Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ej!!:cheerful_h4h:

baš čitam zadnjih jedno 15tak strana sigurno koje sam propustila:sorry:

i nije mi jasno zašto su tu neku curu izbacili, šta je napravila?

i koji ti to strrrrašni mail šalješ?:naughty:

 

Pinkunicorn je devojka...ona koja je vodila Mika Mail thread! Izgleda da je nekog opsovala...ili nešto slično. Navodno je ovo već treći put da joj se to dogadja...ali sad su joj napisali da je "banned forever". Sve ima svoje granice...

 

A mail...hoćeš i tebi da pošaljem?

Link to comment
Share on other sites

Pinkunicorn je devojka...ona koja je vodila Mika Mail thread! Izgleda da je nekog opsovala...ili nešto slično. Navodno je ovo već treći put da joj se to dogadja...ali sad su joj napisali da je "banned forever". Sve ima svoje granice...

 

A mail...hoćeš i tebi da pošaljem?

 

A meni je ona uvek bila dobra :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Pinkunicorn je devojka...ona koja je vodila Mika Mail thread! Izgleda da je nekog opsovala...ili nešto slično. Navodno je ovo već treći put da joj se to dogadja...ali sad su joj napisali da je "banned forever". Sve ima svoje granice...

 

A mail...hoćeš i tebi da pošaljem?

Može!

Da ti preko pm pošaljem adresu?

Link to comment
Share on other sites

Banned forever:shocked:

ali ako su je već upozoravali, onda je znala šta joj slijedi..

jel imaju možda uzroke banned forevera igdje navedene, za psovanje znam ali za linkove, jel možda imaju propisano šta se smi a šta ne smi? meni je ovo prvi forum pa da me ne dobijem kakvi ukor u budućnosti a ja ni kriva ni dužna:angel_not:

Link to comment
Share on other sites

A meni je ona uvek bila dobra :boxed:

 

Pa ja je ne znam...tj. znam je samo sa MM thread-a. Tamo mi se činila ok... Ali, kako sam bar iz komentara mogla da zaključim, doživljavaju je kao dosta ironičnu osoba...koja baš nema dlake na jeziku.

Hm...sreća pa nas ne razumeju:bleh: Imam utisak da bih ja, od nas ovde, bila prva na listi za odstrel!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja je ne znam...tj. znam je samo sa MM thread-a. Tamo mi se činila ok... Ali, kako sam bar iz komentara mogla da zaključim, doživljavaju je kao dosta ironičnu osoba...koja baš nema dlake na jeziku.

Hm...sreća pa nas ne razumeju:bleh: Imam utisak da bih ja, od nas ovde, bila prva na listi za odstrel!:naughty:

 

Secam se da je imala thread za brojanje.Svako napise po jedan broj i tako brojimo.Ja sam brojala (ili brojila?:blink: ) tamo ali je nekako grozno bilo.Da ti se smuci :puke:

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece svima!

 

Ivona upravo sam pogledala ono o vodi.....i........ožednela:mf_rosetinted:

 

Miranda,mislim da treba biti malo vise bezobrazan i nepristojan za ban....tako da-bez brige...

 

Sta vi radite,kako provodite vikend?

Link to comment
Share on other sites

Pa ja je ne znam...tj. znam je samo sa MM thread-a. Tamo mi se činila ok... Ali, kako sam bar iz komentara mogla da zaključim, doživljavaju je kao dosta ironičnu osoba...koja baš nema dlake na jeziku.

Hm...sreća pa nas ne razumeju:bleh: Imam utisak da bih ja, od nas ovde, bila prva na listi za odstrel!:naughty:

 

:mfr_lol:

mislim da ne bi ni ja bila daleko, ja se još zagrijavam:roftl:

 

nije mi poznat njen nick, a očito sam priskočila i brujanje kako je nekoga izbacilo, promiče mi sve živo:doh:

Link to comment
Share on other sites

Banned forever:shocked:

ali ako su je već upozoravali, onda je znala šta joj slijedi..

jel imaju možda uzroke banned forevera igdje navedene, za psovanje znam ali za linkove, jel možda imaju propisano šta se smi a šta ne smi? meni je ovo prvi forum pa da me ne dobijem kakvi ukor u budućnosti a ja ni kriva ni dužna:angel_not:

 

Ovo su joj napisali:You have been banned for the following reason: Abusive comments , security risk etc etc , upsetting members

 

Date the ban will be lifted: Never

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=9905&page=201&highlight=pinkunicorn

 

 

P.S. Proveri mail!

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece svima!

 

Ivona upravo sam pogledala ono o vodi.....i........ožednela:mf_rosetinted:

 

Miranda,mislim da treba biti malo vise bezobrazan i nepristojan za ban....tako da-bez brige...

 

Sta vi radite,kako provodite vikend?

 

Misliš da kuvanje bivših momaka (tzv. bivšetina, za nove koji ne znaju:naughty: ), i večeranje istih nije dosta za ban? Pa veštičarimo ovde po thread-u od kad smo došle!:biggrin2:

 

p.s. Štedi vodu Vedrana!

Link to comment
Share on other sites

Secam se da je imala thread za brojanje.Svako napise po jedan broj i tako brojimo.Ja sam brojala (ili brojila?:blink: ) tamo ali je nekako grozno bilo.Da ti se smuci :puke:

 

Brojala si? Zašto? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece svima!

 

Ivona upravo sam pogledala ono o vodi.....i........ožednela:mf_rosetinted:

 

Miranda,mislim da treba biti malo vise bezobrazan i nepristojan za ban....tako da-bez brige...

 

Sta vi radite,kako provodite vikend?

 

Dobro vece :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Misliš da kuvanje bivših momaka (tzv. bivšetina, za nove koji ne znaju:naughty: ), i večeranje istih nije dosta za ban? Pa veštičarimo ovde po thread-u od kad smo došle!:biggrin2:

 

p.s. Štedi vodu Vedrana!

 

Ispravka-veštičariTE,ja sam bila pravi anđelak,oduvek:naughty:

 

To brojanje je stvarno bezveze,ali za MM:thumb_yello:

 

Sto se tice vode-uvek zatvorim slavinu dok trljam zube,da ne teče džabe,ne vozim,tako da ne perem auto,nemam baštu pa je ni ne zalivam i česme su mi sve ispravne,nijedna ne curi....eto vidis da sam dobra!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy