Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne znam,evo jedino sto sam nasla u nekom mom recniku: pastorala lat. lirsko delo (drama,pesma,igra) u kom su lica pastiri i pastirice

 

Hm...da, to je to isto što sam i ja našla... Hvala u svakom slučaju!

 

Dobro veče!:wink2:

 

O ćaos Ana!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

laku noc Gasho,vidimo se,lepo spavaj:wink2:

 

dobro vece Ana! jesi bila negde zanimljivo?da mi ispricas kako mladi ljudi zive i provode se,posto ja kao sto vidis petak vece provodim za kompjuterom koji me povrh svega nista ne slusa! :annoyed_h4h:

Link to comment
Share on other sites

 

dobro vece Ana! jesi bila negde zanimljivo?da mi ispricas kako mladi ljudi zive i provode se,posto ja kao sto vidis petak vece provodim za kompjuterom koji me povrh svega nista ne slusa! :annoyed_h4h:

 

Ah Vedrana ne brini...ako misliš da sam ja prava adresa za to kako žive mladi ljudi u zmoti si.:roftl: Ja živim kao kakva baka. Ali danas sam bila pri jednom starom prijatelju s kojim se uvek dobimo i gledamo grozljivke.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ah Vedrana ne brini...ako misliš da sam ja prava adresa za to kako žive mladi ljudi u zmoti si.:roftl: Ja živim kao kakva baka. Ali danas sam bila pri jednom starom prijatelju s kojim se uvek dobimo i gledamo grozljivke.:wink2:

 

 

Šta tačno radite?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Grozljivka- horror movie.:biggrin2: To je stara tradicija.:wink2:

 

Uuuu, ja takve stvari ne gledam...:shocked: :shocked: :shocked: Toga se više bojim čak i od vađenja krvi!

 

A šta znači "dobimo"? Sorry Ana...al ja sam totalna neznalica slovenačkog!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Sad ste me uplašile...šta to tačno znači na srpskem??:shocked:

 

:naughty:

 

Hehe...meni grozljivci zvuče ko neke životinje iz Harri Potera...

Znate one...sa časa brige o magičnim stvorenjima! :naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, ja takve stvari ne gledam...:shocked: :shocked: :shocked: Toga se više bojim čak i od vađenja krvi!

 

A šta znači "dobimo"? Sorry Ana...al ja sam totalna neznalica slovenačkog!:thumbdown:

 

Ja obožavam horror movie-je!!:punk:

 

Dobimo...hmmm. Hmmm...da se nađemo? Kao prijatelji i nešto radimo, ne znam idemo van, u kino ili nešto ovako.

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ja obožavam horror movie-je!!:punk:

 

Dobimo...hmmm. Hmmm...da se nađemo? Kao prijatelji i nešto radimo, ne znam idemo van, u kino ili nešto ovako.

:boxed:

 

Sad je sve jasno! Hvala na prevodu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dobro...stavim da je ovo najviše poučan thread na čitavem forumu.:roftl:

 

Najedukativniji smo UBEDLJIVO!!! Učimo strane jezike, dijalekte...izučavamo poreklo raznih vrsta voća i povrća (krenuli smo s povrćem, ali sam sigurna da ćemo ubrzo proširiti polje istraživanja)...čak smo imali i kurs kuvanja bivšetine!:naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

da ne zna neko od vas zasto je ona devojka cija je ideja Mika Mail banovana? i to,cini mi se drugi put :shocked:

Mislim da nije u istino banovana i da si to napiše potpuno sama. To što ti piše pod nickom možeš da promijeniš kad želiš.:wink2:

Najedukativniji smo UBEDLJIVO!!! Učimo strane jezike, dijalekte...izučavamo poreklo raznih vrsta voća i povrća (krenuli smo s povrćem, ali sam sigurna da ćemo ubrzo proširiti polje istraživanja)...čak smo imali i kurs kuvanja bivšetine!:naughty: :naughty: :naughty:

 

Ajme bivšetina. *slin-slin*

Link to comment
Share on other sites

ovaj thread ima preko 500 replies i preko 2000 views:shocked:

 

neko nas posmatra:shocked:

 

stvarno,sada cu poceti da paranoisem! ko su ti ljudi? zasto samo gledaju,a nista ne pricaju?:blink: HEEEELLLLLOOOOUUUUU!!!!:biggrin2:

 

a,sto se tice edukativnosti-ma bez konkurencije:biggrin2: :wink2:

eto,ja sam samo veceras naucila sta su pastorali i sta je grozljivka:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy