Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Secam se da je imala thread za brojanje.Svako napise po jedan broj i tako brojimo.Ja sam brojala (ili brojila?:blink: ) tamo ali je nekako grozno bilo.Da ti se smuci :puke:

Kako grozno, zašto? Ne razumin

 

Dobro vece svima!

 

Ivona upravo sam pogledala ono o vodi.....i........ožednela:mf_rosetinted:

 

Miranda,mislim da treba biti malo vise bezobrazan i nepristojan za ban....tako da-bez brige...

 

Sta vi radite,kako provodite vikend?

ooo, dobra večer vedrana! to za bezobrazluk-to mi je jasno. mene zanima da nema možda još šta osim toga zbog čega dobiješ crveni karton.

kod mene pada kiša skoro cili dan, plus post je(pa sam gladna), jedva čekam sutra uskršnji ručak:biggrin2:

 

Ovo su joj napisali:You have been banned for the following reason: Abusive comments , security risk etc etc , upsetting members

 

Date the ban will be lifted: Never

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=9905&page=201&highlight=pinkunicorn

 

dobro je ona skupila materijala..:naughty:

pogledala sam prezentaciju! baš zanimljivo, baca u razmišljanje:thumb_yello:

odma sam uočila čaše oko sebe:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ispravka-veštičariTE,ja sam bila pravi anđelak,oduvek:naughty:

 

To brojanje je stvarno bezveze,ali za MM:thumb_yello:

 

Sto se tice vode-uvek zatvorim slavinu dok trljam zube,da ne teče džabe,ne vozim,tako da ne perem auto,nemam baštu pa je ni ne zalivam i česme su mi sve ispravne,nijedna ne curi....eto vidis da sam dobra!

 

Ja kad curi ponekad slavina stavim flasu da curi u nu pa zalijem cvece ispred zgrade :biggrin2: I tako celu noc ne mogu da spavam dok nisu sve slavine lepo zavrnute :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

 

ooo, dobra večer vedrana! to za bezobrazluk-to mi je jasno. mene zanima da nema možda još šta osim toga zbog čega dobiješ crveni karton.

kod mene pada kiša skoro cili dan, plus post je(pa sam gladna), jedva čekam sutra uskršnji ručak:biggrin2:

 

:doh: Pa mojoj babi je sutra uskrs! Valjda ću se setiti da joj čestitam...

 

 

pogledala sam prezentaciju! baš zanimljivo, baca u razmišljanje:thumb_yello:

odma sam uočila čaše oko sebe:blink:

 

Ne znam...meni je mail baš potresan. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi..ja ništa ne razumem oko ove devojke...:boxed::blink:

 

Ćaos!

 

A ova devojka bila bezobrazna, neko se žalio...a pošto joj je to već treća opomena, sad je izbačena za stalno!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos!

 

A ova devojka bila bezobrazna, neko se žalio...a pošto joj je to već treća opomena, sad je izbačena za stalno!:mf_rosetinted:

 

A to sam razumela ali na ovim threadovima meni ona nije baš bila tako bezobrazna...ne znate kakvih ljudi ima na drugim forumima!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

haha,to 'a čudne li žene' i ja govorim

 

jeste ofarbali jaja? Ana farbas li ti? imate li kakav zanimljiv metod da i ja primenim kad bude nas vaskrs? kod mene u kuci poslednjih pa... 12-13 god ja saram jaja i to mi je bas zabavno,ali sam poprilicno ostala bez ideja...

 

hej,vidi sve smo tu!

Link to comment
Share on other sites

A sta ako se ona opet registruje? :shocked:

 

E pa ne znam kako to sad funkcioniše, ali mislim da ne može ni da gleda MFC kao gost. To je bas neko komentarisao... I mislim da to ima neke veze s IP adresom...ali veca je verovatnoca da sam lupila glupost sad.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:doh: Pa mojoj babi je sutra uskrs! Valjda ću se setiti da joj čestitam...

 

 

 

Ne znam...meni je mail baš potresan. :thumbdown:

Naravno da je potresan!

i tjera na razmišljanje..

nisam nikad o tom mislila, da u bliskoj budućnosti bude nestašica vode. o zagađenju zraka i promjeni klime da, ali vodu sam nekako preskočila u svemu tome.

hvala ti na mailu:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

haha,to 'a čudne li žene' i ja govorim

 

jeste ofarbali jaja? Ana farbas li ti? imate li kakav zanimljiv metod da i ja primenim kad bude nas vaskrs? kod mene u kuci poslednjih pa... 12-13 god ja saram jaja i to mi je bas zabavno,ali sam poprilicno ostala bez ideja...

 

hej,vidi sve smo tu!

 

Hm...Vedrana...gde ti vidiš Anu?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

haha,to 'a čudne li žene' i ja govorim

 

jeste ofarbali jaja? Ana farbas li ti? imate li kakav zanimljiv metod da i ja primenim kad bude nas vaskrs? kod mene u kuci poslednjih pa... 12-13 god ja saram jaja i to mi je bas zabavno,ali sam poprilicno ostala bez ideja...

 

hej,vidi sve smo tu!

 

Nije Ana :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

E pa ne znam kako to sad funkcioniše, ali mislim da ne može ni da gleda MFC kao gost. To je bas neko komentarisao... I mislim da to ima neke veze s IP adresom...ali veca je verovatnoca da sam lupila glupost sad.:mf_rosetinted:

 

Moguće, moguće...ne verujem da si lupila...

 

A meni moja mama farba jaja i ima poseban metod farbanja...pokazaću vam jaja kad dođe Uskrs!

Link to comment
Share on other sites

A to sam razumela ali na ovim threadovima meni ona nije baš bila tako bezobrazna...ne znate kakvih ljudi ima na drugim forumima!:thumbdown:

eeeeej dobra večer!

ima bezobraznih, gdje? jel ikad prema vama netko bio bezobrazan? mislim, meni se svi čine ekstra ekstra ljubazni, ili je to samo na prvi pogled

:fish:

Link to comment
Share on other sites

jeste ofarbali jaja? Ana farbas li ti? imate li kakav zanimljiv metod da i ja primenim kad bude nas vaskrs? kod mene u kuci poslednjih pa... 12-13 god ja saram jaja i to mi je bas zabavno,ali sam poprilicno ostala bez ideja...

 

Moguće, moguće...ne verujem da si lupila...

 

A meni moja mama farba jaja i ima poseban metod farbanja...pokazaću vam jaja kad dođe Uskrs!

 

To je moja baba radila, za oba uskrsa...i onda na kraju imamo gomilu pokvarenih, ali šarenih jaja:biggrin2: ...koja niko ne jede!

A pošto ove godine baba ne može, bojim se da ih neće biti...ko ni jelke za Novu godinu. Mi smo porodica koja ništa ne slavi...sem sopstvenih rođendana!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

haha,to 'a čudne li žene' i ja govorim

 

jeste ofarbali jaja? Ana farbas li ti? imate li kakav zanimljiv metod da i ja primenim kad bude nas vaskrs? kod mene u kuci poslednjih pa... 12-13 god ja saram jaja i to mi je bas zabavno,ali sam poprilicno ostala bez ideja...

 

hej,vidi sve smo tu!

 

ja sam likovni antitalent:biggrin2:

kod mene je:kupljena boja+naljepnica

u suprotnom bi mi trebalo 100 jaja:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hm...Vedrana...gde ti vidiš Anu?:shocked:

 

:roftl: :roftl: :roftl:

meni se ucinilo da je i ona tu,pocela je da mi se prividja:mf_rosetinted:

 

 

Moguće, moguće...ne verujem da si lupila...

 

A meni moja mama farba jaja i ima poseban metod farbanja...pokazaću vam jaja kad dođe Uskrs!

 

bolje podeli sa nama taj metod pa da i mi napravimo takva....

 

a ona mala moze da promeni komp,ako joj je toliko stalo:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To je moja baba radila, za oba uskrsa...i onda na kraju imamo gomilu pokvarenih, ali šarenih jaja:biggrin2: ...koja niko ne jede!

A pošto ove godine baba ne može, bojim se da ih neće biti...ko ni jelke za Novu godinu. Mi smo porodica koja ništa ne slavi...sem sopstvenih rođendana!:mf_rosetinted:

 

Dobro veče Miranda!:wink2:

Na jednom forumu postoje dve devojke koje su takve krave i k**čke da ne mogu da vam opišem...a gde se pojavi jedna tu odmah i druga da joj drži sveću...:thumbdown:

 

Pa kako ništa...makar rođuse slavite!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: :roftl:

meni se ucinilo da je i ona tu,pocela je da mi se prividja:mf_rosetinted:

 

 

 

 

bolje podeli sa nama taj metod pa da i mi napravimo takva....

 

a ona mala moze da promeni komp,ako joj je toliko stalo:naughty:

 

Eeeeee ne mogu..moja mama čuva tajnu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy