiše!" Ili..."Autoimuna? Ne znam tačno šta je to...al mislim da je zaje**no!":mf_rosetinted:

 

hehe,a ja se pre neko vece zalim sto nemam sestru!

 

Nema na cemu,ja (opet,nažalost) ne znam nesto vise o tome,ali to sam nasla u knjigama,pa racunam da ovi sto su ih pisali znaju ponesto :wink2:

Link to comment
Share on other sites

hehe,a ja se pre neko vece zalim sto nemam sestru!

 

Nema na cemu,ja (opet,nažalost) ne znam nesto vise o tome,ali to sam nasla u knjigama,pa racunam da ovi sto su ih pisali znaju ponesto :wink2:

 

 

Ja sam sa ovim saznanjem sasvim mirna! Ne treba mi više!!!

 

Što manje znaš to bolje!!!(...a nikad nisam mislila da ću ja ovo jednom reći!:mf_rosetinted: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy