Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Dobro veče Miranda!:wink2:

Na jednom forumu postoje dve devojke koje su takve krave i k**čke da ne mogu da vam opišem...a gde se pojavi jedna tu odmah i druga da joj drži sveću...:thumbdown:

 

Pa kako ništa...makar rođuse slavite!:thumb_yello:

 

Što? Šta rade? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E pa ne znam kako to sad funkcioniše, ali mislim da ne može ni da gleda MFC kao gost. To je bas neko komentarisao... I mislim da to ima neke veze s IP adresom...ali veca je verovatnoca da sam lupila glupost sad.:mf_rosetinted:

 

moguće da ima veze sa IP adresom,to je i meni logično(uključuje se u raspravu totalna neznalica za kompjutore)

u suprotnom mogla bi bit ovdje minut nakon šta su je izbacili,a koji je onda smisao izbacivanja?!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Što? Šta rade? :shocked:

 

Ma samo idu i spuštaju ljudima, podj*****ju i tako to...i najpametnije su na svetu...ma kad ponovo počnu da prosipaju pamet poslaću ti link...i još po nešto, neke članove jednostavno ignorišu i mrze bezrazložno!Krmače!A jedna od njih je nagojena krava koja liči na svinče, a druga jedva provalih da je žensko!:thumbdown::cool:

Link to comment
Share on other sites

Dobro veče Miranda!:wink2:

Na jednom forumu postoje dve devojke koje su takve krave i k**čke da ne mogu da vam opišem...a gde se pojavi jedna tu odmah i druga da joj drži sveću...:thumbdown:

 

Pa kako ništa...makar rođuse slavite!:thumb_yello:

 

pa kako smiju:thumbdown:, kako moderatori to ne znaju

 

trebaš nas zvat u pripomoć kad se pojave :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma samo idu i spuštaju ljudima, podj*****ju i tako to...i najpametnije su na svetu...ma kad ponovo počnu da prosipaju pamet poslaću ti link...i još po nešto, neke članove jednostavno ignorišu i mrze bezrazložno!Krmače!A jedna od njih je nagojena krava koja liči na svinče, a druga jedva provalih da je žensko!

 

:roftl: :roftl: :roftl:

 

Dragana...jeste da se ne radi ni o kome od nas lično...ali za ovakav rečnik, mislim da je moja dužnost da obavestim moderatore da zaslužuješ i ti prvu opomenu!:bleh::naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: :roftl:

 

Dragana...jeste da se ne radi ni o kome od nas lično...ali za ovakav rečnik, mislim da je moja dužnost da obavestim moderatore da zaslužuješ i ti prvu opomenu!:bleh:

 

Nadam se da shvatate da nije reč o ovom forumu a na tom forumu zbog takvih osoba novi članovi nisu dobrodošli...:thumbdown:

 

Slobodno Ivona!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: :roftl:

 

Dragana...jeste da se ne radi ni o kome od nas lično...ali za ovakav rečnik, mislim da je moja dužnost da obavestim moderatore da zaslužuješ i ti prvu opomenu!:bleh::naughty::wink2:

 

jaka ti je ta slika od mike u sredini

mogla bi radit ka moderator i kad uočiš nešto šta ti se ne sviđa samo pošalješ tu sliku u sredini :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ma samo idu i spuštaju ljudima, podj*****ju i tako to...i najpametnije su na svetu...ma kad ponovo počnu da prosipaju pamet poslaću ti link...i još po nešto, neke članove jednostavno ignorišu i mrze bezrazložno!Krmače!A jedna od njih je nagojena krava koja liči na svinče, a druga jedva provalih da je žensko!:thumbdown::cool:

 

pošalji i meni!

Link to comment
Share on other sites

ma zar nam treba razlog?

evo veceras mozemo da slavimo,posto ranije nismo,Mikine nagrade sa Capitol Radio Awards.

Piće za sve:drinks_wine: :drink_nl: !

 

evo veceras cu da posaljem PM toj sto je zadužena za representatives,pa cemo neko od narednih veceri da zalijemo:naughty:

 

Mmmmm, najzad!!! :mf_lustslow::drinks_wine::mf_lustslow: Mljac!

Link to comment
Share on other sites

Nešto kao skin za myspace.

E, kad ćeš nam se ti pridružiti tamo?

 

misliš kad ću ja imat svoju myspace stranicu?

di ću ja to, nisam uspila večeras ni avatar svoj stavit, nego jedan od "propisanih":crash:

ovim tempom za godinu dana čini mi se:blush-anim-cl:

koja je shema sa myspaceom?

p.s. nikad čula za skin, ja san ti još uvik seljak za kompjuter:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy