Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Uuuuu,i ovde kod mene u školi pola devojčica nosi tange...ne znam čemu to...pa kad odgovaraju neki predmet,sve se nešto naginju i saginju ne bi li im nastavnici to videli...

 

Bas tako :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Uuuuu,i ovde kod mene u školi pola devojčica nosi tange...ne znam čemu to...pa kad odgovaraju neki predmet,sve se nešto naginju i saginju ne bi li im nastavnici to videli...

 

A koja je poenta...da nastavnici vide? Ja baš nisam u toku....:boxed::shocked::boxed:

Link to comment
Share on other sites

A kad se to mora? Da znam...:boxed:

 

Ja ne vidim svrhu gaća koje ceo dan treba da pokušavaš da izvučeš iz dupeta...da bi se onda setio da one ustvari treba da ostanu tu...jel...u dupetu!?!

A i uopšte nisu zdrave!

 

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

A kad se to mora? Da znam...:boxed:

 

Ja ne vidim svrhu gaća koje ceo dan treba da pokušavaš da izvučeš iz dupeta...da bi se onda setio da one ustvari treba da ostanu tu...jel...u dupetu!?!

A i uopšte nisu zdrave!

 

:lmao:

 

Ma to su ti današnji tinejđeri...kad ja hodam po gradu samo sam ovaku :shocked: i prisegnum pri sebi da nikada neću imati djece. Sve curice oko 12 godine izgledaju starije nego ja, sve imaju tono make-upa,...katastrofa. Ne znam jer je u istino tako loše biti djete?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Pa ti geografski dosta široko područje pokrivaš:naughty: Super ti je to ispalo,mogla si direktno autoputem wink2: (Zagreb-Niš):naughty:

 

Da...pa novosađani su :thumbdown: , pa sam morala da se snalazim na drugim mestima. A i nemam ja živaca za to viđanje svaki dan... Ovo na neku pristojnu daljinu mi je uvek puno više odgovaralo.

Link to comment
Share on other sites

:lmao:

 

Ma to su ti današnji tinejđeri...kad ja hodam po gradu samo sam ovaku :shocked: i prisegnum pri sebi da nikada neću imati djece. Sve curice oko 12 godine izgledaju starije nego ja, sve imaju tono make-upa,...katastrofa. Ne znam jer je u istino tako loše biti djete?:blink:

 

U pravu si! Ja,lično,ne volim da se šminkam,samo malo maskare i sjaja kad idem na neku žurku...a ne volim baš nešto ni žurke,kad smo već kod toga.

Da vidite devojke iz moje škole-kao klovnovi.Evo,baš danas jedna osmakinja stavila DREČAVO CRVENI karmin.Zabole te oči kad je vidiš,onako blješti...

Link to comment
Share on other sites

Dobro je...ja sam mislila da sam samo ja konzervativna...ja samo upasače!Kakve su to gaće ako će da ti žuljaju dupe konstantno...:thumb_yello:

 

Misliš bubrežnjače?!?:roftl: :roftl: :roftl:

 

Ne...razumem ja da se to obuče ponekad...za specijalne prilike...(u smislu, brzo ćeš ih skinuti:mf_rosetinted: )

Ali CEO dan!!! Pa koliko te devojke vole sebe?!?

Link to comment
Share on other sites

Misliš bubrežnjače?!?:roftl: :roftl: :roftl:

 

Ne...razumem ja da se to obuče ponekad...za specijalne prilike...(u smislu, brzo ćeš ih skinuti:mf_rosetinted: )

Ali CEO dan!!! Pa koliko te devojke vole sebe?!?

 

E te, te...Ala baka!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja imam jednu suknju ispod koje mora:mf_rosetinted:,a istina nisu zdrave...

 

Saginju se da nastavnici vide:shocked: :boxed:

CCCC..kuda ide ovaj svet...

 

Pa za suknju mi tek nije logično da mora?!?

Link to comment
Share on other sites

ja imam jednu suknju ispod koje mora:mf_rosetinted:,a istina nisu zdrave...

 

Saginju se da nastavnici vide:shocked: :boxed:

CCCC..kuda ide ovaj svet...

 

Pa da,to i ja kažem...mislim,neka one nose te tange,ali ne moraju da zavode nastavnike time...mada,ko da njih boli uvo...mislim,te devojčice.A nose tange i zbog dečaka,naravno. Da bulje :cool:

Link to comment
Share on other sites

Znači današnji tinejdžeri, bez uvrede Keti i Gašo, su užas!:thumbdown:

 

Ma nisu to samo tinejdžeri, mnogu su krivi i njihovi roditelji ako netko mene pita. Ljudi ne znaju razgovarati sa svojo djeco, nikad ih nije kod kuće, uvek postoje neke tabu teme, ...i bla bla.

Ma čitav svet je:insane:. Izvinjam se svima koji ovdje gledaju BB ali meni osobno je to vrlo dobar primer kako je u istino bolje da svet propadne.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

I naravno slusaju...GRAND! :lmfao:

 

sjajno,bas nam se smeši blistava budućnost s takvom mladeži

 

Misliš bubrežnjače?!?:roftl: :roftl: :roftl:

 

Ne...razumem ja da se to obuče ponekad...za specijalne prilike...(u smislu, brzo ćeš ih skinuti:mf_rosetinted: )

Ali CEO dan!!! Pa koliko te devojke vole sebe?!?

 

 

vidis da znas koje su prilike,samo se pravis blesava:naughty:

 

Meni se moje drugarice stalno rugaju za te duboke,posto su mi dublje od trenerke! Dobro tako nosim samo po kuci.

Link to comment
Share on other sites

Ma nisu to samo tinejdžeri, mnogu su krivi i njihovi roditelji ako netko mene pita. Ljudi ne znaju razgovarati sa svojo djeco, nikad ih nije kod kuće, uvek postoje neke tabu teme, ...i bla bla.

Ma čitav svet je:insane:. Izvinjam se svima koji ovdje gledaju BB ali meni osobno je to vrlo dobar primer kako je u istino bolje da svet propadne.:naughty:

 

Ne moraš da se izvinjavaš...i mi...ili ja...što gledam, sam vrlo dobro svesna šta je to. Bolju satiru nigde ne možeš da nađeš...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy