Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

ovaj thread ima preko 500 replies i preko 2000 views

 

neko nas posmatra:shocked: :

 

Da, stvarno!!!:shocked: :shocked: :shocked: Otkud sad to? Prošli nije imao toliko view-a! Mislim da je ustvari, broj view-a u prošlom, bio samo za jedan više od broja postova!

 

a,sto se tice edukativnosti-ma bez konkurencije:biggrin2: :wink2:

eto,ja sam samo veceras naucila sta su pastorali i sta je grozljivka:biggrin2:

 

Hehehe, i ja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da, stvarno!!!:shocked: :shocked: :shocked: Otkud sad to? Prošli nije imao toliko view-a! Mislim da je ustvari, broj view-a u prošlom, bio samo za jedan više od broja postova!

 

 

 

Hehehe, i ja!

 

Mika nas promatra.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Da bar...:wub2: :wub2: :wub2:

 

Ali nije ništa strašno to da naš thread ima preko 2000 view-ja. Ima ogromno threadova koji imaju malo postova i dosti ogledov. Sigurna sam da to me radimo same- pogledamo što je novo, napišemo nešto, onda opet pogledamo i ništa ne napišemo...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije u istino banovana i da si to napiše potpuno sama. To što ti piše pod nickom možeš da promijeniš kad želiš.:wink2:

 

 

Ajme bivšetina. *slin-slin*

 

Mislim da je to neka greška...kao što su nama nestali postovi...posle onog pucanja MFC-a!

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=1284543&highlight=pink+banned#post1284543

 

ja nekako i dalje mislim da je stvarno banovana http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=9905&page=204&highlight=pink+banned

 

i opet je Petra preuzela MM,kao i prosli put...imaju komentari na tu temu i u MM threadu

 

hej,Ivona super ti je paketic:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ali nije ništa strašno to da naš thread ima preko 2000 view-ja. Ima ogromno threadova koji imaju malo postova i dosti ogledov. Sigurna sam da to me radimo same- pogledamo što je novo, napišemo nešto, onda opet pogledamo i ništa ne napišemo...:biggrin2:

 

Ne radimo mi to...sad sam ja probala...:mf_rosetinted:

 

Neko nas posmatra....neko nas stalnoooo gleda!:wink2:

 

Laku noć ljudi!

Link to comment
Share on other sites

ja nekako i dalje mislim da je stvarno banovana http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=9905&page=204&highlight=pink+banned

 

i opet je Petra preuzela MM,kao i prosli put...imaju komentari na tu temu i u MM threadu

 

hej,Ivona super ti je paketic:wink2:

 

Hmm...možda.:confused: Nemam pojma.

Ivona stvarno ti je super paketic!!

 

Ne radimo mi to...sad sam ja probala...:mf_rosetinted:

 

Neko nas posmatra....neko nas stalnoooo gleda!:wink2:

 

Laku noć ljudi!

 

Ha, MFC big brother.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Laku noc devojke,cujemo se:wink2:

 

ja cu da mislim da nas Mika gleda:mf_rosetinted:

i nabavio je prevodioca.

i sada i on zna sve o boraniji i grozljivcima:biggrin2:

bivsetinu da ni ne spominjem:naughty:

Laku noc!

Link to comment
Share on other sites

Od Ane mene?:blink:

 

Od Ane, tebe...zar ne vidiš sličnost!?:biggrin2: Zbog onog krep papira na dnu...:wink2:

 

 

A da, da...ja sam još budna! Dok sam otišla da se istuširam skroz sam se razbudila...

I sad sam ja ovde sama, ne mogu da spavam...a nikog nemaaaaaaaaaaaaaa da mi pravi društvo! :no: :no: :no:

Link to comment
Share on other sites

Ivona ako te zanima pastorala jos uvek ja mogu pogledati u skripti kod mojih više se ne sećam...:blush-anim-cl:

 

Treba mi za sredu...pa ako ti bude usput, možeš pogledati. Al ako ti nije pri ruci, nemoj!

Link to comment
Share on other sites

Dobro.Nece da se otvori :boxed: Idem opet da probam

 

Ma mora da hoće! Klikneš na onu ikonicu što stoji u "attachments". Piše "voda.pps". Klikneš dva puta i samo odeš na Open it!

Ajde pa mi javi šta misliš!

Link to comment
Share on other sites

Treba mi za sredu...pa ako ti bude usput, možeš pogledati. Al ako ti nije pri ruci, nemoj!

 

E nisam danas videla u ponedeljak cu...ja sam to učila na prvoj godini iz teorije književnosti...mislim...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy