Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

:roftl: kako masta lako podivlja kada je Mika u pitanju:roftl:

 

sto se tice lengvidž lesns ja cu s njim da radim na ijekavskom narečju

je li se to zove narečje?

posto nema niko drugi,eto ja na sebe preuzimam tu muku:naughty:

 

E pa za to moraš da poneseš posebnu molbu pošto sam ja ovde kao lingvista zadužena za sve dijalekte i narečja!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E pa za to moraš da poneseš posebnu molbu pošto sam ja ovde kao lingvista zadužena za sve dijalekte i narečja!:bleh:

 

Ja sam ubeđena da Mika jedva čeka da savlada sve Ex-Yu jezike, narečja i dijalekte! Retko perspektivna grupa jezika, stvarno!:thumb_yello:

Perspektivniji je možda samo...hm...rusinski?:roftl: :roftl: :roftl:

 

Sorry Draganče...al nisam mogla da odolim!:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

jel ovo u 6 mjeseci 2 strane??

 

Ma zatvoreno je glasanje posle nekog vremena...ali thread već drugi dan niko nije gledao. Tako je to ovde...čim thread ode s prve strane, niko ga više ne šljivi!

:no:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: kako masta lako podivlja kada je Mika u pitanju:roftl:

 

sto se tice lengvidž lesns ja cu s njim da radim na ijekavskom narečju

je li se to zove narečje?

posto nema niko drugi,eto ja na sebe preuzimam tu muku:naughty:

 

aj dont fink so reprezentativ:naughty:

:mf_swordfight:

Link to comment
Share on other sites

Ma zatvoreno je glasanje posle nekog vremena...ali thread već drugi dan niko nije gledao. Tako je to ovde...čim thread ode s prve strane, niko ga više ne šljivi!

:no:

pa možda se može u dogovoru s moderatorom ostavit malo duže ili pitat savjet od njih

primjerice poslat pm svim članovima ili nešto tako, sad lupam bezveze:cool:

Link to comment
Share on other sites

pa možda se može u dogovoru s moderatorom ostavit malo duže ili pitat savjet od njih

primjerice poslat pm svim članovima ili nešto tako, sad lupam bezveze:cool:

 

Sa moderatorima se može dogovoriti da stave thread na ''prvu stranicu''.:wink2: Ali ne znam koji su im kriteriji za ovo.

Link to comment
Share on other sites

pa možda se može u dogovoru s moderatorom ostavit malo duže ili pitat savjet od njih

primjerice poslat pm svim članovima ili nešto tako, sad lupam bezveze:cool:

 

Sledeći put ćemo ozbiljno razraditi strategiju!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

dobri su ti ti lijekovi kad se ni ne sjećaš:naughty:

zapiši i mene za par doza

 

:roftl: :roftl: i meni bi trebali,ovi posmatrači me zaista plaše!

 

 

Ma sta se vas dve bunite:protest: :annoyed_h4h: kad jedna govori ekavski druga ikavski,dakle aj em iriprejsbl:naughty: in sou meni vejs:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ali nije to glasanje puno uticalo na izbor izvodjača... Npr. Depeche Mode su imali najviše glasova...ali sad nema ni D od Depeche na Exitu. Hm, možda su ih zvali...al izvođač ima pravo i da odbije...

Link to comment
Share on other sites

imam ideju!

ivona zašto ne staviš natpis: "Mika please come to exit festival, da se svaki put pojavi kad šalješ post(ono ka i slike ako se to može:blush-anim-cl:)

tako možda jednom i naiđe na to kad bude švrljao po fan siteu-a garant švrlja:naughty: ja sigurno bi na njegovom mistu:roftl:

možda ga zaineresira pa progugla.

sve sam ja razradila :D

Link to comment
Share on other sites

Ali nije to glasanje puno uticalo na izbor izvodjača... Npr. Depeche Mode su imali najviše glasova...ali sad nema ni D od Depeche na Exitu. Hm, možda su ih zvali...al izvođač ima pravo i da odbije...

 

Meni se nešto ovogodišnji izbor izvođača ne sviđa....:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

imam ideju!

ivona zašto ne staviš natpis: "Mika please come to exit festival, da se svaki put pojavi kad šalješ post(ono ka i slike ako se to može:blush-anim-cl:)

tako možda jednom i naiđe na to kad bude švrljao po fan siteu-a garant švrlja:naughty: ja sigurno bi na njegovom mistu:roftl:

možda ga zaineresira pa progugla.

sve sam ja razradila :D

 

Aha...a onda će svizac da zavije čokoladu u foliju!:naughty:

 

Šta je svizac, btw?

Link to comment
Share on other sites

Ali nije to glasanje puno uticalo na izbor izvodjača... Npr. Depeche Mode su imali najviše glasova...ali sad nema ni D od Depeche na Exitu. Hm, možda su ih zvali...al izvođač ima pravo i da odbije...

 

e pa ovo te već dugo želim pitati...kad će zaključiti line up? znaš što mislim...kad će se znati tko sve dolazi? ja skoro svaki dan idem na oficialno stranicu da vidim ima li nešto novo...i nema ništa. samo vidim da je sad puno i nekih dj-ev i elektronske muzike...svaki dan se nadam da ću videti slovo M i onda I i K i A.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: i meni bi trebali,ovi posmatrači me zaista plaše!

 

 

Ma sta se vas dve bunite:protest: :annoyed_h4h: kad jedna govori ekavski druga ikavski,dakle aj em iriprejsbl:naughty: in sou meni vejs:naughty:

 

vi ar multitalentid:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy