Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Ooo evo i Gašomira!

 

Jel ti vidis da smo mi ovde stigli već do 800-tog posta! Pa menjaćemo thread za manje od mesec dana!!!:shocked: :shocked: :shocked:

 

Ne, stvarno ljudi...u čemu je štos? Jel to zato što nas je sada više...ili pocentualno više vremena dnevno provodim na MFC-u (samo da nije ovo drugo!):mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jel ti vidis da smo mi ovde stigli već do 800-tog posta! Pa menjaćemo thread za manje od mesec dana!!!:shocked: :shocked: :shocked:

 

E pa o tome ti ja pričam...samo sinoć ko zna koliko smo strana iskucale!

Link to comment
Share on other sites

Ooo evo i Gašomira!

 

 

 

Ne, stvarno ljudi...u čemu je štos? Jel to zato što nas je sada više...ili pocentualno više vremena dnevno provodim na MFC-u (samo da nije ovo drugo!):mf_rosetinted:

 

Mislim da je u pitanju i jedno i drugo!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u pitanju i jedno i drugo!:mf_rosetinted:

 

 

Još 7min Dragana...onda gasimo komp, i ne palimo ga do 7pm! Ok...možemo ga upaliti, al ne smemo dolaziti na MFC! Ni na myspace!

Link to comment
Share on other sites

Btw. juče je iskucano 20 strana, i 229 postova!!!:shocked: :shocked: :shocked:

Ovim tempom bi popunili thread za manje od dve nedelje!

Izbaciće nas definitivno. Ili će nas naterati da platimo!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ej, helou:biggrin2:

i hvala!

a kad je pravoslavni?

 

Eh...pa sad...puno pitaš! :bleh: Ja i Božić pamtim po tome što mi je tad drugaricin rođendan...a on još pada na isti dan svake godine!:naughty: Negde u aprilu...al to će nam Dragana reći!:wink2:

 

Šta ima kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

Eh...pa sad...puno pitaš! :bleh: Ja i Božić pamtim po tome što mi je tad drugaricin rođendan...a on još pada na isti dan svake godine!:naughty: Negde u aprilu...al to će nam Dragana reći!:wink2:

 

Šta ima kod tebe?

 

umirem od posljedica ručka, sirnice i ostalog:p

pada glupa kiša cili dan skoro:thumbdown:

šta ti radiš?

QUOTE=annabelle;1300658]dobro veče!

kako ste?

ooo dobra veče! dobro,kako si ti:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hello!

E ja sam super...danas sam čak radila i nešto korisno...posle duuuuuuuuugo vremena!:biggrin2:

 

 

 

ooo dobra veče! dobro,kako si ti:biggrin2:

 

Dobro da ste svi dobro.:biggrin2:

Ja sam već imala bolja vremena. Taj uskrs se mi ne sviđa...sve smrdi po mesu.:puking:

Link to comment
Share on other sites

...mada...slatki su meni svi ti običaji. Do god ne prelaze u extreme, naravno. Znam da je meni baš bilo krivo kad sam bila manja što mi ništa od tih običaja ne praktikujemo...a sve moje drugarice imaju i slavu, i čekaju zečeve i sl. životinje. Onda su i meni jedne godine "uveli" zeca koji mi je doneo kasetu od Borisa Novkovića (u koga sam tad bila smrtno zaljubljena)! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

...mada...slatki su meni svi ti običaji. Do god ne prelaze u extreme, naravno. Znam da je meni baš bilo krivo kad sam bila manja što mi ništa od tih običaja ne praktikujemo...a sve moje drugarice imaju i slavu, i čekaju zečeve i sl. životinje. Onda su i meni jedne godine "uveli" zeca koji mi je doneo kasetu od Borisa Novkovića (u koga sam tad bila smrtno zaljubljena)! :naughty:

 

:shocked:molim!? prvi put čujem za zeca koji nosi darove za uskrs:shocked:

morat cu obavit obavijesni razgovor s roditeljima:boxed: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy