Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Čula sam danas na radiju članak iz nekih britanskih novina (čini mi se obzerver) kako festival u Glastonbury-ju gubi svoj sjaj i popularnost (iako se sve karte rasprodaju:blink: ) zbog novih jednako kvalitenih,a jeftinijih kao što je Exit u Novom Sadu. E, sad mi samo jedno nije jasno, koje to novine Mika čita, pa ga još nema!?!

 

On je disleksičan!!! Zato ga još nema!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Al mi nemamo Necu da za njim trčimo!

 

A jel bilo delotvorno za njega? Mislim, jel naučio da vozi?

 

E naučio je samo što koči patikama...:sneaky2: Odrlja nove patike...pa moram da se pohvalim da je za 3 dana uz moje riktanje naučio!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Zdravo Katarina! Ih uvek se mimoidjemo! Ja sam Vedrana,25 god. Ovde smo uglavnom izmedju 25 i 30 god,pa taman nam ti i Gasha popravljate prosek:wink2: Super za DVD! Ti ces biti jedina od nas iz Srbije koja ce ga pogledati:mf_rosetinted: Ja sam trazila po par prodavnica po gradu i nigde ga nemaju.(mada nisam sigurna ni da li bih ga kupila,cene:thumbdown:

Za slicicu ides account,pa u control panel imas edit avatar i tu ti je,ni ja nisam vesta s kompjuterima,ovo je jedna od retkih stvari koje sam provalila:naughty:

Ok,probaću to večeras,hvala!!!:wink2: Mada,mislim da će tata morati da mi pomogne...u stvari,on mi je pomogao da postanem član MFC,jer ja nisam znala kako se prijavljuje! :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Kako ste?:)

 

Cao Gasho! Evo ja umirem za necim cokoladnim...

 

Ivona,disleksija! Pa,da to je sigurno uzrok! Nista,morace onda neko da mu licno kaze. Na uvce:naughty:

 

E,sad si me podsetila,kada sam ja ucila da vozim bajs,do kraja tog dana su mi obe potkolenice potpuno bile i modricama! Skroz!

Link to comment
Share on other sites

Odlican :biggrin2: Nego ne svidja mi se drustvo :naughty: Helanke bele,a tange zelene...znate sta mislim :naughty:

 

Aaaa, ti si ko Mika...neshvaćena...

 

A nemoj mi reći da tvoje vršnjakinje nose tange...?!?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ok,probaću to večeras,hvala!!!:wink2: Mada,mislim da će tata morati da mi pomogne...u stvari,on mi je pomogao da postanem član MFC,jer ja nisam znala kako se prijavljuje! :roftl:

 

e,pa dobar ti je tata,meni bi moj rekao:mani se ćorava posla i knjigu u šake! :boxed:

 

Cestitam za petice Gasho!:thumb_yello: Tange!:boxed: U 6. razredu!:boxed:

 

Ja to pocela pre 2 god.i to kad bas mora.

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu,i ovde kod mene u školi pola devojčica nosi tange...ne znam čemu to...pa kad odgovaraju neki predmet,sve se nešto naginju i saginju ne bi li im nastavnici to videli...

Link to comment
Share on other sites

e,pa dobar ti je tata,meni bi moj rekao:mani se ćorava posla i knjigu u šake! :boxed:

 

Cestitam za petice Gasho!:thumb_yello: Tange!:boxed: U 6. razredu!:boxed:

 

Ja to pocela pre 2 god.i to kad bas mora.

 

A kad se to mora? Da znam...:boxed:

 

Ja ne vidim svrhu gaća koje ceo dan treba da pokušavaš da izvučeš iz dupeta...da bi se onda setio da one ustvari treba da ostanu tu...jel...u dupetu!?!

A i uopšte nisu zdrave!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy