Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

I naravno ako djete nema najboljog telefona ili najboljih i najnovijih cipel nitko se neće s njim družiti.:mf_rosetinted: Jer ne dosega standarda.:mf_rosetinted:

 

i just love the world we live in don't you?:mf_rosetinted:

Tačno! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I naravno ako djete nema najboljog telefona ili najboljih i najnovijih cipel nitko se neće s njim družiti.:mf_rosetinted: Jer ne dosega standarda.:mf_rosetinted:

 

i just love the world we live in don't you?:mf_rosetinted:

 

ne znam ni sta da kazem:mf_rosetinted:

 

Pade mi na pamet pesma Is This The World We Created?

Link to comment
Share on other sites

Ali meni ti roditelji nisu jasni! Zar se ne boje šta se može desiti malom detetu kada nosi skup telefon. Pa danas ubijaju ljude i za manje stvari!!!

 

Ma kad se mu će što dogoditi kad ga dovoze u školu sa super avtima i posle škole dođu po njega?:mf_rosetinted:

Ok ozbiljno- to se mi čini pomalo paranoično. Dandanas ioanako svi imaju super telefone.:naughty: Ali znam da postoji mnogo nasilja među školarima samima. Ovdje u našom gradu su jedni klinci napadali druge sa električnim šokerjem.

Link to comment
Share on other sites

Grand je jedna muzička emisija u kojoj pevaju "estradni umetnici"...narodnjaci.Kao što rekoh,zavijaju a pevačice su više svučene nego obučene...ne znam kakvu muziku ti voliš ali ja Grand mrzim i prezirem. Gnušam ga se,zapravo...:roftl: Prosto mi je totalno besmislen i bzvz.

 

ko voli nek izvoli

meni je to užas:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ma kad se mu će što dogoditi kad ga dovoze u školu sa super avtima i posle škole dođu po njega?:mf_rosetinted:

Ok ozbiljno- to se mi čini pomalo paranoično. Dandanas ioanako svi imaju super telefone.:naughty: Ali znam da postoji mnogo nasilja među školarima samima. Ovdje u našom gradu su jedni klinci napadali druge sa električnim šokerjem.

Možda je za Sloveniju to paranoično razmišljanje, ali veruj mi, da je ovde, kod nas, to vrlo realno. Mojoj drugarici su oteli tašnu, ispred njenog ulaza, u 9 uveče...pre par meseci. Momak je ubijen u klubu (u koji sam ja redovno izlazila), jer se ubici učinilo da je to neko drugi...neki tip s kojim se posvađao...

Vrlo je realno i svakodnevno!

Link to comment
Share on other sites

Možda je za Sloveniju to paranoično razmišljanje, ali veruj mi, da je ovde, kod nas, to vrlo realno. Mojoj drugarici su oteli tašnu, ispred njenog ulaza, u 9 uveče...pre par meseci. Momak je ubijen u klubu (u koji sam ja redovno izlazila), jer se ubici učinilo da je to neko drugi...neki tip s kojim se posvađao...

Vrlo je realno i svakodnevno!

 

danas je u Subotici srednjoskolac izboden nozem od stane takodje srednjoskolca u skolskom dvoristu.u komi je.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Možda je za Sloveniju to paranoično razmišljanje, ali veruj mi, da je ovde, kod nas, to vrlo realno. Mojoj drugarici su oteli tašnu, ispred njenog ulaza, u 9 uveče...pre par meseci. Momak je ubijen u klubu (u koji sam ja redovno izlazila), jer se ubici učinilo da je to neko drugi...neki tip s kojim se posvađao...

Vrlo je realno i svakodnevno!

:shocked: :shocked: gore nego ovde...ja baren (fala bogu)ne znamn nikoga koga su orobili a ni ubili tamo di ja zalazin. kod nas tako nešto kad se desi najčešće bude u nekom klubu s cajkama

Link to comment
Share on other sites

Možda je za Sloveniju to paranoično razmišljanje, ali veruj mi, da je ovde, kod nas, to vrlo realno. Mojoj drugarici su oteli tašnu, ispred njenog ulaza, u 9 uveče...pre par meseci. Momak je ubijen u klubu (u koji sam ja redovno izlazila), jer se ubici učinilo da je to neko drugi...neki tip s kojim se posvađao...

Vrlo je realno i svakodnevno!

 

Ti pričaš o odraslima...to se i ovdje događa. Svake toliko netko je ubijen ispred diskoteka. I onda se pitajo zašto ja ne izlazim?:mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

a di je milovan:naughty:

jel piše šta po forumu, šta on radi u zadnje vrime:wub2:

 

Na Penimanića misliš? Ošišao se i zapalio za Indiju...tako se bar priča.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy