Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aj važi...nakačiću i ja tebi onda cipele...Odoh Ivonče da se spremam po Necu i gledam seriju...Aj čekam te večeras!:wink2::biggrin2:

 

Ne znam kad ću doći večeras... Na faxu sam do 8, 8:30!

Ajde ćaos!!!

Link to comment
Share on other sites

cao Gasho! uh,opasna si skroz:biggrin2:

 

nikog nema veceras...same mi... kako je bilo u skoli?

 

ja sam mnogo bezveze danas,samo mi se place,nemam pojma sta je..mozda prolecna depresija:boxed: ...ako mi MFC ne pomogne ne znam sta ce:naughty:

 

gledacu Miku na YT to mora da upali 100%:naughty: nego,nema onog snimka na kom on vezba,mislim da se emisija zove popworld,to mi je bilo bas zabavno,ali sada ga nema...

Link to comment
Share on other sites

cao Gasho! uh,opasna si skroz:biggrin2:

 

nikog nema veceras...same mi... kako je bilo u skoli?

 

ja sam mnogo bezveze danas,samo mi se place,nemam pojma sta je..mozda prolecna depresija:boxed: ...ako mi MFC ne pomogne ne znam sta ce:naughty:

 

gledacu Miku na YT to mora da upali 100%:naughty: nego,nema onog snimka na kom on vezba,mislim da se emisija zove popworld,to mi je bilo bas zabavno,ali sada ga nema...

 

Vikend :yay: I meni se place.(vec sam plakala) :(

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam ja jedina ovde(od punoletnih) koja je petkom uvece kuci:crybaby:

 

upravo sam cula da su Čaviću oduzeli medalju i suspenzovali ga:shocked: :thumbdown:stoka licemerna:thumbdown:

 

A sto su mu oduzeli medalju?

Link to comment
Share on other sites

slazem se potpuno (i ja)

 

jaoj hvala ti Gasho bas si srce! samo dok se sad to meni ucita...ali to poravlja raspolozenje garantovano! ti si svoje dobro delo za danas ucinila:biggrin2:

 

Jao :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam ja jedina ovde(od punoletnih) koja je petkom uvece kuci:crybaby:

 

upravo sam cula da su Čaviću oduzeli medalju i suspenzovali ga:shocked: :thumbdown:stoka licemerna:thumbdown:

 

Ćavo evo i mene malo kasnim!:biggrin2:

 

I treba da mu oduzmu medalju..ja sam za to da se sport i politika ne mešaju...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ćavo evo i mene malo kasnim!:biggrin2:

 

I treba da mu oduzmu medalju..ja sam za to da se sport i politika ne mešaju...:wink2:

 

hej,cao!:wink2:

 

da i ja sam za to da se to dvoje ne mesa,i po mom misljenju oduzimanje i suspendovanje iz ovog razloga je upravo mesanje,a nositi majicu sa natpisom je slobodno izrazavanje stava na neku temu:wink2:

 

 

hmm,da mi mozda nije bolje da cutim da ne bih i ja bila optuzena za politizaciju MFC-ja?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy