Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Hello!!! I'm baaaaack!!!:wink2:

 

Zašto nema nikoga? Jel se to caffe u 7 pomerio za neko drugo vreme?!?:shocked:

 

a evo se polako skupljamo:wink2:

 

Istorija-nije mi spadala medju omiljene uopste,ali kad se mora...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oooo, pa ipak ima živih!:wink2:

 

Ja sam malo...pokislo! :badmood: A ne pada kiša...

Sad sam došla s faxa, i imali smo tu prezentaciju... Ja baš i nisam zadovoljna.

 

ima, ja kasnim znam, ali evo sad dosla, lipo vrime pa malo vani:naughty: perfekcionista pretpostavljam:wink2:

imam i ja takvih "problema":thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

ima, ja kasnim znam, ali evo sad dosla, lipo vrime pa malo vani:naughty: perfekcionista pretpostavljam:wink2:

imam i ja takvih "problema":thumbdown:

 

Ma nije nego...sinoć smo već bili preumorni...i kraj smo nekako zbrzali...i...:thumbdown:

 

A sad imamo nov zadatak...pastorala prelazi u tragediju. Ali isti materijal samo koristimo... Ovo već kreće previše vremena da oduzima...

Link to comment
Share on other sites

Ja idem da jedem posle se mozda ne vratim :crybaby: Laku noc!:wink2:

laku noć!

 

Ma nije nego...sinoć smo već bili preumorni...i kraj smo nekako zbrzali...i...:thumbdown:

 

A sad imamo nov zadatak...pastorala prelazi u tragediju. Ali isti materijal samo koristimo... Ovo već kreće previše vremena da oduzima...

 

meni se čini komplicirano, mislim stvarno super kreativno:thumb_yello: ali, triba tu baš izgubit vrimena, a bit ce su vam ka i nama predavanja koncipirana tako da imaš petkon popodne i suboton po dana

Link to comment
Share on other sites

Hejla!

Kako si? Nadam se da je bio dobar vikend?:wink2:

je, bilo je lijepo vrijeme i baš mi se sve nekako lijepo namistilo:thumb_yello:

kako si ti, jesi bolje? poslušala sam onu tvoju pjesmu nine in the afternoon, sviđa mi se! nekako baš zanimljiva:wink2:

Link to comment
Share on other sites

je, bilo je lijepo vrijeme i baš mi se sve nekako lijepo namistilo:thumb_yello:

kako si ti, jesi bolje? poslušala sam onu tvoju pjesmu nine in the afternoon, sviđa mi se! nekako baš zanimljiva:wink2:

 

kul:thumb_yello:

 

ja sam nekoliko bolje ali još uvek tužna i depresivna kad pomislim na faks.:blink: ne mogu se pripremiti do učenja...ali barem je danas bio lep dan...sunčan i pun smijeha

ta pjesma je nevjerovatna. vesela sam što se ti sviđa.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Veče ljudi!

 

Ćaos!!!:wink2:

 

meni se čini komplicirano, mislim stvarno super kreativno:thumb_yello: ali, triba tu baš izgubit vrimena, a bit ce su vam ka i nama predavanja koncipirana tako da imaš petkon popodne i suboton po dana

 

Prvi problem je bio što nisi mogao da biraš s kim ćeš da radiš...nego smo upali u grupu u koju smo upali. Puno je teže složiti se s ljudima koje ne znaš... svi smo drugačije shvatili text...svi smo imali drugačiju viziju kako to treba da izgleda... i od tih 5 vizija mi smo napravili jedan film, kojim realno, niko od nas nije potpuno zadovoljan...

A drugo, izmrcvareni smo...dva dana smo imali na raspolaganju...od toga juče od 8 ujutro do ponoći. Dečko, koji je sa nama u grupi je čak u 5 ujutro bio na lokaciji da slika... Previše truda za tako malo zadovoljstva...

Al zakačiću vam neke sličice na myspace da vidite poentu. Doduše bez zvukova ali...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos!!!:wink2:

 

 

 

Prvi problem je bio što nisi mogao da biraš s kim ćeš da radiš...nego smo upali u grupu u koju smo upali. Puno je teže složiti se s ljudima koje ne znaš... svi smo drugačije shvatili text...svi smo imali drugačiju viziju kako to treba da izgleda... i od tih 5 vizija mi smo napravili jedan film, kojim realno, niko od nas nije potpuno zadovoljan...

A drugo, izmrcvareni smo...dva dana smo imali na raspolaganju...od toga juče od 8 ujutro do ponoći. Dečko, koji je sa nama u grupi je čak u 5 ujutro bio na lokaciji da slika... Previše truda za tako malo zadovoljstva...

Al zakačiću vam neke sličice na myspace da vidite poentu. Doduše bez zvukova ali...:wink2:

 

Bok.

Veselim se slikama.:)

Link to comment
Share on other sites

kul:thumb_yello:

 

ja sam nekoliko bolje ali još uvek tužna i depresivna kad pomislim na faks.:blink: ne mogu se pripremiti do učenja...ali barem je danas bio lep dan...sunčan i pun smijeha

ta pjesma je nevjerovatna. vesela sam što se ti sviđa.:wink2:

 

nemoj bit, mlada si, pametna si,lipa si, doć će i to na svoje-ne isplati se. i ja sam tako- a na kraju misliš-ma zašto san se ja to nervirala...:doh:

a pjesma mi se sviđa, baš uđe u uho, iz prve

svaki prijedlog je dobrodošao:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos!!!:wink2:

 

 

 

Prvi problem je bio što nisi mogao da biraš s kim ćeš da radiš...nego smo upali u grupu u koju smo upali. Puno je teže složiti se s ljudima koje ne znaš... svi smo drugačije shvatili text...svi smo imali drugačiju viziju kako to treba da izgleda... i od tih 5 vizija mi smo napravili jedan film, kojim realno, niko od nas nije potpuno zadovoljan...

A drugo, izmrcvareni smo...dva dana smo imali na raspolaganju...od toga juče od 8 ujutro do ponoći. Dečko, koji je sa nama u grupi je čak u 5 ujutro bio na lokaciji da slika... Previše truda za tako malo zadovoljstva...

Al zakačiću vam neke sličice na myspace da vidite poentu. Doduše bez zvukova ali...:wink2:

 

to je najgore, kad ljude ne znaš, pa se ti sad dogovori u kratkom vrimenu:sneaky2:

ja san jučer tako u "prisilnoj grupi" izgubila glas od deračine( kod nas to ide temperamentno do kraja:naughty: ), po ure dogovora= po ure kvalitetnog nadderavanja:naughty:

fala bogu pa je dobro završilo:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

nemoj bit, mlada si, pametna si,lipa si, doć će i to na svoje-ne isplati se. i ja sam tako- a na kraju misliš-ma zašto san se ja to nervirala...:doh:

a pjesma mi se sviđa, baš uđe u uho, iz prve

svaki prijedlog je dobrodošao:bleh:

 

ma znam ali takva sam ja...uvek se jako nerviram. eh :bleh:

još prijedloga? hmm...the killers? poznaješ ih? ili možda billy talent, fall out boy, the view...

Link to comment
Share on other sites

je, bilo je lijepo vrijeme i baš mi se sve nekako lijepo namistilo:thumb_yello:

kako si ti, jesi bolje? poslušala sam onu tvoju pjesmu nine in the afternoon, sviđa mi se! nekako baš zanimljiva:wink2:

 

I ja stalno pevam...your eyes are the size of the moon...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

jel ja mogu vidit slike ako nisan registrirana, jer ne registrira mi se dok ne prominin ovu kantu:hunter: :throw:

 

A što se ne registruješ sada? Pa to ti je tri sekunde posla. Ne moraš sređivati svoj profil, niti bilo šta slično... Time ćeš se baviti kad promeniš komp...

Link to comment
Share on other sites

ma znam ali takva sam ja...uvek se jako nerviram. eh :bleh:

još prijedloga? hmm...the killers? poznaješ ih? ili možda billy talent, fall out boy, the view...

i ja, zato znam kako je to, i krivo mi je kad vidim tako da se netko drugi nervira oko istih stvari:wub2: jer stvarno se ne isplati..

 

a killerse sam probrala, the view imam, a billy talent-šta od njega da poslušam? da sad ne idem skidat albume, pa sve prislušavat...

 

I ja stalno pevam...your eyes are the size of the moon...:blush-anim-cl:

baš ostane nekako,jel da?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

i ja, zato znam kako je to, i krivo mi je kad vidim tako da se netko drugi nervira oko istih stvari:wub2: jer stvarno se ne isplati..

 

a killerse sam probrala, the view imam, a billy talent-šta od njega da poslušam? da sad ne idem skidat albume, pa sve prislušavat...

 

 

billy talent su skupina, slušaj: fallen leaves, pins and needles, a devil in a midnight mass, surrender, samo utipkaj bt u google ili youtube i tamo ćeš sve naći.:wink2:

 

potrudit ću se da se sad neću više tako nervirati...

Link to comment
Share on other sites

A što se ne registruješ sada? Pa to ti je tri sekunde posla. Ne moraš sređivati svoj profil, niti bilo šta slično... Time ćeš se baviti kad promeniš komp...

neman živaca večeras, čim radim dvije stvari "it" ne pristaje mljet. počela san sanjat ovi izluđujući zvuk..:crash:

a bit će smijenjen do kraja sedmice najvjerojatnije, pa ćete mi onda udijelit linkove i nadgledat akciju "moj spejs":blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy