Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Meni je Perez faca!!Tebi?

 

A što kažeš na njega??

223328.jpg

erwan%203.jpg

 

I on ima prekrasnu kosu!

 

Ja mislim da Perez muva Miku! I onda mi nije faca...

A ovaj dečko...pa ok je. Al ne mogu ceniti ljude samo spram dve fotke... Ne znam ko je to.

 

stvarno ti večeras malo sporije ide:bleh: :biggrin2: :biggrin2:

 

Eh...da je samo večeras...:thumbdown:

Opasno se brinem za sebe...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Perez muva Miku! I onda mi nije faca...

 

Ja mislim da svi muvaju Miku u poslednje vreme...:thumbdown: Ima još kompromitujućih slika...

 

:shocked:

Ma kako to mislite? Naravno da se svi muvaju Miku...i što? On sam je rekao da flirta s svim i svima...nema ništa loše o tome. Takav je taj dečko i zato se mi tako sviđa.:cool: A to što je gej ali ne...već sam kazala ne znam koliko puta da mi je potpuno svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Mogla bi i ti doći!:wink2:

nema festivala, radim:crybaby:

gledala sam baš jučer stranice glastonbury festivala i t in the park, za cijenu od 100 i nešto funti kao da si otiša na 20 dobrih koncerata, i 30 osrednjih. već nema karata, za t in the park su planule u sat vremena, a za glastonbury se isto više ne može dobit karta mislim.

Link to comment
Share on other sites

NPR...nešto mi je sumnjiv bio jedan thread...naćiću ga pa ću da vam šibnem ovde...

 

Ma nema ništo loše u ovom threadu. Vjerovatno su si novinari samo nešto namislili...ili uzeli iz kontexta kako bi prodali više izvoda. I ako je rekalo da voli umazano zanima me kako...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

Ma kako to mislite? Naravno da se svi muvaju Miku...i što? On sam je rekao da flirta s svim i svima...nema ništa loše o tome. Takav je taj dečko i zato se mi tako sviđa.:cool: A to što je gej ali ne...već sam kazala ne znam koliko puta da mi je potpuno svejedno.

 

Ma i da je gay (u šta ja i dalje ne želim da verujem!!!:mf_rosetinted:) nije valjda da će spasti na Pereza!?!

Pa ako Mika ne može bolje da nađe...ko može?:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ma i da je gaz (u šta ja i dalje ne želim da verujem!!!:mf_rosetinted:) nije valjda da će spasti na Pereza!?!

Pa ako Mika ne može bolje da nađe...ko može?:boxed:

 

Znaš kako se kaže...čudna su puta ljubavi...ili strasti.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Oh why do you care??:tears: What difference does it make?:cool:

 

Pa...ne bih ga ja manje volela da jeste gay... Nego čisto, iz aspekta...zar svaki pametan, lep, zgodan, pristojan, talentovan, uspešan muškarac...koji se MENI sviđa, mora da bude ili gay, ili da mu nešto fali!?!:boxed:

Link to comment
Share on other sites

odakle sad to mika i perez? zar se šuška?:biggrin2:

 

To već staro. Haha. Malo se šalim. Ali za Pereza se zna da je gej i on obožava Miku. Upravo je učino mnogo zanj (sva ta promicija na njegovi stranici) i dobri su prijatelji. :thumb_yello:

Meni je Perez faca. Može biti krut ali samo do selebretijev koji to zasluže.

Link to comment
Share on other sites

Pa...ne bih ga ja manje volela da jeste gay... Nego čisto, iz aspekta...zar svaki pametan, lep, zgodan, pristojan, talentovan, uspešan muškarac...koji se MENI sviđa, mora da bude ili gay, ili da mu nešto fali!?!:boxed:

 

Aj Ivona...taka ti je realnost. Svi lepi, pametni, zgodni, pristojni, uspešani muškarci su ili geji ili u vezi.

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Aj Ivona...taka ti je realnost. Svi lepi, pametni, zgodni, pristojni, uspešani muškarci su ili geji ili u vezi.

:boxed:

 

Ma ja volim da živim u bajci...:mf_rosetinted:

 

Ja kažem NIJE!I nemojte da pričamo o tome!

 

Ti znaš nešto što mi ne znamo?!? Proverila si?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy