Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Ma sve je to OK, ali ja lično mislim da toj majci nije bilo mesto tu...Moje lično mišljenje-nadam se da nikog ne vređam...:wink2:

 

naravno da ne:wink2: mislim,barem mene ne:thumb_yello: svako ima svoj stav.

 

nego,hvala sto ste sve tri ok sto se tice predstavnistva,pa cu danas sutra poslati pm onoj sto je zaduzena za to.

a kakav to strasni mejl Ivona salje naokolo!?:shocked:

poslacu joj i moj da i ja vidim,ili ako se pojavi veceras napisacu ga ovde,pa obrisati...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

naravno da ne:wink2: mislim,barem mene ne:thumb_yello: svako ima svoj stav.

 

nego,hvala sto ste sve tri ok sto se tice predstavnistva,pa cu danas sutra poslati pm onoj sto je zaduzena za to.

a kakav to strasni mejl Ivona salje naokolo!?:shocked:

poslacu joj i moj da i ja vidim,ili ako se pojavi veceras napisacu ga ovde,pa obrisati...

 

Ma meni je samo glupavo to raditi jer je i sam znao kakve će reakcije biti...a i neje mesto za iskazivanje stava...

POšalji im post u taj thread još večeras!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jooooj, ne volim! Izvinjavam se svima koji ga vole...

 

Evo sad baš jedem bananu s plazma keksom!:puking::thumb_yello:

Pa makar i rasla glava od toga...kako Dragana tvrdi!

 

Jao sto se meni jede plazma :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Jooooj, ne volim! Izvinjavam se svima koji ga vole...

 

Evo sad baš jedem bananu s plazma keksom!:puking::thumb_yello:

Pa makar i rasla glava od toga...kako Dragana tvrdi!

 

Ej..vidim ja da ti ne voliš da ti i ja lepo funkcionišemo...i opet si počela da ločeš...sad te Vedrana snabdeva!CCCCCccc... :no:

Link to comment
Share on other sites

Ej..vidim ja da ti ne voliš da ti i ja lepo funkcionišemo...i opet si počela da ločeš...sad te Vedrana snabdeva!CCCCCccc... :no:

 

Šta fali našem funkcionisanju??? :shocked: Pa samo sam te citirala!

 

A što se ovog drugog dela tiče... Znaš ti koliko ja dugo nisam izašla!?! Još od pre zimovanja!!! A ne tako davno...sećam se, svojom moralnom obavezom sam smatrala da moram da izađem bar dva dana u nedelji!!! Krizaaaaaaa...sestro slatka, krizaaaaaaaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Šta fali našem funkcionisanju??? :shocked: Pa samo sam te citirala!

 

A što se ovog drugog dela tiče... Znaš ti koliko ja dugo nisam izašla!?! Još od pre zimovanja!!! A ne tako davno...sećam se, svojom moralnom obavezom sam smatrala da moram da izađem bar dva dana u nedelji!!! Krizaaaaaaa...sestro slatka, krizaaaaaaaa!!!

 

Nemoj da me citiraŠ!:devil: banana je extra kalorična!

 

Eh, eh, eh....ne moraš da ločeš...

 

Ljudi odoh ja na kupanje i spavanjac!Lakuuuuuu noooooć!:wink2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Vedrana...jedno pitanje! Jel znaš ti možda šta je pastorala? Znaš ono...komedija, tragedija, pastorala... E pa tacno sta je?

 

Google je nasao samo na jednom mestu, da je to lirska scenska iz soskog zivota...al meni treba malo bolje objasnjenje!

Link to comment
Share on other sites

Vedrana...jedno pitanje! Jel znaš ti možda šta je pastorala? Znaš ono...komedija, tragedija, pastorala... E pa tacno sta je?

 

Google je nasao samo na jednom mestu, da je to lirska scenska iz soskog zivota...al meni treba malo bolje objasnjenje!

 

ne znam,evo jedino sto sam nasla u nekom mom recniku: pastorala lat. lirsko delo (drama,pesma,igra) u kom su lica pastiri i pastirice

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy