Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Online je Vedrana...samo je izgleda opet zeza kompjuter...

 

Znala sam ja da si ti ovde najpametnija!:naughty: E,upravo to!LUUDDIIIMM!!! I uopste ne znam u cemu je problem! Vec 2 veceri! Iza ponoci je ok,ali u vreme dok ovde ima i nekoga osim mene-nece! GRRRR! Nadam se da ce sutra biti bolje!

A novi komp-nema teoretske sanse u skorije vreme, tako da cu morati da se naoruzam strpljenjem!

 

E,sada: prvo, mislim da tračanje drugih članova nije po pravilima foruma,da ne pričam o elementarnoj pristojnosti ,a drugo da sad ja kažem šta znam na tu temu:naughty: prvo sam u nekom od threadova pročitala da su se upoznali preko MFC i sudeći po njegovoj slici u njenom potpisu zaključim-neki klinci,bas simpaticno,a onda posle toga pročitam kako ima problema sa mužem,rastaju se i tome slično (slabo koji muž prihvata ženinog dečka) Nisam znala za tu razliku u godinama. Mada,ja to podržavam,ljubav ne zna za godine! Eto,pogledajte mene i Miku,ja sam godinu dana od njega starija,i to nam uopšte ne smeta! E,da najzanimljivije zamalo da zaboravim,oni su Miki na nekom koncertu (srećnici:sneaky2: ) rekli kako su se ovde upoznali,na šta je on odgovorio-a,da,vi ste oni što će da se venčaju:roftl: Reakcija golupčića je otprilike bila:shocked: :boxed:

 

Barem sam ja tako pročitala-ako su lagali mene i ja lažem vas:wink2:

 

Mislim da je najbolje da prestanemo sa aktivnostima ovog tipa dok se nije nasao neki mod koji ce da nas razume!A,nije ni lepo,mi smo ovde sve fine! Mada,samo smo prepricavale ono sto je ionako javno...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ćao ljudi...ja sam nova ovde...:punk:

 

Heeej! Dobrodošla!!! Viđala sam te ovih dana naokolo,ali ti nikako da se predstaviš! Ili sam ja promašila tvoj introduction thread:boxed:

 

U,svakom slučaju dobro nam došla i nadam se da ćemo sutra imati priliku i da malo proćaskamo:wink2:

 

 

:welcomeani::flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Ćao ljudi...ja sam nova ovde...

 

Dobro nam došla!:wink2:

 

 

Znala sam ja da si ti ovde najpametnija! E,upravo to!LUUDDIIIMM!!! I uopste ne znam u cemu je problem! Vec 2 veceri! Iza ponoci je ok,ali u vreme dok ovde ima i nekoga osim mene-nece! GRRRR! Nadam se da ce sutra biti bolje!

A novi komp-nema teoretske sanse u skorije vreme, tako da cu morati da se naoruzam strpljenjem!

 

E,sada: prvo, mislim da tračanje drugih članova nije po pravilima foruma,da ne pričam o elementarnoj pristojnosti ,a drugo da sad ja kažem šta znam na tu temu:naughty: prvo sam u nekom od threadova pročitala da su se upoznali preko MFC i sudeći po njegovoj slici u njenom potpisu zaključim-neki klinci,bas simpaticno,a onda posle toga pročitam kako ima problema sa mužem,rastaju se i tome slično (slabo koji muž prihvata ženinog dečka) Nisam znala za tu razliku u godinama. Mada,ja to podržavam,ljubav ne zna za godine! Eto,pogledajte mene i Miku,ja sam godinu dana od njega starija,i to nam uopšte ne smeta! E,da najzanimljivije zamalo da zaboravim,oni su Miki na nekom koncertu (srećnici) rekli kako su se ovde upoznali,na šta je on odgovorio-a,da,vi ste oni što će da se venčaju:roftl: Reakcija golupčića je otprilike bila:shocked:

 

Barem sam ja tako pročitala-ako su lagali mene i ja lažem vas:wink2:

 

Mislim da je najbolje da prestanemo sa aktivnostima ovog tipa dok se nije nasao neki mod koji ce da nas razume!A,nije ni lepo,mi smo ovde sve fine! Mada,samo smo prepricavale ono sto je ionako javno...

 

Wooowww, kakve informacije!!! Info služba nam je stvarno za svaku pohvalu!!! (Gaša i ti!:wink2:)

A inače, to nije ogovaranje...ako mi samo prepričavamo ono što je već negde napisano!!! Iza ogovaranja mora da se krije neka zla namera...a mi to nemamo!:wink2:

 

 

Ima li koga ovde, btw?

Link to comment
Share on other sites

Ćaos! :punk: Baš sam sad čitala komentare ovde...činite se kao extra ekipa!:wink2: Izgleda da sam ja ovde među najmlađima,ali nema veze :) Jedva čekam da malo proćaskamo! Sad moram da učim :thumbdown: ali nadam se da ću biti online večeras...

Čujemo se!!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Imam 14 godina. Klinja...:roftl: ...vi?

Jel neko ovde član još nekog Mikinog fan kluba? Ima ih dosta u stvari,pretraživala sam sajt za vikend. Ulogovala sam se i na mikasounds.com,Mikin official site pre 2 nedelje i ti ljudi su mi poslali par mejlova rekavši da će mi slati novosti,ali od tad nisu ništa poslali :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos! Baš sam sad čitala komentare ovde...činite se kao extra ekipa!Izgleda da sam ja ovde među najmlađima,ali nema veze :) Jedva čekam da malo proćaskamo! Sad moram da učim ali nadam se da ću biti online večeras...

Čujemo se!!!

 

Ćaos Keti!

 

Evo par stvari koje treba na znaš na početku! Mi smo ti prvenstveno kulturno-edukativan thread! :mf_rosetinted: Znači koja god pitanja imaš, iz bilo kojih oblasti...feel free da ih podeliš sa nama...a mi ćemo dati sve od sebe da na njih odgovorimo. Najjači smo na poljima : medicina, pravo, jezici (specijalizovani za narečja i dijalekte), ekonomija, arhitektura, Mika...ali se snalazimo i u botanici, književnosti, kulinarstvu... ! Imamo i razvijenu obaveštajnu službu...pa ako ti trebaju informacije o nekim članovima ovog foruma, opet si na pravom mestu!!! :thumb_yello: Nema psovanja...sem ako je apsolutno neophodno i opravdano...ili ako slučajno izleti!:bleh:

Ex-yu caffe se otvara u 7pm, radi dok ima gostiju... Mi smo neprofitabilan caffe tako da svako donosi šta će da pije...a novajlije peru sudove!:naughty: To valjda neće biti problem?!

 

Ja sam Ivona, Novi Sad, 25 god...(da, do poslednje sekunde ću to tvrditi!)...član sam i na mikasoundsu, ali ne baš aktivan...& drago mi je što si nam se pridružila!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Imam 14 godina. Klinja...:roftl: ...vi?

Jel neko ovde član još nekog Mikinog fan kluba? Ima ih dosta u stvari,pretraživala sam sajt za vikend. Ulogovala sam se i na mikasounds.com,Mikin official site pre 2 nedelje i ti ljudi su mi poslali par mejlova rekavši da će mi slati novosti,ali od tad nisu ništa poslali :blink:

 

Ma otkud si klinja!Ovde godine nisu važne...:wink2: Eto Gaša nam ima 12 godina...i ja sam se tako registrovala na mikasound pa ni meni ništa ne šalju...:thumbdown: Ne zznam stvarno koji je problem tim ljudima!:thumbdown: Tako da znaš da nisi jedina!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

kako je bilo jutros? btw- i ja vučem "potporu" sa sobom u toj situaciji:mf_rosetinted:

 

inače, vidila san da je vedrana dobro proučila jučerašnju temu i riješila slučaj:naughty:

 

Pitali su me jel mi to prvi put da vadim krv, kad se tako bojim...

Reko, da...prvi put...ove nedelje!:mf_rosetinted: Koliko me bodu u poslednje vreme...neko drugi da je na mom mestu već bi se navikao. Ali ja ostajem dosledna sebi i svom motou "Plači svaki put, kao da ti je prvi"!

 

 

A Vedrani svaka čast!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy