Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma nisu to samo tinejdžeri, mnogu su krivi i njihovi roditelji ako netko mene pita. Ljudi ne znaju razgovarati sa svojo djeco, nikad ih nije kod kuće, uvek postoje neke tabu teme, ...i bla bla.

Ma čitav svet je:insane:. Izvinjam se svima koji ovdje gledaju BB ali meni osobno je to vrlo dobar primer kako je u istino bolje da svet propadne.:naughty:

 

Potpuno si u pravu...nedostatak komunikacije i ugađanje...ja ne znam šta ko nema danas...moji učenici iz 4-og razreda imaju bolje telefone od mene!:thumbdown: I nose ih u školu!

Link to comment
Share on other sites

Potpuno si u pravu...nedostatak komunikacije i ugađanje...ja ne znam šta ko nema danas...moji učenici iz 4-og razreda imaju bolje telefone od mene!:thumbdown: I nose ih u školu!

Pa da,nažalost je tako. Neki dečaci iz mog odeljenja češće menjaju mobilne telefone nego čarape.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Potpuno si u pravu...nedostatak komunikacije i ugađanje...ja ne znam šta ko nema danas...moji učenici iz 4-og razreda imaju bolje telefone od mene!:thumbdown: I nose ih u školu!

 

E Dragana da si mi ti ziva i zdrava :lmao:

Link to comment
Share on other sites

U pravo vreme!!!

Šta ti misliš o ovoj tanga expanziji, Miranda!?!

pokušavala san povatat da vidin šta ste sve već pretresle..:naughty:

ja nisan ljubitelj tangi:cool:

em su neudobne, em mi je uuuuužasno kad ispadnu tange ispod reba niskog struka, iman noćne more od toga:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Pa za suknju mi tek nije logično da mora?!?

 

uf,pa zar ovako javno to da objasnjavam,evo:suknja je uska i koje god normalne da obucem uvuku mi sa znas vec gde i smetaju mi,a tange 10 sekundi posle oblacenja vise ni ne osecam.:wink2:

 

Sad sam sa setila,negde proslo leto sam setala po gradu u belim pantalonama i ispod imala normalne bele gaćke i samo u jednom momentu neka devojka koja je isla iza mene-gde su tange sestro? Bila sam crvena kao paprika nisam smela ni da se okrenem,samo nastavila da hodam kao da nista nisam cula.:blink:

 

Dobro vece Miranda!

 

Hvala Gasho,kao sto rekoh,taj mi od svih dosadasnjih najvise pristaje:naughty:

Link to comment
Share on other sites

E da,Grand. Zaboravila sam to da pomenem. To i nije muzika. To je petparačko zavijanje.:mf_rosetinted:

 

A kakve ideale ta deca mogu da imaju?!? Zašto da studira 5 godina, i posle toga radi za 300 evra...kad može da izgleda lepo, dobro se proda, ne radi ništa a živi kao bubreg u loju! Poremećen sistem vrednosti...

 

Moja sestra kaže da nije luda da bude "štreber" kao što sam ja bila...pa da mora posle da nosi naočare!

Link to comment
Share on other sites

pokušavala san povatat da vidin šta ste sve već pretresle..:naughty:

ja nisan ljubitelj tangi:cool:

em su neudobne, em mi je uuuuužasno kad ispadnu tange ispod reba niskog struka, iman noćne more od toga:thumbdown:

:roftl: :roftl: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Potpuno si u pravu...nedostatak komunikacije i ugađanje...ja ne znam šta ko nema danas...moji učenici iz 4-og razreda imaju bolje telefone od mene!:thumbdown: I nose ih u školu!

 

Pa da,nažalost je tako. Neki dečaci iz mog odeljenja češće menjaju mobilne telefone nego čarape.:mf_rosetinted:

 

I naravno ako djete nema najboljog telefona ili najboljih i najnovijih cipel nitko se neće s njim družiti.:mf_rosetinted: Jer ne dosega standarda.:mf_rosetinted:

 

i just love the world we live in don't you?:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pa da,nažalost je tako. Neki dečaci iz mog odeljenja češće menjaju mobilne telefone nego čarape.:mf_rosetinted:

 

To znam..u to sam se uverila!:mf_rosetinted:

 

E Dragana da si mi ti ziva i zdrava :lmao:

 

Rekla sam ti Gašo da sam ja konzervativna!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I naravno ako djete nema najboljog telefona ili najboljih i najnovijih cipel nitko se neće s njim družiti.:mf_rosetinted: Jer ne dosega standarda.:mf_rosetinted:

 

i just love the world we live in don't you?:mf_rosetinted:

 

Potpuno si u pravu...toga je bilo i u moje vreme!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I naravno ako djete nema najboljog telefona ili najboljih i najnovijih cipel nitko se neće s njim družiti.:mf_rosetinted: Jer ne dosega standarda.:mf_rosetinted:

 

i just love the world we live in don't you?:mf_rosetinted:

 

Ali meni ti roditelji nisu jasni! Zar se ne boje šta se može desiti malom detetu kada nosi skup telefon. Pa danas ubijaju ljude i za manje stvari!!!

Link to comment
Share on other sites

o čemu vi, šta je grand:blink:

Grand je jedna muzička emisija u kojoj pevaju "estradni umetnici"...narodnjaci.Kao što rekoh,zavijaju a pevačice su više svučene nego obučene...ne znam kakvu muziku ti voliš ali ja Grand mrzim i prezirem. Gnušam ga se,zapravo...:roftl: Prosto mi je totalno besmislen i bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Ali meni ti roditelji nisu jasni! Zar se ne boje šta se može desiti malom detetu kada nosi skup telefon. Pa danas ubijaju ljude i za manje stvari!!!

 

Nemoj tako.To su sve lepotice :naughty: Ko ce njima mobilni da uzme?

Link to comment
Share on other sites

Potpuno si u pravu...toga je bilo i u moje vreme!:mf_rosetinted:

 

Da i u moje ali nije bilo tako ''otvoreno''. Sad klinci potpuno izdvojijo ove koji nimajo mnogo novaca. I posle odraste u jedne velike idiote.:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Sad sam sa setila,negde proslo leto sam setala po gradu u belim pantalonama i ispod imala normalne bele gaćke i samo u jednom momentu neka devojka koja je isla iza mene-gde su tange sestro? Bila sam crvena kao paprika nisam smela ni da se okrenem,samo nastavila da hodam kao da nista nisam cula.:blink:

 

Kažeš zaboravila kući...gde i ti mozak!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy