Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

misliš kad ću ja imat svoju myspace stranicu?

di ću ja to, nisam uspila večeras ni avatar svoj stavit, nego jedan od "propisanih":crash:

ovim tempom za godinu dana čini mi se:blush-anim-cl:

koja je shema sa myspaceom?

p.s. nikad čula za skin, ja san ti još uvik seljak za kompjuter:naughty:

 

Hm...videla si linkove koje je Gaša poslala? E pa to je layout, izgled stranice. Možeš da je središ i sama ali ima ogroman broj gotovih layouta na netu, pa ih samo prekopiraš. Mislila sam da znaš šta je skin jer toga ima i na windows media playeru i ostalim sličnim programima... Možeš da izabereš kako da izgleda WMP kad ti se pojavi na desktopu...to je skin.

Link to comment
Share on other sites

misliš kad ću ja imat svoju myspace stranicu?

di ću ja to, nisam uspila večeras ni avatar svoj stavit, nego jedan od "propisanih":crash:

ovim tempom za godinu dana čini mi se:blush-anim-cl:

koja je shema sa myspaceom?

p.s. nikad čula za skin, ja san ti još uvik seljak za kompjuter:naughty:

 

ja im se "pridružujem" na myspace-u ima barem mesec dana...

 

OT: Upravo ide Mika i Relax u pozadini emisije VIP Veliki Brat!

 

ja ne znam sta je OT:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hm...videla si linkove koje je Gaša poslala? E pa to je layout, izgled stranice. Možeš da je središ i sama ali ima ogroman broj gotovih layouta na netu, pa ih samo prekopiraš. Mislila sam da znaš šta je skin jer toga ima i na windows media playeru i ostalim sličnim programima... Možeš da izabereš kako da izgleda WMP kad ti se pojavi na desktopu...to je skin.

 

Hvala ti:wub2:

Link to comment
Share on other sites

I ja sam isto čula!:shocked:

 

A gledaš BB!:biggrin2::wink2:

 

Gleda moja baba, kod mene u sobi. Ona im je najveći fan! Ne može da hoda...ali do moje sobe bi doletela, samo da ne propusti neku emisiju.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ana!:wub2: :wub2: :mf_lustslow: :mf_lustslow:

 

:blush-anim-cl:

 

Gleda moja baba, kod mene u sobi. Ona im je najveći fan! Ne može da hoda...ali do moje sobe bi doletela, samo da ne propusti neku emisiju.:wink2:

 

Onda sam je jedina koji ne voli BB.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Gleda moja baba, kod mene u sobi. Ona im je najveći fan! Ne može da hoda...ali do moje sobe bi doletela, samo da ne propusti neku emisiju.:wink2:

 

Moram da priznam da je jako zanimljiv!:naughty: Ja pratim s vremena na vreme!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Gleda moja baba, kod mene u sobi. Ona im je najveći fan! Ne može da hoda...ali do moje sobe bi doletela, samo da ne propusti neku emisiju.:wink2:

 

Kad su bili obicni ljudi stalno su pustali Miku :wub2: A ja sad gledam tenis :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

i sad nešto skroz deseto:

pročitala sam bila negdi na forumu kako mika radi novi album i netko je spomenuo 3 pjesme koje će bit na albumu: jedna je how much do you love me(tu znam) i druga je općepoznata(iako se sad ne mogu sitit koja) :biggrin2: i treća je neka century man(!) za tu nikad čula, pa me zanima jel netko od vas čuja ili vidija. ja fan pa ne znam:serenade:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy