Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Pitali su me jel mi to prvi put da vadim krv, kad se tako bojim...

Reko, da...prvi put...ove nedelje!:mf_rosetinted: Koliko me bodu u poslednje vreme...neko drugi da je na mom mestu već bi se navikao. Ali ja ostajem dosledna sebi i svom motou "Plači svaki put, kao da ti je prvi"!

 

 

A Vedrani svaka čast!

da, vedrana nas je ukorila zbog tzv. tračanja:naughty: , pa onda sama riješila slučaj :thumb_yello:

 

pa zašto stalno vadiš krv, ako smin pitat?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, vedrana nas je ukorila zbog tzv. tračanja:naughty: , pa onda sama riješila slučaj :thumb_yello:

 

pa zašto stalno vadiš krv, ako smin pitat?

 

Zato što nemam trombicita... Donja granica je 140 a ja imam 65. Al to je još dobro...imala sam 47! I na to sam ja danas pokušala da ukažem doktoru...kako su oni porasli...za 20 čak!!! Al ga nešto nisam ubedila... Idem sledeće nedelje na punkciju koštane srži! E to bi trebalo da bude žurka...znajući sebe kakva sam kad mi samo krv vade!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Zato što nemam trombicita... Donja granica je 140 a ja imam 65. Al to je još dobro...imala sam 47! I na to sam ja danas pokušala da ukažem doktoru...kako su oni porasli...za 20 čak!!! Al ga nešto nisam ubedila... Idem sledeće nedelje na punkciju koštane srži! E to bi trebalo da bude žurka...znajući sebe kakva sam kad mi samo krv vade!:mf_rosetinted:

 

drži se:wub2: :wub2: :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos Keti!

 

Evo par stvari koje treba na znaš na početku! Mi smo ti prvenstveno kulturno-edukativan thread! :mf_rosetinted: Znači koja god pitanja imaš, iz bilo kojih oblasti...feel free da ih podeliš sa nama...a mi ćemo dati sve od sebe da na njih odgovorimo. Najjači smo na poljima : medicina, pravo, jezici (specijalizovani za narečja i dijalekte), ekonomija, arhitektura, Mika...ali se snalazimo i u botanici, književnosti, kulinarstvu... ! Imamo i razvijenu obaveštajnu službu...pa ako ti trebaju informacije o nekim članovima ovog foruma, opet si na pravom mestu!!! :thumb_yello: Nema psovanja...sem ako je apsolutno neophodno i opravdano...ili ako slučajno izleti!

Ex-yu caffe se otvara u 7pm, radi dok ima gostiju... Mi smo neprofitabilan caffe tako da svako donosi šta će da pije...a novajlije peru sudove!:naughty: To valjda neće biti problem?!

 

Ja sam Ivona, Novi Sad, 25 god...(da, do poslednje sekunde ću to tvrditi!)...član sam i na mikasoundsu, ali ne baš aktivan...& drago mi je što si nam se pridružila!:wink2:

 

:roftl: :roftl: :roftl:

lepo sam ja govorila da ti budes predstavnik!

 

A,da,dobro vece svima! Konacno da i meni sve funkcionise kako treba za vreme kafea!

Link to comment
Share on other sites

:roftl: :roftl: :roftl:

lepo sam ja govorila da ti budes predstavnik!

A,da,dobro vece svima! Konacno da i meni sve funkcionise kako treba za vreme kafea!

 

Ne treba meni davati vlast...sklona sam diktaturi!:naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setila (Ivona,zbog tvoje price o plakanju kad ti vade krv),kod nas se na vezbama jedan momak ONESVESTIO kada smo ucili da vadimo krv na PLASTICNOJ lutki!:roftl: :roftl: :roftl:

 

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nisam najgora od sve dece!!!!:yay: :yay: :yay:

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setila (Ivona,zbog tvoje price o plakanju kad ti vade krv),kod nas se na vezbama jedan momak ONESVESTIO kada smo ucili da vadimo krv na PLASTICNOJ lutki!:roftl: :roftl: :roftl:

 

A kako je probodete?:boxed: Ako je plasticna

Link to comment
Share on other sites

Mislim da taj film nećeš gledati...:mf_rosetinted:

 

Ej Vedrana...pa otkud tiiii?:shocked:

 

lepo sam objasnila da sam imala tehnickih problema,pa sam svracala u kasnijim satima,nisam ja kriva sto vi u 2 nocu spavate!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

lepo sam objasnila da sam imala tehnickih problema,pa sam svracala u kasnijim satima,nisam ja kriva sto vi u 2 nocu spavate!:mf_rosetinted:

 

Znaš kako mi koji ustajemo u 6 i nekad noću da piškimo moramo rano da legnemo!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nisam najgora od sve dece!!!!:yay: :yay: :yay:

ma,kavkvi,da vidis samo kolika je to momcina! i samo krenuo da pada,pa ga hvatala asistentkinja pola metra niza:roftl:

 

A kako je probodete?:boxed: Ako je plasticna

 

ima vene od gumenih cevcica! zapravo sad mi se cini da je to ustvari bila samo ruka,a ne cela lutka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy