Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

šta ti znaš- 7000 anonimusa je već popilo kavu s nama a da i ne znamo:sneaky2: ...

nekolegijalno do kraja...

 

Pa ja sam primetila da espresso brzo nestaje...a pije samo Dragana...

Link to comment
Share on other sites

ali zamisli ti koliko bi to bilo ljudi, a nas ovde-koliko 5,6; i to kad smo sve!? s druge strane..ne bi mogla doć do riči:naughty:

 

E to bi bila prava tragedija...da mi ne možemo doći do reči!!!:roftl: :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

onda bi se smucali po introductionima, svaka bi slavila nekoliko rodendana godišnje, i tako:lol3: :lol3: :lol3: imale bi već svaka po 50!

 

Neka hvala...i ovaj jedan mi je previše...

Od 25. mislim da treba da se slavi rođendan na svake dve godine...

Nikad pokloni nisu baš toliko dobri, koliko je loše saznanje što si godinu dana stariji...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Neka hvala...i ovaj jedan mi je previše...

Od 25. mislim da treba da se slavi rođendan na svake dve godine...

Nikad pokloni nisu baš toliko dobri, koliko je loše saznanje što si godinu dana stariji...:mf_rosetinted:

slažem se:p

Link to comment
Share on other sites

Neka hvala...i ovaj jedan mi je previše...

Od 25. mislim da treba da se slavi rođendan na svake dve godine...

Nikad pokloni nisu baš toliko dobri, koliko je loše saznanje što si godinu dana stariji...:mf_rosetinted:

jel se sićaš onoga kad smo bili dica: puniš primjerice 10, pa ti kažu da ulaziš u 11

danas bi to značilo:(primjerice-dan prije 29 rodendana - sutra puniš 29,ulaziš u 30.. :shocked: :shocked: :shocked: u dva dana 2 godine:hunter:

Link to comment
Share on other sites

jel se sićaš onoga kad smo bili dica: puniš primjerice 10, pa ti kažu da ulaziš u 11

danas bi to značilo:(primjerice-dan prije 29 rodendana - sutra puniš 29,ulaziš u 30.. :shocked: :shocked: :shocked: u dva dana 2 godine:hunter:

 

U dva dana dve decenije promeniš!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Odoh ja sad polako...

Sutra moram rano da ustanem, idem da vadim krv...a to najviše mrzim na svetu!!! :crybaby: :crybaby: :crybaby:

grozno, i ja

ja to ne mogu gledat, i onda zatvorim oči što jače mogu i okrenem glavu, pa me svaki put pitaju jesam li dobro:sneaky2:

ka derište, srića i izgledan tako još uvik, pa se ne moran "pravit velika" :naughty:

a iden i ja moran se fizički i psihički pripremit za sutrašnji dan:punk:

Link to comment
Share on other sites

grozno, i ja

ja to ne mogu gledat, i onda zatvorim oči što jače mogu i okrenem glavu, pa me svaki put pitaju jesam li dobro:sneaky2:

ka derište, srića i izgledan tako još uvik, pa se ne moran "pravit velika" :naughty:

a iden i ja moran se fizički i psihički pripremit za sutrašnji dan:punk:

 

Ja idem s mamom...i plačem ko malo dete. Prošli put je jedna žena došla do mene, i krenula da me ispituje šta se desilo. A kad smo joj objasnili da ja to tako "malo" paničim...ona krene: "Ajao dete moje...ako za ovo plačeš...kako ćeš se ti onda porađati?":mf_rosetinted:

 

Samo se nadam da neću sresti nikoga od ovih što im držim vežbe na faxu! :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy