Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

UImam i ja jedne sandale( broj veće shhhhhh...) sa plutom...aj uslikaj sve tvoje cipelice i ja ću moje pa ih nakači!(koji sam ja freak)Baš me znima kakvu obuću imaš....:wink2:

 

?!?!?:shocked: Ovaj...pa dobro... Za koju sezonu te zanima? Proleće-leto?

I hoćeš samo one što nosim...stvarno nosim! Ili i one što sam kupila iz ljubavi...da ih gledam! Jer takvih imam baš dosta...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

e AKO TI JE SUVIŠE BOLESNA IDEJA NEMOJ!

 

Sorry caps lock on...

 

Pa možeš sve prolećne...ja moje letnje držim u tavanu...Imam i ja onih koje ne nosim...npr one što sam kupila uz venčanicu jednom obula...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

e AKO TI JE SUVIŠE BOLESNA IDEJA NEMOJ!

 

Sorry caps lock on...

 

Pa možeš sve prolećne...ja moje letnje držim u tavanu...Imam i ja onih koje ne nosim...npr one što sam kupila uz venčanicu jednom obula...:thumbdown:

 

Pa...malo je bolesna ideja... Prehlađena recimo!:wink2: Uslikaću ti moje najlepšeeee, koje sam dva puta obukla...i oba puta je bilo tragično... Al su i dalje naaaaaaajlepšeeeeeeeee!!!

A to za venčanicu se i podrazumeva da nećeš 100 puta nositi. T&i si se baš udala u venčanici??? Svadba, terevenka...i sve što ide uz to??? Nisi mi tako delovala. Daj neku takvu sliku, da te vidimo! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je bolesna nemoj...

Ajde uslikaću pa ću je nakačiti...

Ja sam moje cipele kupila ne samo uz venčanicu već da mogu uz svašta da ih nosim...A venčanicu sam šila-pošto ja volim da izmišljam i nisam htela belu već sam htela bež...i sad bih od tog materijala mogla nešto da sašijem...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu.:blush-anim-cl: Jednostavno ne mogu...ma što da kažem? Ne mogu...što da radim??!:crybaby: Sva sam panična...sigurna sam da mi sutra ispit neće ići ali učiti ne mogu više.:no:

 

Znam...i meni se to dešavalo X puta...ne brini ispit je 15% znanja a ostalo je samo sreća....koja meni nikad nije bila naklonjena...

Link to comment
Share on other sites

Ja treba da procitam celu knjigu za sutra :(

 

Caoooo :biggrin2:

 

Caaooo!:)

Koju knjigu to?

 

Meni se čini da ništa ne znam...učila sam a svejedno se mi čini da nemam pojma. Što je zanimiljivo je da kad ne učim čini mi se: "ah ma sigurna sam da znam nešto", ali sad...PANIKAAAAAAAAA!!:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Pa da, malo...za promenu! :bleh:

Ana, hoćeš da vidiš moje nove cipele...na space-u? Pa mi reci jel ti se sviđaju! One žuuuuuuute!!!:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Hoću...samo da dođem do myspace-a.

 

 

Znam...i meni se to dešavalo X puta...ne brini ispit je 15% znanja a ostalo je samo sreća....koja meni nikad nije bila naklonjena...

 

Onda se nadam za 100% sreću sutra.:roftl: Šalim se...samo si želim da mi ide i da ga napravim.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

"Druzina Sinji galeb" samo 100 strana :D Brzo cu ja to.Ja volim da sednem i procitam a ne da ga razvlacim nedelju danaaa :D

 

Jaoooooooo....kako sam matora!!! :no: Meni je ta knjiga bila super...ako se dobro sećam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy