Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Žute? Odusevljena sam!!! Bas sam htela da prokomentarisem!:thumb_yello:

 

 

Jel da da su lepe? Nije što su moje, ali...:naughty:

 

Kako shoping može da ti ulepša dan...to je neverovatno. Treba da ga uvedu u univerzitetske udžbenike, kao najbolji prirodni lek za lečenje depresije!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A ne...moram nešto...

Samo smisli šta ćeš...:wink2:

 

Ništa!!

Poslat ću ti to kondenzirano mleku.:wink2: Samo trebat će mi vremena jer je za mene uvek podvig ići u Špar.:naughty: A tam znam da ga sigurno imajo.

 

Gde je sad Dragana?

Link to comment
Share on other sites

Ništa!!

Poslat ću ti to kondenzirano mleku.:wink2: Samo trebat će mi vremena jer je za mene uvek podvig ići u Špar.:naughty: A tam znam da ga sigurno imajo.

 

Gde je sad Dragana?

 

Mmmmmm....ok.:fisch: :fisch: :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Jesi to videla...jel ti pomaže?

 

Mislim da smo mi imali samo neki primer!:cool:

 

Pomaže...super je!

Ma znaš kad razmišljam u sebi "samo da meni to ne dopadne"...i dopalo je!:thumbdown:

Dobili smo svi isti text, od Dina Buzzatia, i treba da ga shvatimo kao tragediju/komediju/pastoralu, i nađemo prostor u Novom Sadu koji bi mogao da potkrepi taj text... A onda prezentujemo; fotografijama, video/zvučnim zapisima, crtežima...čime god... potkrepimo prezentaciju, koja ne sme da traje duže od 10 min!!!:mf_rosetinted:

 

Nemam pojma šta ću raditi...

Link to comment
Share on other sites

Pomaže...super je!

Ma znaš kad razmišljam u sebi "samo da meni to ne dopadne"...i dopalo je!:thumbdown:

Dobili smo svi isti text, od Dina Buzzatia, i treba da ga shvatimo kao tragediju/komediju/pastoralu, i nađemo prostor u Novom Sadu koji bi mogao da potkrepi taj text... A onda prezentujemo; fotografijama, video/zvučnim zapisima, crtežima...čime god... potkrepimo prezentaciju, koja ne sme da traje duže od 10 min!!!:mf_rosetinted:

 

Nemam pojma šta ću raditi...

 

nikakav sam karakter:thumbdown: jos nisam smogla snage da ovo pogasim i pozabavim se stvarniživot obavezama:thumbdown:

 

Ivona tvoj fax je baš,baš kreativan,kod mene nema ništa ni približno,samo sedi i bubaj! hmmm,što je u mom slučaju dobro jer ja ništa ne bih znala sama da smislim...

 

i da,dužica,iris,hvala:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ivona tvoj fax je baš,baš kreativan,kod mene nema ništa ni približno,samo sedi i bubaj! hmmm,što je u mom slučaju dobro jer ja ništa ne bih znala sama da smislim...

 

 

To je samo jedan predmet u pitanju...ne čitav fax. A i taj predmet je takav zahvaljujući profesoru. Samo još kad bih ja bila malo kreativnija...

 

Odoh, da se bacim na text...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pomaže...super je!

Ma znaš kad razmišljam u sebi "samo da meni to ne dopadne"...i dopalo je!:thumbdown:

Dobili smo svi isti text, od Dina Buzzatia, i treba da ga shvatimo kao tragediju/komediju/pastoralu, i nađemo prostor u Novom Sadu koji bi mogao da potkrepi taj text... A onda prezentujemo; fotografijama, video/zvučnim zapisima, crtežima...čime god... potkrepimo prezentaciju, koja ne sme da traje duže od 10 min!!!:mf_rosetinted:

 

Nemam pojma šta ću raditi...

 

To meni baš teško deluje...jeste kreativno i zanimljivo ali mi zadatak sam po sebi deluje teško...našla sa još nešto pa ću ti iskucati na spejsu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Knock Knock, bok! May I come in? I'm Spanish, but I love the ex-Yu, so I thought I might as well pop in and say hi. Missgaga, thanks for the invitation, you're soooooo nice! So, kako si danas?

:woot_jump:

 

Hi dear!:wub2::flowers2:

Thanks for poping in !It's really nice to see you here!:huglove:And I'm feeling very happy now!:woot_jump:

 

I'm fine today!Kako si ti?:wink2:

I'm sure that the others will be very glad to see you when they come!Feel free to post whenever you like!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy