Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

neman živaca večeras, čim radim dvije stvari "it" ne pristaje mljet. počela san sanjat ovi izluđujući zvuk..:crash:

a bit će smijenjen do kraja sedmice najvjerojatnije, pa ćete mi onda udijelit linkove i nadgledat akciju "moj spejs":blush-anim-cl:

 

Ma neću ja ovo ni stići da zakačim večeras...imamo preko 300 slika...treba napraviti selekciju

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

billy talent su skupina, slušaj: fallen leaves, pins and needles, a devil in a midnight mass, surrender, samo utipkaj bt u google ili youtube i tamo ćeš sve naći.:wink2:

 

potrudit ću se da se sad neću više tako nervirati...

svi smo ovde izgleda tako slični..

:huglove:

 

ovo sam zapisala,fala:thumb_yello: , pa ću otić kasnije na youtube to pročačkat!

Link to comment
Share on other sites

svi smo ovde izgleda tako slični..

:huglove:

 

ovo sam zapisala,fala:thumb_yello: , pa ću otić kasnije na youtube to pročačkat!

 

naravno da smo slični...skupan nam je odličan okus...mika....i tako dalje:fisch::naughty:

 

nema na čemu, nadam se da se ti će sviđati

Link to comment
Share on other sites

Eh...ljudi s prefinjenim ukusom...:naughty:

 

Odoh ja sad...al ću se vratiti kasnije, ako još budete tu!:wink2:

ja moguće, osim ako se ne vratiš u ponoć:biggrin2:

 

naravno da smo slični...skupan nam je odličan okus...mika....i tako dalje:fisch::naughty:

 

nema na čemu, nadam se da se ti će sviđati

optimistična sam, jer zasad si sve pogodila:thumb_yello: _ the view i nine in the afternoon

tribalo bi pitat miku šta on sluša- otvorit thread preporuka: npr.: ja san bila pročitala negdi kako je reka da ima na ipodu ovi novi album arctic monkeysa- i zaintrigiralo me, skinila album i album stvarno meni odličan+ na kraju je dobija i par brit awardsa.

triba bi imat svoju kolumnu s preporukama:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Eh...ljudi s prefinjenim ukusom...:naughty:

 

Odoh ja sad...al ću se vratiti kasnije, ako još budete tu!:wink2:

Ako se ne vratiš brzo- laku noć i lepe sanje!;)

 

ja moguće, osim ako se ne vratiš u ponoć:biggrin2:

 

 

optimistična sam, jer zasad si sve pogodila:thumb_yello: _ the view i nine in the afternoon

tribalo bi pitat miku šta on sluša- otvorit thread preporuka: npr.: ja san bila pročitala negdi kako je reka da ima na ipodu ovi novi album arctic monkeysa- i zaintrigiralo me, skinila album i album stvarno meni odličan+ na kraju je dobija i par brit awardsa.

triba bi imat svoju kolumnu s preporukama:naughty:

 

znam da se mu sviđajo i my chemical romance, oni su i meni jako, jako dobri...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne vratiš brzo- laku noć i lepe sanje!;)

 

 

 

znam da se mu sviđajo i my chemical romance, oni su i meni jako, jako dobri...:thumb_yello:

 

i to zapisujem:p

ja sam tako bila skinila of montreal, the gossip, tiny dancerse(hannah we know:thumb_yello:) i becka

a becka-nausea i standing in the way of control od gossipa san čula nedavno i u uvodu u anatomiju

i tako ti ja svugdje nađem po par pjesama!

Link to comment
Share on other sites

the gossip će doći na exit.:wink2: meni se više sviđa rock glasba...nadam se da će doći coldplay doći na exit.:wub2:

misliš? ja san mislila da je zaključen popis

gledala san prije sedmicu dana koliko su vikend karte za t in the park i glastonbury festival: vikend karta 100 i nešto funta a nastupaju svi svi živi!!!

karte za t in the park su planile u 1 sat:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

a LICM je jedan jedini album na kojem su mi baš sve pjesme:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

naravno!!:wub2: licm je popolnost popolnosti...:wub2:

misliš? ja san mislila da je zaključen popis

gledala san prije sedmicu dana koliko su vikend karte za t in the park i glastonbury festival: vikend karta 100 i nešto funta a nastupaju svi svi živi!!!

karte za t in the park su planile u 1 sat:thumbdown:

nije zaključen popis...onda bi došlo samo oko 10 bendova, a to nije dovoljno za 3dnevni festival.

meni se jako sviđajo festivali, lani sam bila na frequency festivalu i bilo je SUPER!!:punk:

Link to comment
Share on other sites

naravno!!:wub2: licm je popolnost popolnosti...:wub2:

 

nije zaključen popis...onda bi došlo samo oko 10 bendova, a to nije dovoljno za 3dnevni festival.

meni se jako sviđajo festivali, lani sam bila na frequency festivalu i bilo je SUPER!!:punk:

 

ja sam tek nedavno skužila da su festivali praktični! platiš 110 -120 funta, a odgledaš sigurno desetak vrhunskih grupa po vlastitom guštu:punk:

Link to comment
Share on other sites

:das:

Meni ne preostaje drugega ko da kupujem CDeje jer nemam ni jednog programa za 'downloudanje'...i volim kupovati cedeje.:thumb_yello:

ja imam(baren to..), a onda kad tako preslušam, onda ono šta mi se jaaaaaako svidi kupim cd. u suprotnom bi bankrotirala, a i dobila živčani slom da za 20tak eura mi se cd ne sviđa:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

ja ne kupujem mnogo cedeja, samo nekoliko...mika, coldplay, fall out boy, billy talent...albumi od tih su svi FENOMENALNI!:cool: a znaš da posle par meseci cedeji su mnogo jeftini.:wink2: tako da pričekam nekoliko meseci i onda kupim.:)

Link to comment
Share on other sites

ja ne kupujem mnogo cedeja, samo nekoliko...mika, coldplay, fall out boy, billy talent...albumi od tih su svi FENOMENALNI!:cool: a znaš da posle par meseci cedeji su mnogo jeftini.:wink2: tako da pričekam nekoliko meseci i onda kupim.:)

 

nisam to primjetila kod nas:thumbdown:

meni se čini da su ovde iste cijene stalno. osim ako zatvaraju dućan :naughty:

Link to comment
Share on other sites

nisam to primjetila kod nas:thumbdown:

meni se čini da su ovde iste cijene stalno. osim ako zatvaraju dućan :naughty:

 

ja sam platila za licm 18€, za billy talent II 20€,...a sad koštaju 9€:blink: dobro ali prošla je godina...ali tako je i s nekimi cedeji pri kojih ni prošla ni godina. ali kod nas je katastrufa...teško je dobiti neke cedeje i što se tiče singlov-nemoguče:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy