Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Veruj mi na reč... Ma ni ko plaćeni... Ko masovni ubica sam bila! Još kratka kosa...užas!!!

 

Eh...kakve predrasude! :sneaky2: Mene uvek mama farba!

 

 

Mene svi farbaju...pa čak i Boda!:naughty::roftl:

 

JESI TI SKIDALA ONAJ MIKIN MP3 SMEH!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HELLO! :biggrin2: Izvinite što nisam bila online sinoć,omela me Habzburška monarhija :thumbdown: . Ali,srećom,gotova sam s tim...hvala Boguuu! E,jutros mi je mama otputovala za Berlin da mi kupi Mikin DVD LICM! Mislim,naravno,nije samo zbog toga otišla,ima neke obaveze...:roftl: Kakogod,rekla sam joj da se ne vraća bez LICM DVD-ja.Pravi sam terorista,ha?

Želim da se zahvalim Ivoni što mi je,da tako kažem, predstavila ovaj thread :thumb_yello: Hvala!!!

E da,imam jedno pitanje:da li neko može da mi kaže kako da instaliram sličicu koja će da mi bude ispod username-a? Ono sa leve strane? Isprobala sam nešto,ali nije uspelo :naughty: ...Nisam baš vešta sa kompjuterima.

Uzgred,ja sam Katarina,14 god.,iz Beograda.

Link to comment
Share on other sites

HELLO! :biggrin2: Izvinite što nisam bila online sinoć,omela me Habzburška monarhija . Ali,srećom,gotova sam s tim...hvala Boguuu! E,jutros mi je mama otputovala za Berlin da mi kupi Mikin DVD LICM! Mislim,naravno,nije samo zbog toga otišla,ima neke obaveze...:roftl: Kakogod,rekla sam joj da se ne vraća bez LICM DVD-ja.Pravi sam terorista,ha?

Želim da se zahvalim Ivoni što mi je,da tako kažem, predstavila ovaj thread Hvala!!!

E da,imam jedno pitanje:da li neko može da mi kaže kako da instaliram sličicu koja će da mi bude ispod username-a? Ono sa leve strane? Isprobala sam nešto,ali nije uspelo :naughty: ...Nisam baš vešta sa kompjuterima.

Uzgred,ja sam Katarina,14 god.,iz Beograda.

 

Zdravo Katarina! Ih uvek se mimoidjemo! Ja sam Vedrana,25 god. Ovde smo uglavnom izmedju 25 i 30 god,pa taman nam ti i Gasha popravljate prosek:wink2: Super za DVD! Ti ces biti jedina od nas iz Srbije koja ce ga pogledati:mf_rosetinted: Ja sam trazila po par prodavnica po gradu i nigde ga nemaju.(mada nisam sigurna ni da li bih ga kupila,cene:thumbdown:

Za slicicu ides account,pa u control panel imas edit avatar i tu ti je,ni ja nisam vesta s kompjuterima,ovo je jedna od retkih stvari koje sam provalila:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ej bre...evo ti linkovi za download...nisam zala da hoćeš...

 

http://www.zshare.net/download/2884504caa0f21/

 

http://www.zshare.net/download/28845183d1e86a/

 

 

e a za ovaj drugi nisam sigurna šta je...:wink2:

 

ja sam ih skinula pre nekog vremena pa mi jednom tata usao u sobu da me pita sta mi je to:roftl: ja rekla nista i ugasila,nisam znala kako da mu objasnim da slusam kako se jedan pevac smeje. i ovako misle da nisam sva svoja lately

Link to comment
Share on other sites

HELLO! :biggrin2: Izvinite što nisam bila online sinoć,omela me Habzburška monarhija :thumbdown: . Ali,srećom,gotova sam s tim...hvala Boguuu! E,jutros mi je mama otputovala za Berlin da mi kupi Mikin DVD LICM! Mislim,naravno,nije samo zbog toga otišla,ima neke obaveze...: Kakogod,rekla sam joj da se ne vraća bez LICM DVD-ja.Pravi sam terorista,ha?

Želim da se zahvalim Ivoni što mi je,da tako kažem, predstavila ovaj thread :thumb_yello: Hvala!!!

E da,imam jedno pitanje:da li neko može da mi kaže kako da instaliram sličicu koja će da mi bude ispod username-a? Ono sa leve strane? Isprobala sam nešto,ali nije uspelo :naughty: ...Nisam baš vešta sa kompjuterima.

Uzgred,ja sam Katarina,14 god.,iz Beograda.

 

Bok Keti!:wink2:

Ja sam Ana i prvo se moram izvniti zbog mog srpskog (iz Slovenije sam pa onda ne pričam baš dobro:wink2: ). LICM DVD je zakon, sviđat će se ti.

Želiš promijeniti avatar? Idi u account i pod ''edit avatar'' i onda možeš uploadati sličicu s svog kompjutera ili zakaciti link s koje druge stranice.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bok Vedrana, bok Ivona. Kako ste?

 

Dobar ti je avatar, Vedrana.:roftl:

 

Ćaos!

 

Hm...ja sam nikako! Jedem kolač a griža savesti me ubija!:mf_rosetinted:

 

 

Da mi pozajmiš avatar, Vedrana?

Link to comment
Share on other sites

prvo haj je trebalo da bude hej:wink2:

 

zelim i ja kolac! nista nemam slatko u kuci,pa ako me odjednom nestane,to sam otrcala u prodavnicu,ili po palacinke ili...voda mi sad ide na usta...a griza savesti nastupa tek kasnije...kad pojedem:naughty:

Link to comment
Share on other sites

prvo haj je trebalo da bude hej:wink2:

 

zelim i ja kolac! nista nemam slatko u kuci,pa ako me odjednom nestane,to sam otrcala u prodavnicu,ili po palacinke ili...voda mi sad ide na usta...a griza savesti nastupa tek kasnije...kad pojedem

 

A ne...kod mene to teče uporedo. Da se javlja posle, bar bih lepo mogla da uživam u kolaču!!! A ovako, niti uživam, niti ima nade da smršam...

 

EVO I MENE SA DŽOGINGA!

 

Treba svi da se ugledamo na tebe...

 

:shocked: :shocked: :shocked: Evo ugledam se....:shocked: :shocked: :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Bok Ana!:wink2:

 

Naime moj džoging nije baš pravi...poenta je da je Neca naučio da vozi bicikli i ja trčim za njim...:roftl: :roftl: :roftl: i moram da priznam da je delotvorno...prvo što sam mokra, a drugo što sam na izmaku snage!:thumb_yello::roftl:

 

Ko hoće može da se pridruži...ako ne opadne večeras kiša ja ću i sutra!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bok Ana!:wink2:

 

Naime moj džoging nije baš pravi...poenta je da je Neca naučio da vozi bicikli i ja trčim za njim...:roftl: :roftl: :roftl: i moram da priznam da je delotvorno...prvo što sam mokra, a drugo što sam na izmaku snage!:thumb_yello::roftl:

 

Ko hoće može da se pridruži...ako ne opadne večeras kiša ja ću i sutra!:wink2:

 

Al mi nemamo Necu da za njim trčimo!

 

A jel bilo delotvorno za njega? Mislim, jel naučio da vozi?

Link to comment
Share on other sites

Čula sam danas na radiju članak iz nekih britanskih novina (čini mi se obzerver) kako festival u Glastonbury-ju gubi svoj sjaj i popularnost (iako se sve karte rasprodaju:blink: ) zbog novih jednako kvalitenih,a jeftinijih kao što je Exit u Novom Sadu. E, sad mi samo jedno nije jasno, koje to novine Mika čita, pa ga još nema!?!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy