Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da? Pitaj!:biggrin2:

 

Nije baš nešto lepo pitanje, ali me već duže vreme kopka pa rekoh ti si stariji član pa možda znaš odgovor...

Jedna žena(pojma nemam ko) ima u potpisu sliku mladića i piše My happy ending...šta to znači?

Link to comment
Share on other sites

Nije baš nešto lepo pitanje, ali me već duže vreme kopka pa rekoh ti si stariji član pa možda znaš odgovor...

Jedna žena(pojma nemam ko) ima u potpisu sliku mladića i piše My happy ending...šta to znači?

 

Mogu ja?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Nije baš nešto lepo pitanje, ali me već duže vreme kopka pa rekoh ti si stariji član pa možda znaš odgovor...

Jedna žena(pojma nemam ko) ima u potpisu sliku mladića i piše My happy ending...šta to znači?

 

Znam koju misliš ali nemam pojma što znači.:wink2: Pitaj jo jednom sigurna sam da će ti kazati zašto ima takav potpis.:original:

Link to comment
Share on other sites

Kako se meni to nikad ne desi???:shocked:

blago ti se...

ja znam šta hoću ali toga ničega nema:thumbdown:

ja uvik ovako: prvi dan ako odem i ništa ne nađem onda se vratim grintava i praznih ruku. ali da tu stanem bilo bi dobro:wink2:

sutra ću ja opet ić.. i preksutra,već znam:chair:

i onda se vratim sa 3 majice umjesto reba, torbe umjesto cipela i tako to:mad3:

Link to comment
Share on other sites

Znam koju misliš ali nemam pojma što znači.:wink2: Pitaj jo jednom sigurna sam da će ti kazati zašto ima takav potpis.:original:

 

Pa ne znam...nešto ne bih...

 

Ljudi znate da sam ja tek pre nekako skontala da je Špancima jajajaja=hahahaha...Ja već mislila kakva ih JAJA spopala....:naughty:

Link to comment
Share on other sites

blago ti se...

ja znam šta hoću ali toga ničega nema:thumbdown:

ja uvik ovako: prvi dan ako odem i ništa ne nađem onda se vratim grintava i praznih ruku. ali da tu stanem bilo bi dobro:wink2:

sutra ću ja opet ić.. i preksutra,već znam:chair:

i onda se vratim sa 3 majice umjesto reba, torbe umjesto cipela i tako to:mad3:

 

A da, to razumem...i ja se uvek vratim sa nečim što mi ne treba...

Ali da se vratim praznih ruku...a krenula sam u shoping?!?!?!?!?! Hehehe...:naughty: No way!

 

A ja imam problem što, kad mi se nešto svidi, ja to odmah kupujem (ako sam pri parama, naravno). Nema šanse da ću posle obilaziti ceo grad, da vidim da li će mi se još nešto svideti, da li ću negde naći jeftinije i sl. Uđem, kupim...i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se....mozda nije tacno :D To je valjda Sasje a kako sam ja razumela to je njen muz gledala sam njene slike na myspace-u :)

 

Pazi ti ovu malu, kakvim se špijunskim radnjama bavi!?! Cccccc:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Odgovorila je Ana na prethodnoj strani-rastavili su se!:wink2:

 

Hm...meni je to sumnjivo Šerloče...:sneaky2: Zašto bi razvedena žena, stavila sliku svog bivšeg muža u signature...da ga gleda svaki dan? Da joj to nije novi muž/dečko/ljubavnik/švaler?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy