Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Naravno.

 

Reci mi sviđa se ti nova pesem od Panic at the disco- nine in the afternoon. Ja mislim da sam malo opsednuta s njo.:insane:

 

Iskreno nisam je čula...poslušaću je pa ću ti reći šta mislim?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobro vece devojke!

sta se radi? Dragana,hvala za MS! Ali nikako ne mogu da ostavim komentar! ni Ivoni sinoc nije moglo,kako kliknem na add comment,tako sve zablokira! Samo je htelo kod mene,a uopste ne znam ni da li se praktikuje ostavljanje komentara na svojoj stranici? To dodje kao da pricam sama sa sobom i to u javnosti:naughty:

Nadam se da ce me i Ana i Gasha dodati :blush-anim-cl:

Je li to dodavanje funkcionise samo dvosmerno? Mislim ne mogu ja tebi biti,a da ti meni ne budes prijatelj?

Link to comment
Share on other sites

dobro vece devojke!

sta se radi? Dragana,hvala za MS! Ali nikako ne mogu da ostavim komentar! ni Ivoni sinoc nije moglo,kako kliknem na add comment,tako sve zablokira! Samo je htelo kod mene,a uopste ne znam ni da li se praktikuje ostavljanje komentara na svojoj stranici? To dodje kao da pricam sama sa sobom i to u javnosti:naughty:

Nadam se da ce me i Ana i Gasha dodati :blush-anim-cl:

Je li to dodavanje funkcionise samo dvosmerno? Mislim ne mogu ja tebi biti,a da ti meni ne budes prijatelj?

 

Ne komentare ne ostavljaš na svojoj strani već na tuđoj...kad smo prijatelji i ja sam tebi i ti si meni..ali prvo pošalješ request!:wink2:

 

Ana već ideš?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene!!!

 

Nemoj Ivona će biti ljubomorna!:wink2:

 

Neću biti ljubomorna... Znam ja da ste vi povezane na nekom višem, astrološkom nivou...ipak ne mogu s time da se takmičim!:wink2:

 

dobro vece devojke!

sta se radi? Dragana,hvala za MS! Ali nikako ne mogu da ostavim komentar! ni Ivoni sinoc nije moglo,kako kliknem na add comment,tako sve zablokira! Samo je htelo kod mene,a uopste ne znam ni da li se praktikuje ostavljanje komentara na svojoj stranici? To dodje kao da pricam sama sa sobom i to u javnosti:naughty:

Nadam se da ce me i Ana i Gasha dodati :blush-anim-cl:

Je li to dodavanje funkcionise samo dvosmerno? Mislim ne mogu ja tebi biti,a da ti meni ne budes prijatelj?

 

Hm...ne znam što se to dešava. Da ti je toliko slab računar imala bi problema sa otvaranjem stranica...a ne samo s komentarima...

Link to comment
Share on other sites

Joj učinilo mi se da ideš! :doh: Sorry!:wink2:

 

:wink2:

 

Evo i mene!!!

 

 

 

Neću biti ljubomorna... Znam ja da ste vi povezane na nekom višem, astrološkom nivou...ipak ne mogu s time da se takmičim!:wink2:

 

Ivona!:huglove:

 

Ah to smo ti ribe. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Bok Vedrana!

I ti imaš myspace? Možeš dati link do njega pa da te dodajem med frendove? Ako želiš naravno.:wink2:

 

I kako si danas?

 

da od juce-prekjuce,kada MFC nije radio,bila sam ocajna:wink2: da,zelim,naravno!!!:woot_jump:

mislim,molim te,dodaj me:blush-anim-cl:

na MikaSLO sam ti poslala request:flowers2:

ja sam na http://www.myspace.com/vedranas:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ana...vidim da pričaš o tome...pa ajde meni pojasni. Šta je condensed milk???

 

Kondenzirano mleko je tako gusto, slatko mleko...jako, jako dobro i vrlo, vrlo slatko. Njami i slin slin.:wink2: Dolazi u tubama, barem kod nas. Ako želiš mogu ti ga poslati.

 

da od juce-prekjuce,kada MFC nije radio,bila sam ocajna:wink2: da,zelim,naravno!!!:woot_jump:

mislim,molim te,dodaj me:blush-anim-cl:

na MikaSLO sam ti poslala request:flowers2:

ja sam na http://www.myspace.com/vedranas:wink2:

 

Kad ću biti na MikaSLO dodat ću te. I sad ću ti poslati request za moj spejs.

Link to comment
Share on other sites

Kondenzirano mleko je tako gusto, slatko mleko...jako, jako dobro i vrlo, vrlo slatko. Njami i slin slin.:wink2: Dolazi u tubama, barem kod nas. Ako želiš mogu ti ga poslati.

 

Nikad čula... S čim se to jede?

 

 

I jel znaš šta je evaporated milk???

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece Ivona! eno upela sam da ostavim kod Dragane,prvo je sve stajalo par minuta,pa je iskocio neki prozor s nekom greskom i ja sam kliknula na yes(pristajem na sve:naughty: ) i onda je sve nastavilo normalno:boxed:

ma moj ti je racunar misterija,desavaju mi se i cudnije stvari:boxed:

 

Mleko?! Je li to opet nastvljamo sa obrazovni programom na temu hrane?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece Ivona! eno upela sam da ostavim kod Dragane,prvo je sve stajalo par minuta,pa je iskocio neki prozor s nekom greskom i ja sam kliknula na yes(pristajem na sve:naughty: ) i onda je sve nastavilo normalno:boxed:

ma moj ti je racunar misterija,desavaju mi se i cudnije stvari:boxed:

 

Mleko?! Je li to opet nastvljamo sa obrazovni programom na temu hrane?:naughty:

 

Obrazovni program je u svakom slučaju...a malo švrljamo po temama dok ne nađemo neku koja će nas sve okupirati...ili bar Draganu i mene posvađati!:naughty:

 

 

Vedrana, jesi ti videla moje nove cipelice???:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni ja to u tubi!?:blink:

ja volim samo dugotrajno,ledeno iz frizidera...sa eurokremom:naughty:

 

a od kako volim Miku pijem ga i u caju:naughty: ozbiljno,to sam skoro prvi put probala,pre sam mislila da je bljak,a ustvari je Earl Grey+mleko=:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni ja to u tubi!?:blink:

ja volim samo dugotrajno,ledeno iz frizidera...sa eurokremom:naughty:

 

a od kako volim Miku pijem ga i u caju:naughty: ozbiljno,to sam skoro prvi put probala,pre sam mislila da je bljak,a ustvari je Earl Grey+mleko=:thumb_yello:

 

Nisam nikad probala čaj s mlekom, a nemam ni neku želju. Nekako mi ta dva ne idu zajedno...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy