Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

da, verovatno bi trebali da predjemo na nesto vedrije...kolaci?:naughty:

 

Gasho-pa,ne znam ni sta da ti kazem,da bas ludo volim: Mika i RHCP! Ne znam,svidja mi se Amy W.,Gwen S......Queen...Sting...Eros,uf taj glas tako volim:wub2: (izgleda da je vecina onih koje volim dolazila u NS:sneaky2: )

 

i,da,ja volim J.Lo,meni je ona toliko lepa:wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, verovatno bi trebali da predjemo na nesto vedrije...kolaci?:naughty:

 

Gasho-pa,ne znam ni sta da ti kazem,da bas ludo volim: Mika i RHCP! Ne znam,svidja mi se Amy W.,Gwen S......Queen...Sting...Eros,uf taj glas tako volim:wub2: (izgleda da je vecina onih koje volim dolazila u NS:sneaky2: )

 

i,da,ja volim J.Lo,meni je ona toliko lepa:wub2:

 

Volis Queen :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Sta Vedrana jos slusas (mozda si vec rekla :blink: ne secam se)?A ti Keti?

Pa,prvenstveno MIKU (mislim da to ne moram ni da pominjem,jel?Podrazumeva se:wink2: ),zatim obožavam stari rock,omiljene grupe su mi Queen,The Beatles,The Doors,Led Zeppelin,INXS...itd itd itd...pretpostavljam da možda niste čuli za njih...dobro,za Bitlse sigurno jeste :naughty: .Ali,uprkos mom muzičkom ukusu,nisam ni u kakvom rokerskom fazonu ili štagog,dakle ne bojim nokte u crno,nisam sva u crnom...kažem ovo pošto većina rokera jesu u tom fazonu.Onda,simpatični su mi Maroon 5,imaju neke dobre pesme...Christina Aguilera,možda...Avril-kad je bila mormalna...Anastacia-ali od nje ni korova već par godina...onda,Green Day mi je OK...i tako. Od svega po malo-sem,podrazumeva se,narodnjaka.

A šta vi slušate?

Link to comment
Share on other sites

Pa,prvenstveno MIKU (mislim da to ne moram ni da pominjem,jel?Podrazumeva se:wink2: ),zatim obožavam stari rock,omiljene grupe su mi Queen,The Beatles,The Doors,Led Zeppelin,INXS...itd itd itd...pretpostavljam da možda niste čuli za njih...dobro,za Bitlse sigurno jeste :naughty: .Ali,uprkos mom muzičkom ukusu,nisam ni u kakvom rokerskom fazonu ili štagog,dakle ne bojim nokte u crno,nisam sva u crnom...kažem ovo pošto većina rokera jesu u tom fazonu.Onda,simpatični su mi Maroon 5,imaju neke dobre pesme...Christina Aguilera,možda...Avril-kad je bila mormalna...Anastacia-ali od nje ni korova već par godina...onda,Green Day mi je OK...i tako. Od svega po malo-sem,podrazumeva se,narodnjaka.

A šta vi slušate?

 

:shocked: :shocked: :shocked: Svaka Čast!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

da, verovatno bi trebali da predjemo na nesto vedrije...kolaci?

 

Gasho-pa,ne znam ni sta da ti kazem,da bas ludo volim: Mika i RHCP! Ne znam,svidja mi se Amy W.,Gwen S......Queen...Sting...Eros,uf taj glas tako volim:wub2: (izgleda da je vecina onih koje volim dolazila u NS )

 

i,da,ja volim J.Lo,meni je ona toliko lepa:wub2:

 

:naughty: :naughty: :naughty: Nije što je moj grad...ali...:blush-anim-cl:

 

Mada...ja sam od svega ponuđenog bila samo na RHCP (u Inđiji), i iskreno...žali bože bačenih para!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Na Penimanića misliš? Ošišao se i zapalio za Indiju...tako se bar priča.:bleh:

of course da mislin na penimavića:wub2:

:blink: ma vidi ti to. stvarno nisan u toku-moran zasukat rukave..:mf_rosetinted:

a šta u indiju

ana voli milovana

:roll1:

Link to comment
Share on other sites

Pa,prvenstveno MIKU (mislim da to ne moram ni da pominjem,jel?Podrazumeva se:wink2: ),zatim obožavam stari rock,omiljene grupe su mi Queen,The Beatles,The Doors,Led Zeppelin,INXS...itd itd itd...pretpostavljam da možda niste čuli za njih...dobro,za Bitlse sigurno jeste :naughty: .Ali,uprkos mom muzičkom ukusu,nisam ni u kakvom rokerskom fazonu ili štagog,dakle ne bojim nokte u crno,nisam sva u crnom...kažem ovo pošto većina rokera jesu u tom fazonu.Onda,simpatični su mi Maroon 5,imaju neke dobre pesme...Christina Aguilera,možda...Avril-kad je bila mormalna...Anastacia-ali od nje ni korova već par godina...onda,Green Day mi je OK...i tako. Od svega po malo-sem,podrazumeva se,narodnjaka.

A šta vi slušate?

 

Volis Queen i Maroon 5 :wub2: Ja sam slusala i Kate Nash ali je ne slusam.Slusala sam je dva dana. Mozda opet nastavim :roftl: The Hoosiers,Dza ili Bu (mozda :roftl: ) Ne znam ni ja.Jedan dan ih slusam jedan ne :blink: Samo Miku uvek slusam :wub2:

Link to comment
Share on other sites

osisao se jeste,ali u Indiji nije

nego di je?

Pa,prvenstveno MIKU (mislim da to ne moram ni da pominjem,jel?Podrazumeva se),zatim obožavam stari rock,omiljene grupe su mi Queen,The Beatles,The Doors,Led Zeppelin,INXS...itd itd itd...pretpostavljam da možda niste čuli za njih...dobro,za Bitlse sigurno jeste :naughty: .Ali,uprkos mom muzičkom ukusu,nisam ni u kakvom rokerskom fazonu ili štagog,dakle ne bojim nokte u crno,nisam sva u crnom...kažem ovo pošto većina rokera jesu u tom fazonu.Onda,simpatični su mi Maroon 5,imaju neke dobre pesme...Christina Aguilera,možda...Avril-kad je bila mormalna...Anastacia-ali od nje ni korova već par godina...onda,Green Day mi je OK...i tako. Od svega po malo-sem,podrazumeva se,narodnjaka.

:thumb_yello:

:naughty: :naughty: :naughty: Nije što je moj grad...ali...:blush-anim-cl:

 

Mada...ja sam od svega ponuđenog bila samo na RHCP (u Inđiji), i iskreno...žali bože bačenih para!:thumbdown:

di si bila na RHCP? zašto žali bože para? ja san ih mrzila do prije koju godinu.. iz neutvrđenih razloga

Link to comment
Share on other sites

Ošišao se je ali nije išao u Indiju i nema familije.:roll1: Mislim svoje.:naughty:

 

Jel ga video neko već ošišanog?

 

di si bila na RHCP? zašto žali bože para? ja san ih mrzila do prije koju godinu.. iz neutvrđenih razloga

 

U Inđiji su bili...to je blizu Beograda...

Ma pokupili pare...pevali sat vremena i zbrisali... A mi ostali na blatnoj livadi da kisnemo...

Ni "Dobro veče" nisu naučili da kažu...što svaki kulturni izvođač nauči...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

nego di je?

di si bila na RHCP? zašto žali bože para? ja san ih mrzila do prije koju godinu.. iz neutvrđenih razloga

 

mrzila? daj im jos jednu sansu! Ja njih obozavam!:wub2: :wub2: :wub2:

ja nisam isla na koncert,ali doci ce oni ponovo 2009-10. i to u Bgd i bice bolje organizovano:mf_rosetinted: javlja mi se:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

od svih ovih prvoaprilskih sala Mika's Secret Double Life mi je bila najbolja,tako sam se slatko smejala,a i volim ga sa decom:wub2: ,makar i montiranom:naughty:

 

Ja sam se isto nasmejala,super je!:thumb_yello: Iako sam odmah provalila da je slika montirana u photoshopu...ali svejedno,odličan je text,gotovo ubedljiv..:roftl:

 

A čekaj,otkud znaš da se Mika ošišao??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy