Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe, žao mi je. Moram malo, ne znam što mi je danas.

Kad je mama došla kući išla sam ji otvoriti vrata sa zabrinuto facu i kazala ji kako imamo brašnare u čitavi hrani koja je otvorena. Morale biste videti njezin izraz na licu. :lmao:

pravi si mali prankster:yay:

Link to comment
Share on other sites

Ja razumem onaj "-loko" deo!:naughty:

 

Da da znala sam...ljudi odoh ja...moram ujutru da ustanem da učim...ajde kckamo se-Lepo spavajte i ne fajtajte se oko Mike!

 

Laku noooooooooć!

Link to comment
Share on other sites

Da da znala sam...ljudi odoh ja...moram ujutru da ustanem da učim...ajde kckamo se-Lepo spavajte i ne fajtajte se oko Mike!

 

Laku noooooooooć!

 

Pa vino je dobro za krvnu sliku!!! Sad imam opravdanje!:wink2:

 

Laku noć Draganče & Anče!

Link to comment
Share on other sites

Da da znala sam...ljudi odoh ja...moram ujutru da ustanem da učim...ajde kckamo se-Lepo spavajte i ne fajtajte se oko Mike!

 

Laku noooooooooć!

:boxing::lol3:

Laku noć Dragana, i ja idem.

Lepo spavajte i sanjajte nešto lepo!:wink2:

idem i ja, bilo je dosta publiciteta za večeras:glasses3: :lol3:

laku nooooooooooć:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ako mene pitaš onda jesam!:biggrin2:

Tj upaljen mi je kompjuter samo...a mene je mama farbala...

 

Mislim da ne poznajem ni jednu drugu profesoricu(osim sebe same) na ovom threadu...:naughty:

 

Jesi bila nekad kestenasta...ja htela da kupim da probam kakva ću biti...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne poznajem ni jednu drugu profesoricu(osim sebe same) na ovom threadu...:naughty:

 

Jesi bila nekad kestenasta...ja htela da kupim da probam kakva ću biti...:cool:

 

Hm...pa, ustvari ni ja ne poznajem ni jednu drugu sem tebe...:shocked: Možda ti to sa sobom pričaš?!?:naughty:

 

 

A kestenasta nisam bila...samo smeđa, crvena i crna (ne ponovilo se!:mf_rosetinted: )

 

Kako samo uvek zbrišeš čim se ja pojavim!:sneaky2:

 

 

A ne zbrišem...nego status "online "ostane još dugo pošto odemo s neta. Ih...kako bi da me nabedi!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Hm...pa, ustvari ni ja ne poznajem ni jednu drugu sem tebe...:shocked: Možda ti to sa sobom pričaš?!?:naughty:

 

 

A kestenasta nisam bila...samo smeđa, crvena i crna (ne ponovilo se!:mf_rosetinted: )

 

Nisam ni ja..moram da probam..bila sam crvena(sve nijanse), plava, narandžasata i sad smeđa čokoladno...moram sada malo da promenim...

 

A što ne ponovilo se?:shocked: Ja još nisam bila crna zato što sam bleda-bila bih ko smrt!:mf_rosetinted:

 

 

 

A ne zbrišem...nego status "online "ostane još dugo pošto odemo s neta. Ih...kako bi da me nabedi!:sneaky2:

 

Calm down...calm down!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja..moram da probam..bila sam crvena(sve nijanse), plava, narandžasata i sad smeđa čokoladno...moram sada malo da promenim...

 

A što ne ponovilo se?:shocked: Ja još nisam bila crna zato što sam bleda-bila bih ko smrt!:mf_rosetinted:

 

Calm down...calm down!:naughty:

 

Pa nisam bila ko smrt...nego pre kao plaćeni ubica...:mf_rosetinted:

 

Ja glasam za tvoju narandžastu!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam bila ko smrt...nego pre kao plaćeni ubica...:mf_rosetinted:

 

Ja glasam za tvoju narandžastu!!!

 

:shocked: Plaćeni ubica-preteruješ...

 

Ne mogu da izvučem sad narandžasti...a i bila sam 3 nijanse narandžaste!:mf_rosetinted:

 

A otkud tebe mama farba...ja sam mislila da si ti fensi riba i da se farbaš samo u frizerskom salonu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Plaćeni ubica-preteruješ...

 

Ne mogu da izvučem sad narandžasti...a i bila sam 3 nijanse narandžaste!:mf_rosetinted:

 

A otkud tebe mama farba...ja sam mislila da si ti fensi riba i da se farbaš samo u frizerskom salonu!:wink2:

 

Veruj mi na reč... Ma ni ko plaćeni... Ko masovni ubica sam bila! Još kratka kosa...užas!!!

 

Eh...kakve predrasude! :sneaky2: Mene uvek mama farba!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy