Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:wink2: :wink2: Šta ima?:wink2: :wink2:

 

evo napokon stigla doma, nakon cijelog dana. osjećam se ka da će mi glava eksplodirat :insane: - sindrom faksa...

ne idem vanka pa - evo me ovde!

jesi vidila oni link gori- u slučaju da MFC crkne

Link to comment
Share on other sites

evo napokon stigla doma, nakon cijelog dana. osjećam se ka da će mi glava eksplodirat :insane: - sindrom faksa...

ne idem vanka pa - evo me ovde!

jesi vidila oni link gori- u slučaju da MFC crkne

 

:shocked: koji link?

 

Ćavo Ana?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma loše sam.:( Tako da neću dugo ostati samo sam došla da vas pozdravim malo. Mislim da ću ići spavati.

 

 

A kako ste ve?

:emot-sad::huglove:

ja sam malo umorno, imala sam neka predaavanja po dana, a nisam se naspavala pa mi je malo:insane:

Link to comment
Share on other sites

Pa sad već nije loše!:wink2:

 

Što si još loše? :sad:

 

E ovo je dobro čuti.

 

A ja...ma ne znam, sve me boli. Trbuh me boli već 3 dana, nonstop mi je hladno ali nisam bolestna.:blink: I naravno kad pomislim na faks samo želim :puke: i onda kad pomislim i na sve druge stvari to ne poboljša mog raspoloženja.:naughty: Ma bit ću OK to je vjerovatno samo kaka vikend-depresija.

 

Ali barem se nešto lepo dogodilo danas. Oni posjet što je došao...no išli smo u šetnju i imaju malo djete, dječaka, sad će imati 3 godine. Došli smo do jednog mjesta gde sam ga morala nesti, i onda mi je dao velik cmokac na lice i kazao mi: baš te volim. (njegovi tata i mama su iz Bosne i Hrvatske/Srbije). I onda kad smo se vratili kući kazao mi je i: ja te tako, tako, tako jako volim (i poskušao pokazati rukama koliko je to tako). Tako da mi je on definitivno polepšao dan.:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:emot-sad::huglove:

ja sam malo umorno, imala sam neka predaavanja po dana, a nisam se naspavala pa mi je malo:insane:

 

Ja još uvek nisam toliko umorna ali moram da peglam veš tako da ni ja neću dugo....:wink2:

Link to comment
Share on other sites

E ovo je dobro čuti.

 

A ja...ma ne znam, sve me boli. Trbuh me boli već 3 dana, nonstop mi je hladno ali nisam bolestna.:blink: I naravno kad pomislim na faks samo želim :puke: i onda kad pomislim i na sve druge stvari to ne poboljša mog raspoloženja.:naughty: Ma bit ću OK to je vjerovatno samo kaka vikend-depresija.

 

Ali barem se nešto lepo dogodilo danas. Oni posjet što je došao...no išli smo u šetnju i imaju malo djete, dječaka, sad će imati 3 godine. Došli smo do jednog mjesta gde sam ga morala nesti, i onda mi je dao velik cmokac na lice i kazao mi: baš te volim. (njegovi tata i mama su iz Bosne i Hrvatske/Srbije). I onda kad smo se vratili kući kazao mi je i: ja te tako, tako, tako jako volim (i poskušao pokazati rukama koliko je to tako). Tako da mi je on definitivno polepšao dan.:blush-anim-cl:

 

hugs.gif

 

kiss-1.gif

Link to comment
Share on other sites

E ovo je dobro čuti.

 

A ja...ma ne znam, sve me boli. Trbuh me boli već 3 dana, nonstop mi je hladno ali nisam bolestna.:blink: I naravno kad pomislim na faks samo želim :puke: i onda kad pomislim i na sve druge stvari to ne poboljša mog raspoloženja.:naughty: Ma bit ću OK to je vjerovatno samo kaka vikend-depresija.

 

Ali barem se nešto lepo dogodilo danas. Oni posjet što je došao...no išli smo u šetnju i imaju malo djete, dječaka, sad će imati 3 godine. Došli smo do jednog mjesta gde sam ga morala nesti, i onda mi je dao velik cmokac na lice i kazao mi: baš te volim. (njegovi tata i mama su iz Bosne i Hrvatske/Srbije). I onda kad smo se vratili kući kazao mi je i: ja te tako, tako, tako jako volim (i poskušao pokazati rukama koliko je to tako). Tako da mi je on definitivno polepšao dan.:blush-anim-cl:

 

kako slatka sitnica može popraviti dan!! :cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

hugs.gif

 

kiss-1.gif

 

kako slatka sitnica može popraviti dan!! :cheerful_h4h:

 

Istina.:)

 

Evo odoh ja sad. Uzet ću tableto za spavanje i možda ću jednom zaspati pre 1 uro ujutro.:blink:

Čujemo se sutra...barem se nadam, dolazi mi sestrična i možda neću imati mnogo vremena.:wink2: Ali u ponedeljak vidimo/čujemo se 100%.

Lepo spavajte i sanjajte nešto lepo (Miko:bleh:)!

Papa!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy