Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bezobraznice...sram te bilo...ti baš zanš da uvrediš čoveka!:sneaky2:

 

Zar jaaaa??? Pa ti Dragana uvek prva počneš...a posle se buniš!

Ne čačkaj mečku...ili u ovom slučaju - ovcu!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Zar jaaaa??? Pa ti Dragana uvek prva počneš...a posle se buniš!

Ne čačkaj mečku...ili u ovom slučaju - ovcu!:naughty:

 

Ja prva počnem?:shocked:

 

Ma to nije moguće!:mf_rosetinted:

 

A čime ja to tebe čačkam!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

:yay: :yay: :yay:

Ja sam čitav dan po malo dolazila na internet da vidim jel radi. :naughty:

 

 

I ja! Umesto da iskoristim priliku da radim nešto drugo, kad već nema MFC-a...ja sam svaki čas sam proveravala da li je proradio.:mf_rosetinted:

 

A sad mi myspace ne radi!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

I ja! Umesto da iskoristim priliku da radim nešto drugo, kad već nema MFC-a...ja sam svaki čas sam proveravala da li je proradio.:mf_rosetinted:

 

A sad mi myspace ne radi!:thumbdown:

 

Haha.

 

Meni spejs normalno radi.

 

helou!:punk:

:shocked: što se sinoć dogodilo jel i vas izbacilo?

 

Veče!:D

 

Izbacilo nas je...

Link to comment
Share on other sites

Nešto ste ćutljive večeras?:emot-sad:

 

 

A ja sam upravo otkrila da Mika ima isti ranac kao ja...ali POTPUNO isti, samo je moj plavi! :wub2: Eh...isto razmišljamo!:woot_jump:

i1651413_mikanizza15qe4.jpg

 

Ja sam tuuuu...

Mika voli crveno ko i ja...

 

I samo da znaš da sam pitala mamu i boranija i pasulj nisu isto...Taj pasulj koji izraste iz boranije mi NE JEDEMO!:biggrin2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tuuuu...

Mika voli crveno ko i ja...

 

I samo da znaš da sam pitala mamu i boranija i pasulj nisu isto...Taj pasulj koji izraste iz boranije mi NE JEDEMO!:biggrin2::wink2:

 

To ja nisam ni rekla. Ja sam svoje tvrdnje dokazala...i rest-ovala case!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Sad baš čitam na netu...našli su onu devojčicu iz NS-a, što je nestala pre dva meseca! Isplivalo telo, negde kod Kovilja. A njen tata je išao sa mnom na ples! To sam skontala tek kad sam ga videla na tv-u...kako apeluje da mu se svi koji znaju nešto, jave. Užassss! :no: :no: :no:

Link to comment
Share on other sites

Sad baš čitam na netu...našli su onu devojčicu iz NS-a, što je nestala pre dva meseca! Isplivalo telo, negde kod Kovilja. A njen tata je išao sa mnom na ples! To sam skontala tek kad sam ga videla na tv-u...kako apeluje da mu se svi koji znaju nešto, jave. Užassss! :no: :no: :no:

 

Jbt aj malo vedrije nešto...žena tvoje godište iz mog komšiluka poginula i ostavila 3-godišnje dete...ne mogu da dođem sebi ceo dan! :no:

Link to comment
Share on other sites

Sad baš čitam na netu...našli su onu devojčicu iz NS-a, što je nestala pre dva meseca! Isplivalo telo, negde kod Kovilja. A njen tata je išao sa mnom na ples! To sam skontala tek kad sam ga videla na tv-u...kako apeluje da mu se svi koji znaju nešto, jave. Užassss! :no: :

 

:boxed: O groza. Koliko godina je imala?

 

Jbt aj malo vedrije nešto...žena tvoje godište iz mog komšiluka poginula i ostavila 3-godišnje dete...ne mogu da dođem sebi ceo dan! :no:

A što se dogodilo?

 

:no:

 

 

[i onda ja mislim da imam loš dan jer dolaze kretenski posjet]

Link to comment
Share on other sites

:boxed: O groza. Koliko godina je imala?

 

 

A što se dogodilo?

 

:no:

 

 

[i onda ja mislim da imam loš dan jer dolaze kretenski posjet]

 

Naletela na traktor koji joj je išao u susret kad je obilazila nekog autom...a dete je pozadi palo pod sedištte i Bogu hvala nije mu ništa...tako pričaju...

Link to comment
Share on other sites

Naletela na traktor koji joj je išao u susret kad je obilazila nekog autom...a dete je pozadi palo pod sedištte i Bogu hvala nije mu ništa...tako pričaju...

 

:no: O bože...kakva katastrofa. Baš se mi smili mali da tako izgubi mamu...:( Ali barem se on nije ozledijo.

 

 

Joj najzad radi...poludela sam!:cool:

Samo da radi...i da tako ostane.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy