Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

ne znam,da se samozatvorimo?!

 

nego,moram da ti se pozalim..... zamisli.... ja uopste nisam pogledala snimke iz Pekinga!:shocked:

 

onaj kineski sajt mi nesto jako cudno uradi sa kompjuterom,sve postane crno i samo ton imam,a na yt uopste nista nece da mi otvori.

ali to malo koliko sam tona cula cini mi se da nista novo nije rekao. album tek na jesen. to je novo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne znam,da se samozatvorimo?!

 

nego,moram da ti se pozalim..... zamisli.... ja uopste nisam pogledala snimke iz Pekinga!

 

onaj kineski sajt mi nesto jako cudno uradi sa kompjuterom,sve postane crno i samo ton imam,a na yt uopste nista nece da mi otvori.

ali to malo koliko sam tona cula cini mi se da nista novo nije rekao. album tek na jesen. to je novo.

 

Hm...moji problemi s kompom datiraju od gledanja snimaka iz Pekinga!:shocked: :shocked: :shocked: Slučajnost?!

 

Mene je smorila ona kineskinja...baš nisam mogla da je slušam.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je to sve do Kineza!:roftl:

Ozbiljno!

Meni je izbacivalo i neke Java prozore sa nekim cudnim necitljivim slovima! I od tada mi ne radi yt!

 

Ne znam...al moj kompjuterčić ide na generalku u ponedeljak! Zaslužio je...što jes-jes! Nije bio na servisu od....hm....nikad!? :boxed: A verno me služi već dobrih 6 godina...

Eto zašto meni ljubimci i cveće ne uspevaju!!!:thumbdown:Posle 6 god se setim da ih nahranim/zalijem...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam...al moj kompjuterčić ide na generalku u ponedeljak! Zaslužio je...što jes-jes! Nije bio na servisu od....hm....nikad!? :boxed: A verno me služi već dobrih 6 godina...

Eto zašto meni ljubimci i cveće ne uspevaju!!!:thumbdown:Posle 6 god se setim da ih nahranim/zalijem...

 

i moj je zasluzio,ali bojim se da je nece jos dobiti:naughty:

money,money,money:fisch:

Nista ne pricaj,kod mene sve zeleno sto udje u kucu u rekordnom roku se osusi:boxed: ,a od zivotinja sam pokusala samo sa ribicama,pogodi kako su zavrsile:boxed: (ne,nisam ih pojela):naughty:

Link to comment
Share on other sites

i moj je zasluzio,ali bojim se da je nece jos dobiti:naughty:

money,money,money

Nista ne pricaj,kod mene sve zeleno sto udje u kucu u rekordnom roku se osusi:boxed: ,a od zivotinja sam pokusala samo sa ribicama,pogodi kako su zavrsile:boxed: (ne,nisam ih pojela):naughty:

 

Ja ne bih da nabrajam koje su sve životinje kod mene tragično skončale. Tužiće me Ana društvu za zaštitu...:mf_rosetinted:

 

Odoh ja sad...počinje "Reži me":wink2:

Lepo spavaj...i hvala ti još jednom:wink2:

Link to comment
Share on other sites

joj,bolje mi je da brisem odavde! !juce sam do 4 ujutru zaglavila,shhhhA,jutros u pola 8 ustala,citav dan k'o prebijena macka!

 

Lepo se odmori preko vikenda,pa cemo se cuti! Mozda nije ni lose da malo budes bez kompjutera,idi u setnju...stiglo je prolece....:wub2:

 

Pozdrav Ivona,lepo spavaj!:wink2::original:

Link to comment
Share on other sites

Hey girls, I've seen you're well beyond the 3000 posts limit, could you open a part 2 please ? :blush-anim-cl:

Thanks in advance.

 

sure:thumb_yello: it's going to be 4th,:naughty: we talk too much.

Women:sneaky2: (:naughty: )

Link to comment
Share on other sites

Ok...hvala...aaa,kako da otvorim? :blush-anim-cl:

 

Idi u general chin wagging,pa na vrh strane,levo,imas new thread,tu klikni,u naslov stavi The Ex-Yu Thread (part 4) i to ti je to. u prozorcic ispod pisi naravno sta god hoces i eto nama novog dela,a ovaj ce moderatori da zakjucaju.

Link to comment
Share on other sites

hah. ne pri šalčkah nisem zraven ker se mi zdi preveč komplicerano. hja.

ti si ustvarla uno stran mika fenov na myspace ane? zakon je. sploh pa ker je took velik slikc od mike. zdej te zadne (z rumenim ozadjem al neki tazga) slike iz kje so? nerazumem kaj tok neki glede tega sporočajo:D veš angleščina pa to:D...

zdej pa morm močno razmišlat kakšno čestitko naj naredim mikatu.

ei a je to res da je on biu prej mica pol se je pa preimenoval? sej to vem ker sm že velikokrat zasledila sam še zdej težko verjamem da bi se preimonoval samo zarad izgovorjave.

zadne čase me mal muč tale slava mikata. z mami sva gledale en intervju (da mi je prevajala težke stvari) in je pač omenju svoje otroštvo in tko naprej. in nakoncu men mami reče da take stvari o seb govori samo da bi biu zanimiv in da bi od medijev dobiu denar. jst sm seveda močno nasprotvala in čist zaumpam mikatu da to ni res. nasledn dan to povem prjatlcam in se pogovarjamo in večina mišlenja je bla da se vsak spremeni k je slaven in pade u droge al pa kej tazga k jih pokvar. misliš da se bo to zgodil z miko? jst dvomm ker zgleda took iskern in preveč dobr. aja pa še to v enem intervjuju sem zasledila da je izjavu da nobena noče z njim it vn na zmenek. sam to je pa zgleda tiskarska napaka ane? da pa je izjavu to pa močno dvomim. halo? kaj ti misliš?

lep dan!

Manca

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy