Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

E pa nemoj da si takva...ti ne voliš starke?:shocked:

 

jA SAM MOJE RODITELJE TERALA DA ME VOZE U drugi grad samo da bi kupila starke koje su mi se svidele...:blush-anim-cl:

 

Volim starke. Al sam sama sebi zdepasta u njima. Nisam visoka i imam kratke noge...i morala sam da naučim da hodam u nečem višljem!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

jA SAM MOJE RODITELJE TERALA DA ME VOZE U drugi grad samo da bi kupila starke koje su mi se svidele...:blush-anim-cl:

Samo sad su allstarke tako skupe...koštaju i do 80€!!:thumbdown:

 

 

A meni se LV tašne uopšte ne dopadaju npr.

 

A da nije poželjno možda tom dečku i ime da počinje na slovo M?

:naughty::

 

No comment.:cool:

 

Ne samo si realna...to bi svaka devojka želela...ali takvih je nažalost malo.:mf_rosetinted:

 

Kruta realnost.

 

 

A šta je LV tašna?:blink:

 

Multi%20LV%20Handbags.jpg

Dobro ove nisu najlepše, ima i mnogo lepših.

Link to comment
Share on other sites

Da ja sam neke prošle godine videla višnja boje i jako duboke a postanva im je šarena-belo-bordo...prelepe...i bile su oko 4000 din a evro je oko80 kod nas...(o starkama pričam)

 

Ja imam samsonite tašnu Ivona je videla i stalno je vučem sa sobom...:naughty:

 

Nakačiću je na space pa ta je vidiš i ti Ana...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma znaš sigurno tu oznaku! Puni su ih buvljaci!:naughty:http://www.louisvuitton.com/web/flash/index.jsp;jsessionid=XSXLAQIXV3HRSCRBXUXFAHYKEG4RAUPU?buy=1&langue=en_GB&direct1=ebou

 

E za kickers sam čula & volim ih!!!

 

E videla sam ove slike Anine...da poznate su mi..

 

A kickersice imam(sestrine) i puštaju vodu kao lude!:mf_rosetinted: Ni za šta nisu!

 

Aj sad slikaj sve cipele pa ih večeras nakači...i ti Ana baš me zanima šta nosiš?Ti beše nemaš ni brata ni sestru...srećnice!

Link to comment
Share on other sites

OK.^^

 

Ja uvek kupujem tašne u H&Mu. I koliko poznam sebe neću si kupiti LV tašne ni kad ću imati novac (ako se to ikada dogodi). Evo idem ja sad na ručak. Čujemo se posle, važi?

 

Vidimo se :wink2:

Link to comment
Share on other sites

E videla sam ove slike Anine...da poznate su mi..

 

A kickersice imam(sestrine) i puštaju vodu kao lude!:mf_rosetinted: Ni za šta nisu!

 

Aj sad slikaj sve cipele pa ih večeras nakači...i ti Ana baš me zanima šta nosiš?Ti beše nemaš ni brata ni sestru...srećnice!

 

Ih sad...baš sve ne mogu. Al videla si moje omiljene!:wink2:

 

Meni su kickersice najudobnije cipele koje imam. Jedino za njih mi nije trebao period navikavanja. Za sve druge mi treba!

Link to comment
Share on other sites

hejla.

ja jst sm čist prevzeta nad to idejo. sam me full skrbijo letalske pa mikine karte - da jih nebi dubla al pa kej tazga. kok mislš da stane koncert??itaq da se lahk u kufr skriješ:D. res upam da se mi bo to uresničl.

ei a veš k ti piše pod slikco (avatar) i donated. kaj je to?

a boš sodelovala za rojstnodnevno darilo mikatu? si že vidla (dvomm da nisi =D).

lep dan!

manca

Link to comment
Share on other sites

hejla.

ja jst sm čist prevzeta nad to idejo. sam me full skrbijo letalske pa mikine karte - da jih nebi dubla al pa kej tazga. kok mislš da stane koncert??itaq da se lahk u kufr skriješ:D. res upam da se mi bo to uresničl.

ei a veš k ti piše pod slikco (avatar) i donated. kaj je to?

a boš sodelovala za rojstnodnevno darilo mikatu? si že vidla (dvomm da nisi =D).

lep dan!

manca

 

Joj, daj niti ne razlagaj!! Še jaz sem vsa prevzeta od te ideje in ti res ful privoščim in sem vesela za tebe, da greš. Seveda da ti bo uspelo. Glej tu je link do tistega threada o tem koncertu- http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=12948 . Držim pesti!!:thumb_yello:

 

I donated pomeni, da sem darovala denar za ta forum.:wink2:

 

Itak da bom!:D V obeh projektih- knjigi in šalcah, sem pri šalčki za pesem Any other world. A ti boš tudi? Mislim da sem te vidla, da si se javla za album, ne? Kul!:thumb_yello:

 

Lepo bodi!

 

EDIT: pravkar malo prebrala to temo o tem koncertu, če je to ta (ker ma 2 na Nizozemskem to poletje, mislim, da sem dala thread za ta pravega- upam vsaj), da naj karte še ble, ampak je treba pohitet, če ne pa ma očitno še ena članica tega foruma še nekaj kart, tak da se najprej za karte pobrigaj, ok.:wink2: Letalske bojo že...ko pa sfali kart za koncert je večja kriza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy